Strona 53 z 122
Pokaż wyniki od 521 do 530 z 1213

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Member Awatar Tiki-Taka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Data
    13,09,2017
    Hej dziewczyny, pozwoliłam sobie do was zajrzeć i może zagośćić u was. Może niektóre z Was trochę wesprzec i pocieszyć...

Obecnie jestem w ciąży 17 tydzień z hakiem... ale we wrześniu już raz poroniłam... Hmmmm wiadomo trochę to przeżyłam ale tylko 1 dzień miałam depresję trudno tak musiało być wyryczałam się i wziełam w garść... Zmieniłam nieco podejśćie zaczełam myśleć że skoro poroniłam to zaszłąm w ciąże ( w sumie wpadka to była) a skoro zaszłam to oznacza że oboje jesteśmy płodni możemy mieć dzieci i to tylko kwestia czasu aż zostaniemy rodzicami!
    Tak radzę podchodzić do sprawy poronienia jak ja to zrobiłam.... to wbrew pozorom bardzo pomaga.

Z drugiej strony jak czasami widzę jak ludzie długo staraja się o to żeby zostać rodzicami to myślę że faktycznie jestem szczęściarą w 3 cyklu po łyżeczkowaniu znowu zaszłam w ciążę.... tylko teraz jej coraz bardziej chciałam i jak ktoś kto sie stara umie zmienić podejście żeby nie myśleć o dniach płodnych wrzucic na luz to mu gratuluję bo to wcale nie jest takie łatwe... łatwo tylko neistety sie mówi komus kogo taka sytuacja nie dotyczy..
    Życie nie jest sprawiedliwe niektórzy mają dzieci a nie chcą oddają itd a inni by wszystkie pieniądze oddali żeby miec maluszka ....
    Znam kilka takich sytuacji jedna para pieniędzy mają dużooooo bardzo on adwokat ona księgowa..... no i co z tego jak bardzo chcieli/chcą mieć dziecko a lekarze nie dają szans ....

Ale mam nadzieję że wam wszystkim się uda trzymam mocno kciuki za wszystkie szczególnie za te które jeszcze nie mają w ogóle szkraba.
    Bo te które juz mają i chcą znowu miec to Wam się uda na pewno!!! raz się udało drugi też się uda!

Dodam też, że faktycznie w mojej byłej pracy miałam do czynienia z parami które faktycznie jak już sobie darowały te starania sytuacje olały że sie tak brzydko wyrażę to nagle bęc i ciąża.... jednej kobietce to lekarz bez in vitro w ogóle szans nie dawał. Pogodzili sie z tym i pewnego dnia pani zaszła w ciążę. Także na pewno kwestia psychiki odgrywa tutaj dużą rolę....

Osobiście polecam wam mikroskop do kontrolowania cyklu. Po tym poronieniu to 2 cykle w ogóle nie miałam owulacjii na szczęście w grudniu powróciła.. i to fajna sprawa 100 zł ale działa przez 2 lata aż bateria się nie wyczerpie.
    Jeszcze raz życzę powodzenia kwiecień, maj to czas miłości także dziewczyny do dzieła !

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kasbaka Zobacz posta
    Burzajka czy bierzesz kwas foliowy w większych dawkach, zastanawiam się czy trzeba brać tylko na początku czy cały czas, poniedziałek-wtorek mam mieć wyniki z homocysteiny i kwasu foliowego i wtedy będę mieć ustaloną dawkę, do wyników mam brać 1x15mg
    Ja biorę do dziś 2x15 mg i do pierwszych ruchów nie będę miała zmienionej dawki a nasze choroby leczy się identycznie bo objawy są takie same, tylko przyczyna inna.
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 09-04-17 o 17:12

Mira a przed ciążą też brałaś taką dawkę czy po II kreseczkach, naczytałam się że wysoka homocysteina powoduje problem z zagnieżdżaniem i tak drążę temat

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Po II kreskach, zaczęłam razem z Clexanem, ale u mnie diagnoza zbiegła się z ciąża i wcześniej nie wiedziałam co mi jest, moja pierwsza wizyta u docenta z wynikami potwierdzającymi APS od razu była wizyta z dodatnią bhcg.
    31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Przypuszczam, ze gdybym wtedy w ciazy nie była i tak miałabym brać kwas w dużej dawce. Burzujka zaczęła brać 15 mg w 5 tc bo wtedy jej wyszła diagnoza i później się bała czy nie za pozno, także dobrze ze wiesz wcześniej i można już teraz wdrożyć większa dawkę.

Też się cieszę, zawsze diagnoza którą można złagodzić lekami daje nadzieję, że może w końcu teraz.
    Ja dzisiaj spędzam dzień pod kocykiem, mam straszne dreszcze, podbrzusze boli, piersi bolą więc progesteron daje znać o sobie

ankula nie wiesz jak to jest? Jak nie masz dzieci pytają kiedy w końcu będziesz je mieć, jak masz jedno, pytają kiedy drugie do pary, jak masz trzecie to mówią, że wielodzietna rodzina i w ogóle pewnie patologia nigdy nie słuchaj innych- jeśli marzysz o 3 dzieci to życzę żebyś je miała i nic nikomu do tego
    Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar cosima88
    O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Nie ma co żałować przeszłości...ja instynkt macierzyński miałam już w wieku 20 lat, ale co z tego, jak nie było z kim. Zaczęliśmy starać się 2 miesiące przed ślubem. W ogóle myślałam, że ciąża będzie na zawołanie, jak u mojej mamy, która mnie urodziła w wieku 43 lat. Jestem jedynaczką, więc pierwsza ciąża w pierwszym cyklu starań i w dodatku po jednorazowej próbie. Na drugi dzień mama już się bała z uwagi na wiek, ale było już za późno, bo ja już byłam fasolką.

Mira jak się czujesz? 13 tydzień już, wow ale ten czas leci,.. Dopiero co informowałaś nas, że się udało
    Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Szafirek Zobacz posta
    Mira jak się czujesz? 13 tydzień już, wow ale ten czas leci,.. Dopiero co informowałaś nas, że się udało
    Szafirku, dziękuje za troskę. Czuje się bardzo dobrze. Ale ja w ogóle mam ta ciaze mało objawową, gdyby nie te wszystkie leki i to, ze większość pierwszego trymestru przeleżałam przez plamienia to bym była jedna z tych co im tylko brzuch rośnie. Na szczęście wszystkie znaki wskazują ze moje problemy z kosmowką mijają, a mój na 90% syn rośnie zdrowo. Najgorsze za nami, to jest ogromna ulga, której każdej z Was życzę

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów