Strona 61 z 454
Pokaż wyniki od 601 do 610 z 4533

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Hydroxy zatem trzymamy kciuki za ten cykl

Kasia, to jutro podjedź na betę. Beta ma ten plus, że od razu widzisz, czy jest wysoka

U mnie testowanie wypadnie na majówkę - o ile będzie co testować :P Na majówkę to lipa, bo wolałabym do lekarza się dostać po zastrzyki jak najszybciej. No ale jeszcze nie witam się z gąską :P :P Nawet owulacji jeszcze nie miałam

2. dzieckozakupy.pl
    No jutro nie dam rady, bo punkt z Diagnostyki co mamm koło siebie to tylko wtorki i czwartki.
    Doszłam do wniosku ze w czwartek trzasne z rana test jeszcze jeden, jak nie bedzie krechy to pojde na bete.
    Jutro nic nie działam.
    Oczywiście jezeli małpisko nie przyjdzie.

Asiafaj napewno bedzie co testowac i w majóweczke nie pobalujesz ;P
    Trzymam kciuki

Nie chce robić złudnych nadziei kaasiaa ale mi to wygląda na to, że jednak się udało

Mój lekarz twierdzi, że TSH ma wpływ na zajście w ciąże jak i samą ciąże. Kuzynka mojego męża poroniła przez wysokie TSH..

A u mnie 3dc i wygląda na to, że @ się kończy, co też u mnie dziwne. Zawsze 5-6 dni a tu dziś susza, jedynie lekkie podbarwienie na papierze. Kto tu zrozumie ten nasz organizm

W kwietniu bez spiny i wspomagaczy, a od maja z testami i żelem będziemy działać

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Mi też zawsze lekarz mówił że TSH ma wpływ na zajście w ciążę jak i jej przebieg.
    Chyba nawet ostatnio managinekolog w transmisji mówiła, że TSH przed ciąża powinno być poniżej 2,5

Asiu ja cały czas czekam na Dziewczyny w grudniowkach :-) chyba Kasiaa zaraz dołączy ;-)

Rosiczka bardzo bym chciała dołaczyc do grona grudniówek, taki piękny prezencik na święta
    zobaczymy może sie uda

ale swoją drogą mam takiego pietra czy podołam dwójce

Z tego co podczytywałam dziewczyny na grudniowym forum to badzo dużo ma dzieci z 2016 a tu już następne w kojece

Kasia podziwiam cierpliwość, trzymam kciuki to faktycznie piękny prezent na święta

Rosiczka a jak Twoje samopoczucie, objawy ciążowe już się zaczynają?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Kasbaka niestety cierpliwość to nie jest moja mocna strona, ale jak mus to mus

dwie kreski nie chcą sie pokazać, to nie bede jak głupia codziennie robić testu, chociaż własnie M pojechał po test na czwartek i kto wie czy rano nie poniesie mnie a ze on ma szczesliwą rękę to może dwie krechy beda w koncu łaskawe i się pokaża

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Kasbaka ja chyba taki model bezobjawowy. Oprócz braku @, tkliwych piersi wszystko po staremu. Trochę jelita męczą, zwłaszcza jak za dużo na noc zjem.... Więc pilnuje diety :-)

Senior Member Awatar Asia1487
    Mieszka w
    Podkarpacie
    O mnie
    Jestem mamą i staram się o drugie maleństwo
    Dziewczyny będzie dobrze trzeba wierzyć.

Dzięki za dobre słowa Do piątku mąż ma nocki, ale mam nadzieję że święta będą owocne.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów