Strona 509 z 528
Pokaż wyniki od 5,081 do 5,090 z 5278

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Cytat Zamieszczone przez Szoszonek Zobacz posta
    Dzięki wielkie za słowa otuchy :* póki co jest ciężko...myślenie o tym mnie wykańcza!
    Nie martw się. Jak będziesz mieć pytania to pisz na priv, na wszystkie odpowiem

czyżby się udało? chyba będę kwietniową mamą

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kasbaka Zobacz posta
    Mira a w którym doz tzn gdzie, bo ja w doz w Sosnowcu płaciłam 29 z groszem? a może to nie za daleko ode mnie :-))
    Ja kupuję w DOZ w bytomskim Tesco (tym na przeciw Media Marktu) bo mieszkam w tych okolicach. Wcześniej też płaciłam tam po 29, od niedawna mają taniej, może to tylko promocja w tej aptece, nie wiem.

Burzujce w nocy 06/07.08 odeszły wody i pojechała rodzić także już dawno ma syna przy sobie, ale nic nie napisała. O tym, że odeszły jej wody napisała inna dziewczyna. Sierpniówki przeniosły się na prywatne forum, więc tak samo nic nie wiem.
    Ano, u mnie też już daleko. Maks waży już 1700 gram. Będę miała CC bo mój lekarz się boi krwotoku, 25.09 mam ostatnią wizytę i będziemy się umawiać na cięcie także finisz już na horyzoncie.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Dzięki Mira, ale u Was czas szybko leci w tych ciążach - aż niemożliwe, rośnijcie dalej zdrowo

Cytat Zamieszczone przez Szoszonek Zobacz posta
    Hej Dziewczyny! Teraz jestem prawie w 9 tygodniu ciąży, wczoraj byłam u lekarza zobaczyłam serduszko i zakochałam się! Jednak lekarka mnie trochę nastraszyła twierdząc, że grozi mi cukrzyca ciążową: ostatni wynik na czczo 102..normy niby do 106 (ponoć w ciąży do 90)..od kilku lat mam raczej wysoki poziom powyżej 90 zawsze...myślicie że mam się czym martwić...bo ja już sama nie wiem co mam myśleć a niestety najszczuplejsza nie jestem
    Zapraszam do marcowek tutaj na forum Nazwa Marcóweczki

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Ja po wizycie. Zmartwiłam się. Mam niejednorodną kosmówkę, która zmartwiła moją gin. Mam zakaz współżycia, mam leżeć, odpoczywać, oszczędzać się. No i zakaz powrotu do pracy.. Więc problem się sam rozwiązał.
    Poza tym wszystko dobrze. Widziałam rączki, nóżki, brzuszek i główkę no i pięknie bijące serduszko (którego znowu nie posłuchałam )Ale ponoć bije pięknie, miarowo z odpowiednią prędkością. A no i dzidziuś dogonił rozmiarowo wiek z OM i tylko 1 dzień różnicy jest
    Gin też zwróciła uwagę na płytki krwi, których mam mało i muszę kontrolować, a jak nie to hematolog.
    No i mocz, mam brać Urinal i witaminę C. I też kontrola.

Hathor to prawda, też czułam się przeziębiona i miałam wyższą temperaturę trzymam kciuki

Mart u mnie biegunki też na początku były prawie codziennie. Teraz już jest ok.

A to moja kropeczka kochana :

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	9+0 10.08 (2).jpg
Wyświetleń:	50
Rozmiar:	79.9 KB
ID:	101650

Ostatnio edytowane przez Szafirek ; 10-08-17 o 14:16

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Szafirek, piękna fasolka<3

czyżby się udało? chyba będę kwietniową mamą

Piękna kijanka <3 No to odpoczywaj kochana ile wlezie :*

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Asiafaj, Szafirek cudowne zdjęcia... zazdroszczę..

Ja już po histeroskopii, przegroda potwierdzona. Czeka mnie teraz HSG a potem wycięcie przegrody laparoskopowo. Także późną jesienią dopiero zaczynam starania o kolejne dziecko. Chce mi się płakać.
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    hathor, Asiafaj dziękuję <3

Nati dziękuję, też się doczekasz wiesz już co jest nie tak więc teraz tylko zabieg i górki

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Szafirku piękna fasolka, odpoczywaj jak najwięcej dla dobra was obojga

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów