Strona 513 z 546
Pokaż wyniki od 5,121 do 5,130 z 5454

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Plamienie niewielkie i jednorazowe, koloru raczej jasno brązowego, teraz czysto i spokój, mam nadzieję, że na tym koniec z plamieniami

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez Kasbaka Zobacz posta
    Hathor kciuki zaciśnięte, cierpliwości
    Patrycja piękna Beta super
    Ann czy miałaś jakieś zalecenia jak trafiłaś na IP z plamieniami? Bo u mnie dzisiaj trochę się pojawiło i już była panika
    Plamienie niewielkie i jednorazowe, koloru raczej jasno brązowego, teraz czysto i spokój, mam nadzieję, że na tym koniec z plamieniami
    To ja tez mialam cos takiego, takie jakby nitki brazowego sluzu.. Moze to organizm z poprzedniej @ sie jakos oczyszcza..

Ann mam taką nadzieję, a u Ciebie też były jednorazowe czy dłużej trwały ?

Ann mam taką nadzieję, a u Ciebie też były jednorazowe czy dłużej trwały ?
    U mnie bylo we wtorek wieczorem tak minimalnie i ciut wiecej w srode rano. Na razie spokoj.

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Hathor pytałam ogólnie
    Przypominam, że ja co miesiąc miałam wszystkie znane ciążowe objawy, a ten jeden raz zupełnie inaczej było. Bądź dobrej myśli. Co się miało stać i tak się stało
    A co do książki właśnie dziś czytałam wiele pozytywnych opinii i chyba się na nią skuszę

Ja też miałam brązowe- jednorazowe plamienie.

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

A mi moja ginekolog przepisala duphaston tak zapobiegawczo dwa razy na dzien

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i będę jeszcze raz:)
    Na nawet teraz do niej sięgam, żeby poczytać o przygotowaniach do ciąży. Mam jeszcze 1rok życia dziecka. Też jest bardzo dobra

czyżby się udało? chyba będę kwietniową mamą Termin:26.04.2018

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i będę jeszcze raz:)
    Zrobiłam rano test super czuły, ale nawet śladu drugiej kreski nie ma, więc pewnie przez przeziębienie @ nie przychodzi.
    Nie pozostaje nic innego niż czekanie.

czyżby się udało? chyba będę kwietniową mamą Termin:26.04.2018

Hathor ściskam :*

Dołączyłam do takiej grupy na fb dla mam bliźniaków i kupiłam od jednej z Pań trzy książki o bliźniakach zaczyna sie stawać rzeczywiste

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Czesc dziewczyny
    Przepraszam za brak informacji ale troche nieogarniamy zycia w nowej rzeczywistosci jeszcze... dla pocieszenia dodam, ze na naszym prywatnym forum dalam znac, ze wody mi odeszly a potem dopiero wczoraj napisalam co u nas...
    Tak wiec Feliks juz jest z nami, wzial nas totalnie z zaskoczenia bo nie mialam zadnych oznak zblizajacego sie porodu i raczej nastawialam sie na przeterminowanie i wywolywanie porodu. Wody odeszly mi w nocy z niedzieli na poniedzialek, w szpitalu bylismy o 2 i o 7 rano Felek juz sie urodzil takze bardzo szybki (5h) porod bol przeogromny, wrecz traumatyczny dla mnie ale nie chce tutaj straszyc :P
    Jak polozyli mi mlodego na brzuchu to pierwsza mysl nie byla ze mam synka, ze sie udalo i jest cudownie, tylko raczej poczulam ulge, ze juz bol sie skonczyl... oczywiscie te cudowne uczucia sie pojawily ale odrobinke pozniej
    W srode wyszlismy ze szpitala i probujemy sobie jakos ulozyc zycie..
    Malenstwo jest przeslodkie, urodzil sie malutki wazyl 3020g/54cm/10apgar. I jest bardzo spokojny moglby tylko wiecej w nocy sypiac..
    Nadal tu bede do Was zagladac ale cos czuje, ze rzadziej bo jednak ten nasz maluszek sporo czasu zajmuje...
    Kibicuje Wam nadal!
    Ann ciesze sie, ze widzialas juz pecherzyk, trzymam kciuki za serduszko!
    Za Ciebie Kasbaka i Asiafaj tez kciuki sciskam.
    Starajace sie, zycze Wam wytrwalosci! Felek jest owocem prawie dwoch lat staran... marzenia sie spelniaja
    Ah i Mira! Waszego forum juz dawno nie ogarnialam, mam nadzieje, ze wszystko z Maksiem dobrze i czas do rozwiazania szybko Ci minie
    Sciskam

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów