Strona 62 z 117
Pokaż wyniki od 611 do 620 z 1169

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

U mnie masakra. Znowu zmieniam lekarza. Mąż ma fatalne wyniki nasienia dostał fertilman i polfilin. U mnie skrytykował stosowane clo i pregnyl bo to niby nasila jeszcze zaburzenia hormonalne moje. Ja dostałam inofem 2xdz i dexamethazon i posiewy do zrobienia. Jak posiewy będą ok to robimy droznosc.

2. dzieckozakupy.pl
    Hipp bieda zmieniasz bo ma niespójne działania ? Mąż miał wcześniej dobre wyniki ?

Senior Member Awatar cosima88
    O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Cytat Zamieszczone przez asiafaj Zobacz posta
    cosima, a jak się masz?

Na razie bez większych zmian...poza tym, że też mam śluz podobny do owulacyjnego. I bym sikala co pół godziny.

Jeśli chodzi o zbijanie TSH to ja walczę od września , nadal jest ok. 2,5 . U mnie bardzo wolno spada pomimo zwiększania dawki eutyroxu. Ale to podobno wina mojej spazmofilii, na którą też przyjmuję na stałe leki. To wszystko spowodowane jest niedoczynnością przytarczyc, co w połączeniu z niedoczynnością tarczycy daje niezłą mieszankę. Więc taka jest moja przyczyna problemów z zajściem, jak i biochemiczne.

Kurde Hipp troche sie u Was tego nazbierało mam nadzieje ze szybko uwiniecie sie z lekami i wyniki raz dwa wrócą do normy. A posiewy i drożność wyjdzie w najlepszym porządku.

cosima Ty w sobote testujesz? Czy cos pomieszałam?
    Tak czytam o tej tarczycy i zaczynam sie bac, w pierwszej ciązy tez miałam włączony eutyrox bo ponad 2 mi wyszła , po ciazy było ok, ale teraz nie robilam i jak sie okaze ze sa II kreski to musze szybko ta tarczyce zrobic zeby sobie pozniej nie pluć w brode

Kaasiaa jak @ spóźnia się a ty masz śluz taki jak na owu to dla mnie jest ciąża

Aniołek 13tc[']

Cytat Zamieszczone przez Szafirek Zobacz posta
    burzujka, bardzo oryginalne imiona super

Mayo, ja od roku szaleje we własnym ogrodzie więc mam już czarną porzeczkę agrest, czereśnię, morelkę, poziomki i maliny do tego wielką donicę z ziołami i aż się trzęsę jak widzę w sklepach ogrodniczych drzewka i sadzonki :P. Mąż powtarza, że jak już będą II to wszystko będzie robić za mnie zobaczymy czy tak będzie.
    Zobaczymy, gadają gadają a potem różnie bywa przynajmniej u mnie Poziomki są super, mam kilka w donicach i to będą jedyne owoce w tym roku, nie można ich na codzień dostać w sklepie a tak jest zawsze kilka na deser

Aniołek 13tc[']

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Asia dopiero w czwartek ide do gina.. A endo bedzie po swietach. Uroki mieszkania w malej miescinie rodzinny mi tak nagadal ze z zajsciem moze nie byc problemu z TSH 2,7 ale pozniej juz tak. Takze wizyty dopiero przede mna.

Laski a ja mam dosyc juz dzisiejszego dnia. Dopiero wrocilam ze szpitala z synkiem. Mlody walnal glowa o kaloryfer jak bawil sie z psem. Pies duzy husky chyba go popchnal albo skoczyl na malego i bach nie da sie upilnowac. Az sie boje miec taka dwojke maluchow.. No nic. Rana do szycia. Synek darl sie i plakal wnieboglosy normalnie mam wszystkiego dosyc 5 godzin w szpitalu na zwykle szycie 3 szewki i przeswietlenie glowy. Ma dopiero 3 latka a ja juz wysiadam przy nim, nie chce patrzec juz nigdy na taki bol w jego oczach.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar cosima88
    O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    kaasiaa, w sobotę będzie dopiero 10dpo, a chciałabym odczekać min. 12, więc testuję w poniedziałek lub wtorek.
    A TSH warto przebadac na początku przy okazji bety. I w razie czego do endokrynologa iść jeszcze przed wizytą u gina.

Kamila, to mieliście chwilę grozy! Współczuję nerwów i bólu synkowi
    Ale to super, że wychowuje się z psem

Mi dziś rano "pociekło po nogach" jak wstałam, zatem dni płodne zawitały :P

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Kamila, współczuję, znam ból... Nasz synek wypadł kiedyś z wózka. Tylko się obtarł, ale na wszelki wypadek robiliśmy badania w szpitalu.
    Asiafaj, to będziesz przede mną bo jak mam owu dopiero po świętach.
    Wczoraj wybrałam się z mężem na spontaniczną randkę, bo mi się strasznie zachciało margarity i pomyślałam, że może nie będę mogła już pić przez następne kilkanaście miesięcy więc poszłam wczoraj

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów