Strona 511 z 537
Pokaż wyniki od 5,101 do 5,110 z 5361

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Cytat Zamieszczone przez ann89 Zobacz posta
    ja dokładnie to samo, stan śpiączki poziom ekspert rano wstaje i w drodze do pracy mam już ochotę spać.. oczywiście w pracy muszę walczyć ze sobą żeby nie zasnąć, potem drzemka popołudniowa w domu i potem ok 21-22 idę znowu spać. Najlepsze jest to, że nie wiem kiedy zasypiam i mam wrażenie, że na ten czas w ogóle zostaję wyłączona. Nic mnie nie jest w stanie obudzić. A jak idę siku w nocy to jak zombie... Poza tym cały czas jestem zmierzła, z krótkimi przerwami na bycie miłą :P

Wczoraj i dziś zaczęły pobolewać mnie plecy (na dole) nie cały czas, tylko z przerwami, ale to chyba normalne ? No i co chwile mnie kłuje albo lewa, albo prawa strona.
    mam dokładnie to samo z plecami od kilku dni! zastanawiałam się czy to z ciążą związane, czy się starzeje. Ale skoro Ty też tak masz, to pewnie coś tam macica rozpycha :P

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i będę jeszcze raz:)
    Macica coraz bardziej ugnuata na kręgosłup. Z czasem boli coraz bardziej. Chociaż niektórych bardzo, a niektórych tylko troszkę :P

Cytat Zamieszczone przez hathor Zobacz posta
    Mnie zaczęło boleć podbrzusze. Pewnie @ się dziś lub jutro pojawi.
    I co? przyszła @? Czy może teścik robisz

Jeśli chodzi o ból pleców to niestety wiem co czujecie, mnie dwie ciąże bolały, najbardziej w pozycji siedzącej, np w samochodzie aż musiałam sobie oparcie mocno pochylać i tak prawie leząc jeździłam. Straszne to było bo takie uczucie jakby ktoś szpile wbijał.

Ja poprzednie ciąże też ciągle spałam, a drzemka w dzień to musowo. A teraz inna sytuacja bo nie mam kiedy spać w dzień bo dzieci, spać chodzę po 22-23 a wstaję 7-8 + czasem ze dwa razy w nocy do małej bo mój to ma twardy sen ale też go gonię i jakoś daję radę i wcale senna nie jestem. A teraz jeszcze mamy gościa - 11 letnią kuzynkę na wakacjach więc jest ciekawie. Cycki bolą, czasem mi niedobrze wieczorem więc jestem spokojna i pełna nadziei że wszystko będzie ok.

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    ann ja 31.07 już widziałam moją kropeczkę z bijącym serduszkiem. A teraz jest dużo większa i widać kończyny ładnie.

hathor kiedy testujesz ?

A mnie piersi przestały boleć.. Ale gin wczoraj mówiła, że to nie powód do zmartwień bo albo tak mam i już, albo ból się jeszcze pojawi. Tak samo jak z mdłościami i wymiotami- chwila była grozy później się cieszyłam że przeszło mi a teraz z dnia na dzień jest gorzej. Codziennie wymioty, mdłości i ten okropny ból głowy. Ciąża to taki piękny stan haha

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

A u mnie hcg z dzis : 700mlU/ml

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    U mnie na razie cisza. Ból był tylko rano, później wszystko przeszło.
    Jak do jutra się @ nie pojawi to rano zrobię test. Mężuś ma dziś kupić po pracy

czyżby się udało? chyba będę kwietniową mamą

Cytat Zamieszczone przez patrycja0411 Zobacz posta
    A u mnie hcg z dzis : 700mlU/ml
    Supeeeer!!!!

Cytat Zamieszczone przez hathor Zobacz posta
    U mnie na razie cisza. Ból był tylko rano, później wszystko przeszło.
    Jak do jutra się @ nie pojawi to rano zrobię test. Mężuś ma dziś kupić po pracy
    Czekamy w takim razie jutro rano na wieści fingers crossed!!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Chciałabym wiedzieć już na czym stoję, bk nawet leczyć tego przeziębienia nie moge jeśli by się udało to totalnym fartem. Ale czuję, że tylko @ się spóźnia...

czyżby się udało? chyba będę kwietniową mamą

Senior Member Awatar Asia1487
    Mieszka w
    Podkarpacie
    O mnie
    Jestem mamą i staram się o drugie maleństwo
    patrycja super beta

Hathor trzymam w takim razie kciuki za jutro :*

Patrycja , super

Hathor zaciśnięte mam WSZYSTKO za Ciebie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz: