Strona 50 z 533
Pokaż wyniki od 491 do 500 z 5326

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Witam wszystkie nowe dziewczyny Fajnie,że jest nas tu coraz więcej
    Ja mam 27 lat i staram się o pierwsze dziecko. Jedną ciążę już straciłam w wieku 25 lat, ogromna trauma, człowiek był młody i naiwny, wydawało mi się,że jak już zaszłam w ciążę (w pierwszym cyklu) to znaczy,że już mam dziecko... ale życie zweryfikowało inaczej. Teraz podchodzę do ciąży z dużym dystansem, ale niesamowicie pragnę mieć dziecko! Bardzo bym chciała, żeby się w końcu udało (i mi i Wam oczywiście)! Mam stwierdzona endometrioze, niestety musze brac hormony jeszcze 2 miesiące i dopiero zaczynamy staranka. Już nie mogę się doczekac Buziaki :*

2. dzieckozakupy.pl
    W mojej rodzinie i wśród przyjaciół jest baaaaardzo dużo ciąż i małych dzieci... nie chce być zazdrosna, ale JESTEM! Ciesze się ich szczęściem, ale mam żal do życia,że ja mam takie problemy i nie mam jeszcze dzidziusia. Ciężko się patrzy na radość przyjaciółek z ciąży po stracie swojego dziecka, ale u staraczek szczególnie tych długodystansowych i dziewczyn po przejściach to chyba normalne Fajnie,że wśród Nas są też mamusie, dajecie duuuuużo nadziei, że się uda!!

Hej dziewczyny! Podczytuję Was już od jakiegoś czasu, postanowiłam w końcu dołączyć, głównie udzielam się na wątku po poronieniu,ale chyba czas przyłączyć się i do tej grupy, bo mam ambitne plany wreszcie zostać mamą w 2018 Poruszacie teraz bardzo dla mnie aktualny temat, po ostatnim poronieniu bardzo męczy mnie kwestia wieku, nachodzą mnie myśli, że może jakbym zaczęła jako młodsza, to organizm miałby większe szanse na utrzymanie ciąży. Zaczęłam starania pół roku po ślubie, miałam 26 lat, minęły już prawie 4 lata. Też chciałam mieć dziecko przed 30-tką, już prawie się udało, bo miałam urodzić w połowie października (a 30-tka stuknie mi pod koniec października:P), ale niestety, kolejny raz poronienie. Także życie zweryfikowało moje plany, teraz marzę tylko o tym, by zajść w ciążę, która uda mi się donosić.

Senior Member Awatar Asia1487
    Mieszka w
    Podkarpacie
    O mnie
    Jestem mamą i staram się o drugie maleństwo
    Ja Antosia rodzilam mając 27 lat. W tym roku oboje z mężem kończymy 30. Bardzo bym chciała w tym roku chodzić z brzuszkiem. Chcieliśmy troche mniejsza różnicę wieku miedzy dziecmi ale jak juz piszecie to prawda że życie weryfikuje. Trzymam kciuki za nas wszystkie Miłej niedzieli

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    U mnie dziś @ nadeszła. Wnioski- gdy się nie staramy nie bolą mnie jajniki i @ mam na czas. Gdy się staramy bolą mnie cały cykl jajniki i @ przychodzi spóźniona..
    Standardowo okresowa kłótnia z mężem zaliczona;/ więc teraz już chyba z górki
    Nowy cykl- nowe nadzieje

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Hej

Ja chybva mam ZPM bo podobnie jak u szafirka z rana poszla awantura z mezem o to czemu nie jedziemy dzis do znajomych bo on woli siedziec na kompie i grac;/

Jak tak mowicie o wieku to chyba ja tu najstarsza stazem jesli chodzi o dziecko bo moj bedzie miec w czerwcu 6 a ja dopiero albo az 26 we wrzesniu, moj małż za 2 tyg 27. Pierwsze dziecko wpadka jeszcze w szkole az wstyd ale gdyby nie to to pewnie starania zaczelibysmy dopiero teraz gdy mamy ustabilizowane zycie a tak bylo ciagle pod gorke tym bardziej ze z dzieckiem ale nie zaluje ani chwili, mam juz porod i ciaze za soba ale jako nastolatka ( urodzilam w czewcu a we wrzesniu 20 ) malo pamietam a pamiatek nie mam prawie w ogole- test gdzies sie zbubil pewnie wyladowal w koszu, moj mlody zdjecia z USG gdzie byly przyczepione do ksiazki tez pogubil a nie bylo ich duzo, teraz moj lekarz wszystko zapisuje na USB, jedynie ciuszki leza i czekaja. Nie planowalam takiej duzej roznicy juz 5 lat to juz dla mnie za duza i tak mnie Bozia pokarala ze roznica jest o wiele wieksza i tego najbardzije sie obawiam, ze nie dam rady ogarnac malego dziecka i szkolniaka

Przyznac sie Która testuje w najbliższym czasie? U mnie okresu nadal brak, test leży i patrzy ale tak bardzo sie boje zrobić, bo czuje po kościach ze nic z tego nie bedzie.... Szaforek mam identyczne obserwacje jak Ty, przed staraniami okres co do godziny a od trzech miesięcy jest jak chce i ból tez taki jak u Ciebie, wiec moze faktycznie cos w tym jest... w pierwszej ciązy i staraniach nie zwracałam na to uwagi wiec nie wiem czy było podobnie...
    Ja chaiłam przed 30 -tką z dwójką się uwinąć, ale tez zycie pozmieniało plany, w tym roku 31

Miłej niedzieli

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Hipp, poronienia nawykowe mam w diagnozie. Najprawdopodobniej i podłożu i mmunologicznym, bo tylko immunofenotyp (w tym komórki nk) mam rozjechany. Ale w wyniki leczenia wlewami z intralipidu miałam ładne wyniki, książkowe nawet. Do tego dołożyli mi sterydy i celxane. Ciąży i tak nie donosilam. Także pewnie jezcze coś innego immunologicznie, ale już nie zdążymy.

Dziewczyny, wszystkie te nasze historie pokazują, że plany to sobie mozna robic a życie swoje

Ja wróciłam do treningów regularnych ( przez torbiel miałam tygodniowy zakaz). Chce być w formie, jeśli uda się zajść w ciążę oczywiście bez forsowania sie.

Miłej niedzieli kochane :* my z mężem wróciliśmy do wiosennej formy i lobido jest znow w normie wiec booosko

Kasia, kiedy masz termin @?

Arwen, co oznacza , że nie zdążycie ? Przy tych schorzeniach jest jakis wiek górny na ciąże ?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów