Strona 64 z 536
Pokaż wyniki od 631 do 640 z 5355

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Mialam nie pisac ale nie umiem, jak przeczytalam posta od Kasi to mi sie smutno zrobilo a bylas moja nadzieja, sama z ciekawosci zrobilam test bo przszly mi testy owu te z allegro to i dostalam ciazowe no ale jedna wielka tlusta krecha wiec czekam na france

Asiafaj teraz tylko dzialac miejmy nadzieje ze z pozytywnym skutkiem za miesiac

2. dzieckozakupy.pl
    Mikallo czemu na starty ? Nadzieja jest póki nie ma @.

Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Asiafaj niby nadzieja jest ale czuje, ze nic z tego. Temperatura wczoraj spadla, dzis minimalnie sie podniosla ale niezadowalajaco, brak objawow a przede wszystkim piersi mnie wcale nie bola! Czuje, ze @ sie zbliza...

Powiem Wam ze tak mna miotają emocje ze dobrze ze Młody poszedł na drzemke to moge sobie posiedziec i poryczec w poduszke.

Nie wiem jak silne są Dziewczyny które staraja sie x czasu o pierwsze dzieciątko i cały czas maja siłe walczyć, podziwiam Was, jestesce Mega.
    Bo ja jestem jednym wielkim słabeuszem...

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Mi też wydawało się że jestem słaba. Każda kobieta jest silna. I jak walczy o marzenia to zniesie wszystko.

Ja z utęsknieniem czekam na @. Jak na złość niechce się pojawić. Dziś ostatni dzień a jak nie to chyba się popłaczę. Nawet na rower nie mogę iść żeby wysiłku trochę mieć bo leje... Mąż stwierdził że chyba mam jakąś blokadę. Bo za dużo o tym myślę. Bardzo możliwe. Ale nie potrafię o tym nie myśleć. Niestety psychika robi swoje. Brzuch mnie pobolewa tak jakby miała się pojawić a nie chce przyjść. Możliwe ze się psychicznie zafiksowalam i to wywołało jakaś blokadę...
    Ostatnio edytowane przez Kasia_88 ; 12-04-17 o 11:30
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Mozliwe Kasia, nawet bardzo możliwe. Bo teraz jak już przyszła ta cholerna @ to przypomniałam sobie ze dwa tygodnie temu przezyłam ogromny stres, nie bede Wam tu smucić co sie wydarzyło, ale to było straszne, z nerwów telepotałam się 3 h i za cholere mimo ze juz wszystko było ok nie mogłam się uspokoić.
    Więc kto wie czy to nie sprawiło ze ta @ przyszła z takim opóźnieniem.

Trzymam z całej siły kciuki żeby dzisiaj przyszła do Ciebie!

No niestety tak nasze organizmy są zbudowane, że najmniejsze odchylenia mogą zblokować owulacje, czy @.

Staram się myśleć pozytywnie i znależć czas w tej budowie, pracy i wszystkim dla mnie i dla męża. Żeby jednak nie szybkie numerki, tylko jakoś bardziej namiętnie czas spędzić :P Jak Wy dziewczyny z małymi dziećmi dajecie radę to ja nie wiem Siłaczki!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    To w dużej mierze zależy od dzieci... Mój synek wciąż chodzi spać o 20, więc jeśli nie jestem skonana po całym dniu to mamy wieczór dla siebie

czyżby się udało? chyba będę kwietniową mamą

U nas tez 20.30 to max mozliwości, a my z reguły do 23 siedzimy jeszcze, gorsze są poranki bo Nasz Igi nie poszedł w śpiocha i o 6 czasami nawet przed 6 już ściąga wszystkich z łóżka... to jest najgorsza część dnia

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Wczesne chodzenie spać to zazwyczaj wczesne wstawanie... najgorsze są weekendy, bo w tygodniu i tak trzeba do pracy rano wstać. Ja wstaję o 6

czyżby się udało? chyba będę kwietniową mamą

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów