Strona 492 z 521
Pokaż wyniki od 4,911 do 4,920 z 5207

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Cytat Zamieszczone przez ann89 Zobacz posta
    w takim wypadku szukałabym kogoś innego... oczywiście prywatnie. mam wrażenie, że te wszystkie luxmedy zachowują się jak nfz pomimo tego, że pracodawca płaci... chyba, że ja pechowo trafiałam (dot. różnych specjalizacji). Na Twoim miejscu pilabym inofem 2 saszetki na dzień i namówiła gin na clostilbegyt. Nie wiem czy pamiętasz, ale ja pomimo tego, że miałam owu, to po clo się udało.
    Podobnie w swissmedzie, sama się o tym ostatnio przekonałam.

Aniołek 13tc[']

2. dzieckozakupy.pl
    Dostałam wyniki testu, prawidłowy kariotyp i oczywiście chłopak

Aniołek 13tc[']

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Asiafaj może dlatego, że się tam nic nie dzieje. Pojedyncze osoby piszą co 3 dzień. Ale liczę, że się to zmieni

Emilka no to chyba czas na gratulacje i dla Ciebie

Hathor, 4 cykle to wbrew pozorą wcale nie dużo. Wiem, że to się okropnie dłuży i chce się już-teraz. Ale spokojnie W końcu się uda. Może faktycznie pij ten inofem i sprawdź jak na Ciebie podziała. A robiłaś testy owu?

Wzięłam dziś pierwszą tabletkę przeciwbólową. Już nie radzę sobie z bólem głowy. Ciśnienie mega niskie mam, mierze 3 razy dziennie i każde niziutkie. Już nie wiem jak sobie pomóc.

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Mayo super wieści gratuluję no i znasz już płeć wyprawka może być komponowana pełną parą

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Arwen gratuluję synka fajny wiek dla dziecka. Super, że się udało. Na pewno wszystko się teraz dobrze ułoży

Ann tobie kochana gratuluję szczególnie dwóch kreseczek. Długo na to czekałaś

Hipp Hathor i ja jeszcze zostaje z tej "starej starej kadry" mimo że teraz słabo się udzielam to często czytam i nadal walczę o to by tu na ziemi mieć dzieciątko.

Innym zafasolkowanym oczywiście również gratuluję i życzę spokojnych 9 miesięcy.

Ja w poniedziałek znów jadę do szpitala na tą histeroskopię. Mam nadzieję, że już teraz nic mi nie przeszkodzi w tym aby w końcu mieć ten zabieg.
    Chociaż....mój okres wyglądał dosyć dziwnie :/ a mianowicie nie było czystej krwi tylko coś ciemnego. Nazwałabym to plamieniem które trwało 3-4 dni.
    Stąd moje pytanie do dziewczyn po porodzie. Czy tak się może dziać parę miesięcy po porodzie?
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Mayo bardzo się cieszę ale to musi być niesamowita ulga, co? Warta tych pieniędzy wydanych na nifty. To teraz możesz w pełni cieszyć się ciążą

Mayo, super! Gratuluję! Tylko nerwów się najadłaś. A robiłaś w końcu też test PAPA?

Nati89 ja zawsze miałam normalne, długie i raczej obfite okresy po porodzie.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Boróweczka dzięki za info hmm nie wiem o co chodzi. Pierwszy raz mi się tak zdarzyło.
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

Szafirku a picie dużej ilości wody, dosalanie potraw lub picie kawy chociaż słabej?

Może ty przez mdłości jesteś z lekka odwodniona i dlatego niskie ciśnienie i bóle glowy. Pobierałaś sobie krew na sód i potas?

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów