Strona 510 z 532
Pokaż wyniki od 5,091 do 5,100 z 5312

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Trochę przykro że Burzujka nic nie napisała. ... ;(

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Cytat Zamieszczone przez Hipp Zobacz posta
    Trochę przykro że Burzujka nic nie napisała. ... ;(
    Dajmy jej czas. Może jest zajęta, albo nie ma internetu. Czasem zanim się wszystko pouklada mija trochę czasu..

czyżby się udało? chyba będę kwietniową mamą

Nati - pocieszać nie będę, bo chyba nie o to chodzi, ale życzę wytrwałości. Bo ona chyba teraz najbardziej potrzebna...

Cytat Zamieszczone przez Szafirek Zobacz posta
    Ja po wizycie. Zmartwiłam się. Mam niejednorodną kosmówkę, która zmartwiła moją gin. Mam zakaz współżycia, mam leżeć, odpoczywać, oszczędzać się. No i zakaz powrotu do pracy.. Więc problem się sam rozwiązał.
    Poza tym wszystko dobrze. Widziałam rączki, nóżki, brzuszek i główkę no i pięknie bijące serduszko (którego znowu nie posłuchałam )Ale ponoć bije pięknie, miarowo z odpowiednią prędkością. A no i dzidziuś dogonił rozmiarowo wiek z OM i tylko 1 dzień różnicy jest
    Gin też zwróciła uwagę na płytki krwi, których mam mało i muszę kontrolować, a jak nie to hematolog.
    No i mocz, mam brać Urinal i witaminę C. I też kontrola.

Hathor to prawda, też czułam się przeziębiona i miałam wyższą temperaturę trzymam kciuki

Mart u mnie biegunki też na początku były prawie codziennie. Teraz już jest ok.

A to moja kropeczka kochana :

Załącznik 101650

zazdroszczę, że już tyle widziałaś odpoczywaj, a wszystko będzie dobrze z tego co pamiętam, jak byłaś ostatnim razem to był sam pęcherzyk ? czy było coś więcej już widać? który to był tydzień?

Cytat Zamieszczone przez nati89 Zobacz posta
    Asiafaj, Szafirek cudowne zdjęcia... zazdroszczę..

Ja już po histeroskopii, przegroda potwierdzona. Czeka mnie teraz HSG a potem wycięcie przegrody laparoskopowo. Także późną jesienią dopiero zaczynam starania o kolejne dziecko. Chce mi się płakać.
    nie płacz, tylko ciesz się, że coś znaleźli i się tego pozbędziesz. Na jesień zobaczysz II ;*

[Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Szafirku przykro mi, odpoczywaj i z dzidziutkiem bedzie ok

Nati, najważniejsze, że jest diagnoza, plan działania i zaraz zobaczysz II :*

ann a jak Ty się czujesz?

Ja przeszłam dziewczyny w stan śpiączki, od 21 się słaniam, o 22 spię i rano nadal zombie :P

Cytat Zamieszczone przez asiafaj Zobacz posta
    Nati, najważniejsze, że jest diagnoza, plan działania i zaraz zobaczysz II :*

ann a jak Ty się czujesz?

Ja przeszłam dziewczyny w stan śpiączki, od 21 się słaniam, o 22 spię i rano nadal zombie :P
    ja dokładnie to samo, stan śpiączki poziom ekspert rano wstaje i w drodze do pracy mam już ochotę spać.. oczywiście w pracy muszę walczyć ze sobą żeby nie zasnąć, potem drzemka popołudniowa w domu i potem ok 21-22 idę znowu spać. Najlepsze jest to, że nie wiem kiedy zasypiam i mam wrażenie, że na ten czas w ogóle zostaję wyłączona. Nic mnie nie jest w stanie obudzić. A jak idę siku w nocy to jak zombie... Poza tym cały czas jestem zmierzła, z krótkimi przerwami na bycie miłą :P

Wczoraj i dziś zaczęły pobolewać mnie plecy (na dole) nie cały czas, tylko z przerwami, ale to chyba normalne ? No i co chwile mnie kłuje albo lewa, albo prawa strona.

[Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Mogę Wam polecić na ból pleców w ciąży poduchy do spania. Takie rogal wielkie. Mi uratowała życie w ciąży, bo bardzo mnie bolały plecy w każdej pozycji.
    Mnie zaczęło boleć podbrzusze. Pewnie @ się dziś lub jutro pojawi.

Cytat Zamieszczone przez hathor Zobacz posta
    Mogę Wam polecić na ból pleców w ciąży poduchy do spania. Takie rogal wielkie. Mi uratowała życie w ciąży, bo bardzo mnie bolały plecy w każdej pozycji.
    Mnie zaczęło boleć podbrzusze. Pewnie @ się dziś lub jutro pojawi.
    pewnie z czasem zainwestuję na razie są to chwilowe, delikatne bóle.

Życzę Ci, żeby ta okropna @ jednak nie przyszła.

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez ann89 Zobacz posta

Życzę Ci, żeby ta okropna @ jednak nie przyszła.
    Ja też sobie tego życzę

Mi się ta poduchy zaczęła przydać ok 3-4 miesiąca

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów