Strona 480 z 537
Pokaż wyniki od 4,791 do 4,800 z 5361

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Dziękuję dziewczyny Dbam o nas, chociaż ciężko mi idzie. Najchętniej nic bym nie jadła, a jeśli już to wcinam owoce. Mam duży problem z innymi pokarmami, zwłaszcza gotowanymi. Surowe warzywa wchodzą w grę. Walczę też z niskim ciśnieniem, codziennie głowa mi pęka i ciśnienie 104/61..

Asiafaj, piękny suwaczek

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

2. dzieckozakupy.pl
    Szafirku przy tej temperaturze jeszcZe gorzej jest jeść trzymaj sie dzielnie !

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Asiafaj z tym, że ja nie jem właściwie od 2 tygodni. Tzn jem ale głównie owoce i warzywa. Mam prawie 3 kg mniej.

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Szafirku to może małymi porcjami, ale jednak żeby coś wartościowego zjeść
    Mnie ssie cały czas i mam wrażenie, że tylko w lodówce spędzam czas, a moja waga spada
    Dzisiejsza Beta 269,
    proszę o kciuki w czwartek - mega się boję

Kasbaka super! trzymam kciuki za piękny przyrost!
    Masz już jakieś objawy ?

ja jutro wizyta u gina... strasznie się boję

[Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Ann musi być dobrze, trzymam kciuki, daj znać po wizycie
    Z objawów to zawsze mało jadłam a teraz cały czas jestem głodna co przy takich upałach jest dziwne, ale nie mam żadnych specjalnych smaków, często mnie mdli i jest mi nie dobrze, ale bez większych atrakcji, no i cycki rosną i bolą, a jak u Ciebie?

Cytat Zamieszczone przez Kasbaka Zobacz posta
    Ann musi być dobrze, trzymam kciuki, daj znać po wizycie
    Z objawów to zawsze mało jadłam a teraz cały czas jestem głodna co przy takich upałach jest dziwne, ale nie mam żadnych specjalnych smaków, często mnie mdli i jest mi nie dobrze, ale bez większych atrakcji, no i cycki rosną i bolą, a jak u Ciebie?
    hmm moim takim pierwszym i głównym "objawem", to były zaparcia :P które zaczęły się kilka dni po owu i trwają do dziś... wybaczcie za szczerość ale od prawie dwóch tyg nie robiłam kupy hahaha może 3 razy, mam brzuch jak balon z tego powodu... no i dzis w nocy sutki zaczęły być wrażliwe na jakikolwiek dotyk. poza tym raczej nic specjalnego. smaków nie mam, mdłości też nie. czasem mnie na zmianę kłują jajniki albo boli podbrzusze i dzień przed @ miałam ból jak na @, który mnie mega przeraził. Aha i śluz mam taki mleczno żółtawy ale nie jest go dużo. najwięcej rano. nie wiem czy to dobrze... ?

[Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez Kasbaka Zobacz posta
    Szafirku to może małymi porcjami, ale jednak żeby coś wartościowego zjeść
    Mnie ssie cały czas i mam wrażenie, że tylko w lodówce spędzam czas, a moja waga spada
    Dzisiejsza Beta 269,
    proszę o kciuki w czwartek - mega się boję
    Ładna beta ! Trzymam kciuki i wierze , że bedzie dobrze :*

Cytat Zamieszczone przez ann89 Zobacz posta
    hmm moim takim pierwszym i głównym "objawem", to były zaparcia :P które zaczęły się kilka dni po owu i trwają do dziś... wybaczcie za szczerość ale od prawie dwóch tyg nie robiłam kupy hahaha może 3 razy, mam brzuch jak balon z tego powodu... no i dzis w nocy sutki zaczęły być wrażliwe na jakikolwiek dotyk. poza tym raczej nic specjalnego. smaków nie mam, mdłości też nie. czasem mnie na zmianę kłują jajniki albo boli podbrzusze i dzień przed @ miałam ból jak na @, który mnie mega przeraził. Aha i śluz mam taki mleczno żółtawy ale nie jest go dużo. najwięcej rano. nie wiem czy to dobrze... ?
    Ann trzymam kciuki i dawaj znac zaraz po wizycie !

Miałam tak podczas okresu gdzie wiecej zwymiotowałam niż pozostało w żołądku. 3-4 dni bez wypróżniania, jak sie zorientowałam to od razu po czopki poleciałam. Na szczęście juz sie nie powtórzyło :/
    Ja mam wilczy głod , po dwoch godzinach od jedzenia jestem głodna tak, że mnie ssie. Nigdy wcześniej nie znałam tego uczucia. W zasadzie mogłabym jeść cały czas - choć wymioty mnie nie opuściły wiec bilans wagi mam na zero

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Szafirku ja też mam vardzo częste silne bóle głowy spowodowane niskim ciśnieniem, mama mi polecila picie czarnej herbaty najlepiej z 2 saszetek, mi to pomaga.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów