Strona 5 z 454
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 4533

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Dołączam się jako kibic i obserwator
    Razem z Gabryśką trzymamy za was kciuki! :*

2. dzieckozakupy.pl
    Na każdą z nas przyjdzie odpowiednia pora.
    My mamy znajomych którzy są po ślubie 10 lat, starania o dzieciaczka napewno 12 lat jak nie wiecej, kilka podejść do in vitro... i nic nic nic
    stracili już całkowicie nadzieje, przestawili swoje życie na tory pracy i podróż, teoretycznie odpuścili całkowicie myśli o dzieciaczku (o ile się da)
    i 3-4 miesiące później dwie kreseczki i Młody jest już na świecie.
    Także wszystko, ale to wszystko jest możliwe, nawet jak szanse są przekreślone ))

Miłej niedzieli Dziewczyny

Hej dziewczyny.

Chciałabym się do Was przyłączyć. Przeglądałam poprzedni wątek, ale w końcu zebrałam się w sobie, aby się odezwać.

Jestem mamą prawie 6-letniej dziewuszki, ale bardzo nam się marzy większa rodzina. Jak na razie 14cs przed nami, kilka diagnoz, wprowadzone leczenie, ale ciąży nadal brak.
    Każdej z osobna życzę wymarzonego maluszka.

Cytat Zamieszczone przez Szafirek Zobacz posta
    elzbietan to i tak dużo. Pewnie lada moment będą efekty.

ann89 ja w cytologii miałam II grupę a już mi gin włączyła globulki. Może czekają na wynik badania i wtedy dostaniesz odpowiednie leki.
    O kurcze, powinni wcześniej uprzedzić o narkozie.
    Ja stosowałam ten żel w poprzednim cyklu. I teraz w kwietniu też zamierzam.
    dwa razy pytałam o te leki i powiedział, że nie :P jutro jadę do szpitala po wypis i l4, to zapytam jak to wygląda, czy dopiero po wynikach, czy da się w ogóle zejść z 3 na 2, czy jak, bo po tej narkozie to niekumata cały dzień byłam . Żel zakupię dopiero od następnego cyklu, bo teraz to nie mam po co nawet.

Szafirek, mam nadzieję, że jako założycielka wątku przyniesiesz nam tutaj wszystkim szczęście i zostaniesz "matką chrzestną" naszych dzieciaczków
    Ostatnio edytowane przez ann89 ; 26-03-17 o 13:40
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Cytat Zamieszczone przez pinezka89 Zobacz posta
    Hej dziewczyny.

Chciałabym się do Was przyłączyć. Przeglądałam poprzedni wątek, ale w końcu zebrałam się w sobie, aby się odezwać.

Jestem mamą prawie 6-letniej dziewuszki, ale bardzo nam się marzy większa rodzina. Jak na razie 14cs przed nami, kilka diagnoz, wprowadzone leczenie, ale ciąży nadal brak.
    Każdej z osobna życzę wymarzonego maluszka.
    witaj fajnie, że dołączyłaś trzymam kciuki żeby szybko się udało
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Mira ja mam zrobic wymaz z szyjki, toxo, cmv, białka c i S, antytromb III, v leiden, standardowo antykoagulant p/c p kardiolipinie i Mthfr no u kariotypy, większość z tych badań juz robiłam, a teraz mialam powtórzyć najwcześniej po 6 tyg od poronienia. Wtedy wszystko było w normie, wiec mam nadzieje ze teraz tez tak bedzie.
    A jak Wy z maleństwem się czujecie, nadal Leniwa Królowa? Kiedy wizyta?

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kasbaka Zobacz posta
    Mira ja mam zrobic wymaz z szyjki, toxo, cmv, białka c i S, antytromb III, v leiden, standardowo antykoagulant p/c p kardiolipinie i Mthfr no u kariotypy, większość z tych badań juz robiłam, a teraz mialam powtórzyć najwcześniej po 6 tyg od poronienia. Wtedy wszystko było w normie, wiec mam nadzieje ze teraz tez tak bedzie.
    A jak Wy z maleństwem się czujecie, nadal Leniwa Królowa? Kiedy wizyta?
    Solidna lista. O tym ile to będzie kosztować, nawet boje się myśleć...
    Leniwa do potęgi, ale to przynosi efekty bo od zeszłego czwartku (10 dni! mój rekord!) jest czysto. Poza tym, ze mam bardzo niskie ciśnienie i robi mi się słabo to jest ok. Mdłości brak. Kolejne 10 dni będzie lekarsko intensywne - 30.03 mamy wizytę u docenta, 04.04 badania prenatalne (tzw usg genetyczne) a w międzyczasie pewnie wynik Nifty przyjdzie i pojadę go odebrać. Także będzie się działo
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 26-03-17 o 17:08

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Oj wlasnie sie zorientowalam, ze sie tu jeszcze nie przywitalam...
    Jestem z Wami dziewczyny caly czas, sluze rada!
    Ale nie bede sie za czesto udzielac bez potrzeby...

Dziewczyny, ktore mnie nie znaja - uczestniczylam w tym watku od 2016 roku a starania byly od czerwca 2015. Po drodze jedno poronienie i jedna biochemiczna. Mam hashimoto i trombofilie wrodzona.
    Obecnie po wielu trudach udalo sie i jestem juz prawie w polowie ciazy

Mira kciuki zaciskam za Twoje badania wszelkie!

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

panna-nienormalna liczymy na Was

pinezka witamy na pokładzie. Jaka diagnoza u was? Wszystkie się w końcu doczekamy swoich maluchów

ann89 haha jak to zabrzmiało :P matka chrzestna wszystkich dzieci oby jednak coś w tym było

Mira gratuluję- 10 dni to sukces koniecznie dawaj znać po wszystkich badaniach

burzujka cieszę się, że i Ty jesteś z nami. W kupie raźniej

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    No ja jak nie dostanę jutro @ to we wtorek testuje.

Jakoś tak mi lepiej że aby zostać mama w 2018 to mam cały rok :-)

Serdecznie witam nowe dziewczyny !

Kasbaka lista badań naprawdę długa, trzymam z całych sił kciuki!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów