Strona 482 z 532
Pokaż wyniki od 4,811 do 4,820 z 5312

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Kasbaska, Ann ale wiadomość! trzymam kciuki

Cytat Zamieszczone przez Asia1487 Zobacz posta
    Czarnej herbaty nie powinno się pić w ciąży. Lepiej zieloną. Nie pamiętam z którego zalania, ale liściasta też pomaga na ból głowy.
    A mi gin zabronił zielonej herbaty, kategorycznie. Dostałam nawet od niego wydrukowane zalecenie dla kobiet w ciąży i na pierwszej stronie wytłuszczonym drukiem napisane jest że nie wolno pić zielonej herbaty bo wpływa niekorzystnie na serce płodu :O Tak więc nie wiem co pić... na wszelki wypadek nie piję żadnej herbaty. Sporadycznie czarną, ale codziennie kubek słabej kawy rozpuszczalnej z mlekiem

Wczoraj miałam gorszy dzień, nie dość że mdłości to jeszcze ten upał :/ Dziś 8t6d , mam ogromny brzuch, ale podejrzewam że to przez żelazo czuję się taka pełna, przez kilka dni nie odwiedzam wc w celu wiadomym I do tego wyjazdowe żarcie... Od dziś jem więcej warzyw i owoców!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Generalnie na herbaty trzeba uważać i np przy wszelkich owocowych analizować skład, bo to co w sklepach sprzedają jako herbaty malinowe ma z reguły po 40% składu hibiskusa a malin śladowe ilości a hibiskus jest zakazany, bo ma działanie poronne.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz

Nasza Księżniczka

Gratuluję kolejnym zafasolkowanym!

Senior Member Awatar Mia1
    Mieszka w
    Śląsk
    Cytat Zamieszczone przez panna-nienormalna Zobacz posta

Nasza Księżniczka

Gratuluję kolejnym zafasolkowanym!
    Śliczna kruszynka

Aniołek 21.05.2014
    Aniołek 1.12.2014

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Cudowne maleństwo

Panna nienormalna - jeszcze raz gratuluję ślicznej córeczki! Długo leżałyście w szpitalu?

Cytat Zamieszczone przez Mia1 Zobacz posta
    Leon zrobił mi pobudkę Na ogół śpi do 7, a dzisiaj już od 4 skacze w łóżeczku żeby go wziąć :P
    Wiedzę że Twój synek jest dokładnie w takim samym wieku jak moja młodsza córeczka kiedy zaczęliśmy się starać o kolejne dziecko. Ja myślałam że trochę nam się zejdzie a udało się od razu. I teraz ona skończyła roczek a ja jutro bedę w 9 tc Nawet zamierzaliśmy stosować jakieś metody planowania płci (podobno istnieją takie) bo mamy już dwie córeczki, ale nie zdążyliśmy. Mi wszystko jedno czy syn czy córka, oby się udało i było zdrowe ale mój mąż jak większość facetów chciałby mieć syna. Jeśli dobrze zniosiłaś ciążę, nie musiałaś leżeć itp. to działajcie i powodzenia Ja przy takim maluchu nie poleżę sobie za bardzo a i jest co nosić bo waży już 10 kg. Ale, poza tym że muszę się wspomagać dupkiem i clexanem to ciąże znoszę i znosiłam raczej dobrze do samego końca więc i teraz dam radę.

Wczoraj mąż pojechał po Acard do apteki ale babka dała mu polocard i zapewniała że to jest to samo. Może wiecie czy można brać to zamiast Acadru? Skład niby ten sam.

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Panna sama słodycz śliczna Księżniczka

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Mia1
    Mieszka w
    Śląsk
    Boróweczka - troszkę się martwię jakbym sobie poradziła, bo Leon już waży 12 kg, domaga się bardzo dużo uwagi i robi się mamy cycuś
    Chyba właśnie z tych powodów na razie się nie staramy chociaż zdarza nam się seks bez zabezpieczenia. Zdajemy się na los
    Clexane w drugiej ciąży też będę miała, tak jak było w pierwszej.
    Słyszałam o pozycjach na córkę czy syna, ale nie wiem czy to prawda
    Mnie też jest wszystko jedno czy chłopczyk czy dziewczynka.
    Testować będę 12 sierpnia, bo ostatni seks bez zabezpieczenia w owu więc zobaczymy
    Owu stwierdzam tylko na podstawie aplikacji w telefonie, bo nigdy nie czułam kiedy ona jest :P
    A jak się czujesz ? Córeczka już chodzi ?

Aniołek 21.05.2014
    Aniołek 1.12.2014

Mia1 ja też się zastanawiam jak mała zareaguje na malucha. Na piersi nie jest od dawna, równie chętnie przebywa z tatą. Przyzwyczajona jest do tego że nie jestem ciągle z nią bo ma jeszcze siostrę i widzi czesto ze ją przytulam i całuję. Starsza bardzo pozytywnie zareagowała na siostrę, miała wtedy 4 lata, w ogóle nie była i nie jest zazdrosna o nią. Ale jak będzie to zobaczymy, jestem dobrej myśli

Cytat Zamieszczone przez Mia1 Zobacz posta
    A jak się czujesz ? Córeczka już chodzi ?
    Jeszcze nie, ale stoi bez podpierania.

Skoro zdarza się Wam bez zabezpieczenia i to w owulację to można uznać że się staracie :P

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Boroweczko, to jest to samo, z tym ze Polocard jest w dwóch dawkach 75 i 150 mg a Acard tylko 75 mg. Mój docent nawet woli żebym brała Polocard, podobno jest lepiej przyswajany przez ciężarne.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów