Strona 481 z 546
Pokaż wyniki od 4,801 do 4,810 z 5454

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Kasbaka piękna beta w czwartek kciuki oczywiście będą jeszcze marcówka czy już kwietniówka?

Ann również kciuki zaciśnięte, nie martw się- wszystko będzie dobrze.

Oj uwierzcie mi, że staram się jak mogę żeby jeść. Wiem, że powinnam i wmuszam w siebie. No ale raz mi to bardziej wychodzi raz mniej. Momentami mam odruch wymiotny i tyle ze starań.

Patrycja, czytałam że czarnej herbaty nie powinno się pić w ciąży, zwłaszcza mocnej. I bądź tu mądry.

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Szafirku mialam tak samo, jesc nie moglam i tak do 11tc... schudlam w sumie 5kg. Moj lekarz powiedzial, ze mam byc spokojna, bo dziecko sobie wezmie ode mnie to co potrzebuje i ze pozniej nadrobie i troche nadrobilam
    Takze jedz to co Ci wchodzi i juz.
    Kasbaka niezla beta! Teraz czekamy na przyrost
    Bardzo sie z Wami ciesze

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member Awatar Mia1
    Mieszka w
    Śląsk
    Szafirek - ja też pamiętam, że na początku ciąży ciężko miałam z jedzeniem mimo, że nie miałam żadnych mdłości. Lekarz powiedział, żeby się nie przejmować, że na początku często tak jest. Pamietam, że schudłam wtedy około 4 kg.

Kasbaka - trzymam kciuki za czwartkowa betę

Aniołek 21.05.2014
    Aniołek 1.12.2014

Mia1 a co Ty w wakacje o 4 rano wstajesz? :-)))

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Szafirku, to samo czytałam o mocnej czarnej herbacie.

Kasbako, super beta, teraz wielkie kciuki za przyrost

Jak czytam o Waszych problemach z jedzeniem w pierwszym trymestrze, to dopiero do mnie dochodzi jaką jestem szczęściarą, że mnie to ominęło.
    Ale dacie radę dziewczyny, to jest warte tego wszystkiego

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Odnośnie czarnej herbaty też sporo czytałam, opinie są różne. Ja piję zalewie pół filiżanki i ból glowy przechodzi bardzo szybko, oczywiście nie piję każdego dnia.
    U mnie 14 tydz i nadal mam problemy z jedzeniem, nadrabiam owocami i warzywami.

Senior Member Awatar Asia1487
    Mieszka w
    Podkarpacie
    O mnie
    Jestem mamą i staram się o drugie maleństwo
    Kasbaka, piękna beta. Kciuki na czwartek zaciśnięte.

Jaki upał, aż się pracować nie chce.

Czarnej herbaty nie powinno się pić w ciąży. Lepiej zieloną. Nie pamiętam z którego zalania, ale liściasta też pomaga na ból głowy. Mój mąż się dowiedział od kolegi w pracy o yerba mate i pije prawie codziennie i też mu pomaga. Wcześniej go codziennie nie raz głowa bolała. A teraz sporadycznie. A neurologicznie jest wszystko w porządku i ciśnienie też ma dobre.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez ann89 Zobacz posta
    hmm moim takim pierwszym i głównym "objawem", to były zaparcia :P które zaczęły się kilka dni po owu i trwają do dziś... wybaczcie za szczerość ale od prawie dwóch tyg nie robiłam kupy hahaha może 3 razy, mam brzuch jak balon z tego powodu... no i dzis w nocy sutki zaczęły być wrażliwe na jakikolwiek dotyk. poza tym raczej nic specjalnego. smaków nie mam, mdłości też nie. czasem mnie na zmianę kłują jajniki albo boli podbrzusze i dzień przed @ miałam ból jak na @, który mnie mega przeraził. Aha i śluz mam taki mleczno żółtawy ale nie jest go dużo. najwięcej rano. nie wiem czy to dobrze... ?
    Z tym sluzem to normalne, ja po terminie @ miałam na zmianę mleczna, potem żółta i znów mleczna.. Trochę ustąpiły ale teraz mam takie uplawy raczej bardziej suche i mniej obfite, żółte

Dziewczyny spróbujcie Amor na waciki i przykładać do skrobia, czoła mi zawsze pomagał na bóle głowy

Senior Member Awatar Mia1
    Mieszka w
    Śląsk
    Cytat Zamieszczone przez Kasbaka Zobacz posta
    Mia1 a co Ty w wakacje o 4 rano wstajesz? :-)))
    Leon zrobił mi pobudkę Na ogół śpi do 7, a dzisiaj już od 4 skacze w łóżeczku żeby go wziąć :P

Aniołek 21.05.2014
    Aniołek 1.12.2014

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów