Strona 49 z 454
Pokaż wyniki od 481 do 490 z 4533

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Ja mam 27, a mąż 29. Zawsze mówił że bardzo by chciał dziecko przed 30stką, a ja śmiałam się że ewentualnie moją. Nie byłam gotowa, pomimo że od 2 lat namawiał mnie na powiększenie rodziny. Poza tym myślałam, że jeśli uznam, że to już to weźmiemy się do roboty a za 9 miesięcy będę już mieć w domu malucha. A tu się okazuje, że to nie takie proste. Jak dołączyłam do forum i poznałam dziewczyny, które walczą miesiącami lub nawet latami to mój światopogląd bardzo się zmienił.. Podziwiam każdą z osobna za cierpliwość i niejednokrotnie wielkie poświęcenie by spełnić to największe marzenie..
    Ale dopóki starań nie liczę w latach tylko miesiącach to powtarzam sobie, że widocznie tak ma być, że może to nie jest dobry czas i za miesiąc już na pewno się uda. Chociaż każde rozczarowanie boli bardziej.
    Ostatnio edytowane przez Szafirek ; 08-04-17 o 20:04

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

2. dzieckozakupy.pl
    Hippku w końcu się uda! Zobaczysz! Tylko nie zniechęcaj się. Może zróbcie sobie miesiąc przerwy?

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Dziewczyny, mądre słowa! Też czuję ogromną pokorę czytając wpisy tych dzielnych dziewczyn, które z takim trudem walczą o maleństwo

Cytat Zamieszczone przez Szafirek Zobacz posta
    Hippku w końcu się uda! Zobaczysz! Tylko nie zniechęcaj się. Może zróbcie sobie miesiąc przerwy?
    Szafirku powiem ci ze wizja przerwy bardziej mnie przeraża niż kolejne niepowodzenie. Myślę ze każda z nas bez wyjątku jest bohaterką w swojej walce. Także korony na głowę i do przodu :*

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Dziewczyny, jakie Wy młode. Zazdroszczę . Ja już mam 30, mój T.35
    Tobiasza rodzilam mając 28
    (A chce tylko dodać, że nam marzy się trójka)

Co do różnicy wieku , ja sama chciałam starać się jak Tobiasz będzie nieco samodzielny, ale także dlatego że chciałam mu poświęcić dużo czasu tylko dla niego. Nie żałuję tego.

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Ja z perspektywy osoby starajacej się o pierwsze dziecko od ponad trzech lat uważam ze za późno zaczęliśmy starania. I żałuję że zrobiliśmy to tak późno. Ale wiadomo: punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Mój mąż chciał mieć pierwsze dziecko przed 30stka. W styczniu skończył 32 lata. Ja przed 30stka chcialam mieć dwoje dzieci. Za rok kończę 30.

Nie ma co planować.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Czesc dziewczyny:-)
    Ja tez nie zaluje, ze poczekalam ze staraniami o 2 dziecko. Mialam sporo czsu tylko dla corci. Tez sytuacja, gdzie nie ma sie pomocy, na miejscu, od rodziny oddalila decyzje o dzidzi. Teraz mala ma prawie 3 lata i juz czas:-) Tyle tylko, ze urodzilam ja majac 26 lat i jak nam sie poszczesci 2 bedzie jeszcze przed moja 30

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mi zawsze wydawało się że to kiedy dziecko będzie moja i partnera decyzja i już, tyle że życie niestety zweryfikowało nasze tu i teraz, dwa lata temu po badaniach hormonalnych lekarz stwierdził że z takimi wynikami to może ktoś podejmie się in vitro, potem inny lekarz pukał się w głowę że badania są nie w tych dniach cyklu co potrzeba - no cóż kompletnie się na tym nie znałam, po poronieniu 1,5 roku walczyłam ze zrostami, a teraz się okazuje że sprawcą jest mutacja, czasami nie wiem skąd mam siłę ale cały czas walczę o nasz skarb

Pewnie że zazdroszczę każdej ciąży która pojawia się u rodziny i znajomych, ale wiem że na nas wszystkie przyjdzie czas i trzymam za to mocno kciuki

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Ja urodzilam syna w wieku 28 lat. Teraz mam 31, a w 2018 będę miala 32. Liczę, że to będzie rok drugiej ciąży...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów