Strona 54 z 533
Pokaż wyniki od 531 do 540 z 5326

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Kasbaka potwierdzam to co Mira napisala
    Przed ciaza od jakis dwoch lat bralam zwykly kwas foliowy. Moje mutacje na szczescie nie obejmuja tej homocysteinemi (chyba tak to sie nazywa?).
    Mira, gratuluje prawie syna i tego, ze juz praktycznie jestes w 2 trymestrze!!!
    Ja strasznie sie mojej ciazy balam ze taka powiklana i w ogole... a po pierwszym trymestrze wszystkie nieprzyjemne objawy ustapily i poza rosnacym brzuchem i rozpychajacym sie w nim Felkiem nie czuje, ze jestem w ciazy oby tak do konca...!

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    A to jednak nie Gucio a Felek? Ale pięknie Feliks czy Felicjan?

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Maz ostatnio stwierdzil ze jednak Gucio to mu sie juz nie podoba :/ a ja sie juz do Gucia przywiazalam... ale na szczescie szybko znalazlam nowe imie, ktore jasnie pan zaakceptowal Feluś bedzie chyba Feliksem, chociaz wczesniej sklanialismy sie bardziej ku Felicjanowi. Sie zobaczy

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Aja mam dzisiaj melancholijny nastrój, bo mi się przypomniało ja to było 3 lata temu...

Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Urodzę moje pierworodne na dwa miesiące przed 37 urodzinami i tez mam takie refleksje o czym ja do cholery myślałam przez ostatnie 10 lat... Ale fakt faktem, ze instynkt odezwał mi się dość późno bo po 33 urodzinach. A potem jeszcze kilka lat zajęło mi podjęcie decyzji i wyszło jak wyszło. Życie pisze różne scenariusze i bardzo podoba mi się takie powiedzenie: chcesz rozśmieszyć pana Boga, to powiedz mu o swoich planach.
    Dokładnie tak jak piszesz Mira, z perspektywy czasu tamte "ważne sprawy" to po prostu były moje fanaberie.

Aniołek 13tc[']

Cytat Zamieszczone przez Szafirek Zobacz posta
    kaasiaa trzymam mocno kciuki

Ja się pochwalę, że w ten weekend posadziłam drzewko moreli i agrest,a z ziół pietruszkę i bazylię z wielkomiejskiej dziewczyny staje się wiejską dziołchą hehe.
    Super, zawsze chciałam mieć krzew agrestowy, kiedyś miałam porzeczkę, a w tym roku sadze tylko kwiaty. Szafirek jak teraz będziesz miała II kreski to resztę prac ogrodniczych trzeba będzie na męża przerzucić.

Aniołek 13tc[']

Cytat Zamieszczone przez Hipp Zobacz posta
    Rossiczko także przykro mi ale nie dołączę do ciebie. Już sobie wyobrażałam święta z mała kruszynką i taka zrezygnowana juz jestem a to dopiero 7msc. Jak widzę paroletnie starania to mi sie włos na głowie jeży. Ja słyszałam ze HSG sie robi po zakonczonej @ w pierwszej połowie cyklu.
    no to tak będzie, bo dostałam @ wczoraj rano, także to będzie 11dc.

Mam tyle stron do nadrabiania, że szok weekend spędziłam w Warszawie (pierwszy raz w życiu ) wróciłam dziś w nocy i teraz ledwo patrzę na oczy. Ale zamiast zająć się pracą wolę nadrobić forum

[Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Hehe Ann skądś to znamy

Kasiu wstawaj i rób test! My już czekamy niecierpliwi z kciukami!

Kasia, test!! Kciuki zaciśnięte !

Wczoraj pierwszy raz sadziłam rośliny we własnym ogrodzie - frajda niesamowita :P Tyle, że jak skopałam ziemię, to dziś czuję boleśnie plecy

Zastanawiam się (nadal) nad tymi testami owulacyjnymi. Wróciliśmy z mężem do trybu codziennego seksu, więc chyba nie mają sensu? Czy to jest tak, że jak wykaże owulacje, to w jakąś konkretną porę trzeba? Ileś od testu?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów