Strona 508 z 549
Pokaż wyniki od 5,071 do 5,080 z 5488

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i będę jeszcze raz:)
    Cytat Zamieszczone przez asiafaj Zobacz posta
    Może przeziębienie, a może nie, Szafirek też miał spadek formy
    Dobrze, że z synkiem ok już
    Pamietam
    Ale się nie nakręcam. Jeszcze przed terminem @ więc nie ma żadnej pewności. A już jestem zmęczona tymi nadzieja i co miesiąc. Na wszelki wypadek dopóki @ się nie pojawi to ostrożnie podchodzę do leków.

czyżby się udało? chyba będę kwietniową mamą Termin:26.04.2018

2. dzieckozakupy.pl
    Hathor trzymam kciuki żeby nie było przeziębienia

Mira a w której aptece kupujesz dupka - bo chyba w bardzo fajnej cenie?

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kasbaka Zobacz posta
    Mira a w której aptece kupujesz dupka - bo chyba w bardzo fajnej cenie?
    Sieciówka DOZ (Dbam o Zdrowie) - w zeszłym tygodniu kupowałam za 25,90 zł.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Hej Dziewczyny! Teraz jestem prawie w 9 tygodniu ciąży, wczoraj byłam u lekarza zobaczyłam serduszko i zakochałam się! Jednak lekarka mnie trochę nastraszyła twierdząc, że grozi mi cukrzyca ciążową: ostatni wynik na czczo 102..normy niby do 106 (ponoć w ciąży do 90)..od kilku lat mam raczej wysoki poziom powyżej 90 zawsze...myślicie że mam się czym martwić...bo ja już sama nie wiem co mam myśleć a niestety najszczuplejsza nie jestem

Senior Member Awatar Asia1487
    Mieszka w
    Podkarpacie
    O mnie
    Jestem mamą i staram się o drugie maleństwo
    WItam nowe mamusie
    Gratuluję pięknych wyników, kresek i życzę wszystkim spokojnych 9 m-cy. A za wszystkie staraczki trzymam kciuki żeby się udało. U mnie dziś owu, więc teraz najgorsze 2 tygodnie czekania.

A mój synek ma nietypową anginę. Ponieważ ja byłam w pracy popołudniu to wysłałam męża z dzieckiem do jeszcze jednego pediatry- starsza babeczka, ale do niej też lubię chodzić. Mówiła że jeszcze bardzo rzadko od objawów oponowych się rozwija angina. Dostaliśmy antybiotyk i siedzenie tydzień w domu. :/ Ale dzis już tak wysokiej gorączki nie miał jak przez ostatnie 2 dni. WIęc trafiła z lekami.

Mira a w którym doz tzn gdzie, bo ja w doz w Sosnowcu płaciłam 29 z groszem? a może to nie za daleko ode mnie :-))

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mira Ty już masz 30. tydzień... <3 jak to pięknie wygląda
    wiesz może co u Burzujki ? nic się nie odzywa, a chyba jest już w okolicach swojego terminu ?

[Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i będę jeszcze raz:)
    Cytat Zamieszczone przez Szoszonek Zobacz posta
    Hej Dziewczyny! Teraz jestem prawie w 9 tygodniu ciąży, wczoraj byłam u lekarza zobaczyłam serduszko i zakochałam się! Jednak lekarka mnie trochę nastraszyła twierdząc, że grozi mi cukrzyca ciążową: ostatni wynik na czczo 102..normy niby do 106 (ponoć w ciąży do 90)..od kilku lat mam raczej wysoki poziom powyżej 90 zawsze...myślicie że mam się czym martwić...bo ja już sama nie wiem co mam myśleć a niestety najszczuplejsza nie jestem
    Przeszłam pierwszą ciążę z cukrzycą. Wszystko do opanowania. Dieta nie jest przyjemna, ale dla dzidziusia można się poświęcić mój synek urodził się w normie wagowej. Cukrzyca grozi, że dziecko będzie duże, ale da się tego uniknąć. Jeśli by Ci kazali brać insulinę to też nie ma się czego bać.

czyżby się udało? chyba będę kwietniową mamą Termin:26.04.2018

Cytat Zamieszczone przez hathor Zobacz posta
    Przeszłam pierwszą ciążę z cukrzycą. Wszystko do opanowania. Dieta nie jest przyjemna, ale dla dzidziusia można się poświęcić mój synek urodził się w normie wagowej. Cukrzyca grozi, że dziecko będzie duże, ale da się tego uniknąć. Jeśli by Ci kazali brać insulinę to też nie ma się czego bać.
    Dzięki wielkie za słowa otuchy :* póki co jest ciężko...myślenie o tym mnie wykańcza!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów