Strona 489 z 537
Pokaż wyniki od 4,881 do 4,890 z 5361

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Kasbaka super, gratuluję przyrostu

Boróweczko a to ciekawie będzie u Was w rodzinie ja bym nie wytrzymała i zaraz wygadała siostrze o swojej ciąży

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Mia1
    Mieszka w
    Śląsk
    Cytat Zamieszczone przez Kasbaka Zobacz posta
    Mam wyniki Beta była we wtorek 269, a dzisiaj jest 607 ufff kamień z serca, dzięki za wsparcie i kciuki
    Piękny wynik

Senior Member Awatar Mia1
    Mieszka w
    Śląsk
    Boróweczka - super, będziecie się wspierać nawzajem

Aniołek 21.05.2014
    Aniołek 1.12.2014

Boróweczko ale będzie wesoło u Was, twarda jesteś że się nie pochwaliłaś siostrzyczce

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Hipp przede wszystkim nie stoisz w miejscu a za miesiąc lub dwa będziesz zakładać nowy wątek ale jako kwietniówka, majówka ewentualnie czerwcówka

Kasbaka piękny przyrost bety gratuluje kolejny raz

Boróweczko ja chyba bym nie wytrzymała i pochwaliła się super, że będziecie miały dzieciaczki w jednym wieku

Na marcówkach nic się nie dzieje kurcze i wciąż wam tu marudzę. Mam nadzieję, że nikomu to nie przeszkadza aż tak bardzo ?

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Cytat Zamieszczone przez Szafirek Zobacz posta
    Hipp przede wszystkim nie stoisz w miejscu a za miesiąc lub dwa będziesz zakładać nowy wątek ale jako kwietniówka, majówka ewentualnie czerwcówka

Kasbaka piękny przyrost bety gratuluje kolejny raz

Boróweczko ja chyba bym nie wytrzymała i pochwaliła się super, że będziecie miały dzieciaczki w jednym wieku

Na marcówkach nic się nie dzieje kurcze i wciąż wam tu marudzę. Mam nadzieję, że nikomu to nie przeszkadza aż tak bardzo ?
    Boroweczko , super ! Będziecie mogły razem wszystko przezywać

Szafirku ja jakos do tego wątku marcówek nie moge sie przemóc może pozniej ;p

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Kasbaka wspaniale oby tak dalej!

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i będę jeszcze raz:)
    Cytat Zamieszczone przez Hipp Zobacz posta
    Mam ciągle wrażenie że stara "kadra" powoli się wykrusza a tylko ja stoję w miejscu.
    Hipp, Ty się przynajmniej leżysz, a ja stoję w miejscu

czyżby się udało? chyba będę kwietniową mamą

Ktoras z Was pytala, od kwalifikacji czekalismy niecale 9 miesiecy. Kiedy najmniej sie tego spodziewalismy - bum!

Hipp, wszystko przed Toba, leczenie trwa wiec glowka w gore!

Boroweczka, fajnie Wam trafilo

Cytat Zamieszczone przez paatryszka Zobacz posta
    Panna nienormalna mała jest cudowna! Gratuluję!
    Arwen również gratuluję i bardzo się cieszę że w końcu się doczekaliscie

Dopiero przy becie powyżej 1000 jest "vos" widać więc wcześniej nie ma co się stresować
    A ja znowu lezakuje w szpitalu i powiem wam że już mam dosyć... Tym razem krótka szyjka, tylko że miałam 3 pomiary i każdy inny z czego przy ostatnim była najdłuższa bo 1,7 cm. Polezymy aż ciąża będzie uznana za donoszona a potem nawet jak nie będą chcieli mnie wypisać to wychodzę bo co się naslucham i napatrze to tylko depresji można dostać...
    U mnie przy becie trochę ponad 1000 był pęcherzyk ciążowy i pęcherzyk zoltkowy

Cytat Zamieszczone przez ann89 Zobacz posta
    Dzięki Dziewczyny, pocieszyłyście mnie. ;*

Mam pytanie (pewnie kolejne z serii tych głupich)... w ciąży dalej się bierze magnez ? czy tylko podczas starań ?

Patryszka, współczuję pobytu w szpitalu.... trzymaj się tam :* jeszcze chwila.
    Ja biorę 375 mg/ dzień

Cytat Zamieszczone przez Yuki Zobacz posta
    Cześć dziewczyny

Właśnie zaczęliśmy starania z mężem (1 cykl- w weekend dowiemy się z jakim skutkiem),
    wcześniej przez niecałe 5 lat brałam tabletki anty, później zrobiłam rok przerwy i poszłam do ginekologa,
    myślałam, że każe mi porobić jakieś badania czy coś, ale powiedział, że nie trzeba i jeżeli zajdę w ciążę to mam dopiero po 3 miesiącu iść do lekarza, a do tego czasu nic nie robić :/ aaa tylko ewentualnie brać kwas foliowy i "kupić sobie jakieś witaminki"
    jakieś takie dziwne mi się to wydaję....
    co wy na to?
    jak to u Waś wyglądało?

Pozdrawiam
    Dziwny ten ginekolog. Jak po kilku miesiącach przyjść??? :O yyy oczywiście życzę ciąży książkowej, ale nie daj Bóg byłaby ciąża pozamaciczna np na jajniku który by pękł i pozamiatane... Po terminie @ test sikany, potem przyrost bety, 6-7 tydzień ciąży wizyta u gina żeby potwierdzić prawidłowe zagnieżdżenie, bijące serduszko i odpowiedni rozwój maluszka, standardowo badania które się daje na początku jak krew, mocz, tsh, toksoplazmoza, gr krwi, kula, aids etc radzę zmienić lekarza

Cytat Zamieszczone przez Kasbaka Zobacz posta
    Mam wyniki Beta była we wtorek 269, a dzisiaj jest 607 ufff kamień z serca, dzięki za wsparcie i kciuki
    Piękna!!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów