Strona 56 z 333
Pokaż wyniki od 551 do 560 z 3322

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

No wiem , że takie są zalecenia, ale skoro mamy ochotę to po co sobie odmawiać?:P
    Nie tylko o robienie dzieci tutaj chodzi przecież , też o NAS
    Jak zaszłąm w pierwszą ciąże to codziennie był seks więc pleminiki chyba były ok.
    Dlatego tak najeżona jestem do tych testów owulacyjnych, bo boje się , że chemię w łóżku zamienię na labolatorium

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Asiafaj ja robilam testy owu w lazience bez wiedzy meza
    Tzn wiedzial ogolnie ze je robie ale nie mowilam mu kiedy i jaki wynik. Takze mozna
    Co do codziennego seksu, fakt, jak robicie to nie dla poczecia a dla wlasnej przyjemnosci to czemu nie chociaz pamietaj ze jakosc nasienia z wiekiem nie staje sie coraz lepsza a coraz gorsza. My mimo ze w koncu nasienia nie badalismy, w cyklu, w ktorym zaszlam w ciaze mielismy zalecone 4 dni przerwy w seksie przed owu.

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Asiafaj, moim skromnym zdaniem testy owu to u was fanaberia, skoro macie na siebie ochotę, a nie masz stwierdzonych żadnych większych problemów z owu
    Zluzuj i przytulajcie się kiedy Was najdzie

Ogródkowym początkującym życzę powodzenia! Ja zaraz będę sadzić drugi raz w karierze już kupiłam szpinak, sałatę, ogórki i wiele innych

Dzień dobry !
    U nas piękne słońce, jakby ktoś potrzebował dziś słoneczka to wysyłam
    Dziewczyny, pewnie, ze wiem jak to jest z tym pytaniem "kiedy dziecko?" "kiedy kolejne?" i nigdy się tym nie przejmowałam Moja mama nie ma oporów przed dużą rodziną, sama ma trójkę nas, jej nie chodzi o to, że troje to za dużo, ona się boi. I ja ją rozumiem, bo też się boję. Bardzo. Ale chcieliśmy conajmniej troje i po wielu rozmowach nie rezygnujemy z naszego marzenia, przyjmiemy co los da, mam nadzieję, że powtóki z poprzedniej ciąży nie będzie a jesli znowu los zdecyduje nas poddać próbie to przyjmiemy na klatę. Mąż żartuje, że twarde dupy mamy to damy radę, mamy wprawę
    Wiele z was ma tu problem z zajściem w ciążę, ja nie miałam i mam nadzieję, że teraz też nie będzie to trwało długo. U mnie problemy zaczęły się już po narodzinach dzieci a w drugiej ciąży mniej więcej w połowie radość zamieniła się w strach i walkę o malucha. Oba moje skarby mocno nas "przeczołgały" po narodzinach zdrowotnie, szczególnie synek i wiem, że każde usg w kolejnej ciązy to będzie dla mnie mega stres, już żartowałam na ostatniej wizycie u cipolożki, że na trzeźwo nie przychodzę na połówkowe :P I przydałoby się wsparcie a moja mama jest z gatunku tych co panikują i wszystko widzą w czarnych barwach więc wiecie jak wyglądają nasze rozmowy. Boi się i ja to rozumiem ale mogłaby choć poudawać, że wierzy, że wszystko będzie git. Ja muszę w to uwierzyć bo decyzja zapadła
    Ehhhh..pamiętam pierwszą ciążę i tą beztroskę i radość oczekiwania...człowiek nie był świadomy, że między zajść w ciążę a urodzić zdrowego malucha jest długa droga
    Miłego dnia kochane !!

Co do seksu to moja cipolożka powtarza "pamiętajcie, że się kochacie a nie robicie dziecko"

Cytat Zamieszczone przez ankula Zobacz posta
    Co do seksu to moja cipolożka powtarza "pamiętajcie, że się kochacie a nie robicie dziecko"
    Świetnie powiedziane!

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Dziewczyny, na jutro mam wizytę u ginekologa, ale nie wiem czy nie za wcześnie się umowilam jutro będzie 6+3 tak myślę czy nie lepiej pójść w przyszłym tygodniu.
    Możecie mi coś doradzić, bo sama już nie wiem

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    A to wizyta prywatna? Ja bym chyba nie wytrzymala i poszła ale jak dasz radę wytrzymac to przesuń.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Idz Rossiczka! Serduszko juz powinno bic. Lekarz sprawdzi czy sie dziecie dobrze zagniezdzilo i czy wszystko jest w porzadku.

Ja bym poszła, raczej juz powinno serduszko byc, za co trzymam kciuki

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów