Strona 478 z 532
Pokaż wyniki od 4,771 do 4,780 z 5316

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Co tu się dziś wyrabia?! Piękne zakończenie lipca!
    Ann gratuluję z całego serca! Cudne wieści i jaka ładna beta! Super

Ja byłam u gin moja kropeczka ma się bardzo dobrze, rośnie pięknie, serduszko bije ale znowu nie dali mi posłuchać. Maluch ma 1.25 cm. Plamieniem jeśli jednorazowe i to brązowe mam się nie martwić. Oczywiście wizyta nfz więc nic się nie dowiedziałam. Ale dostałam skierowanie na badania. Dziwne bo połowa z tego co moja prywatna gin mi zapisała. No ale trudno

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez Kasbaka Zobacz posta
    Ann odważna jesteś, ale ważne że jest efekt samowolki :-))
    Ja @ miałam 04.07 - więc jesteśmy bardzo blisko, też mam nadzieję, że tym razem musi być dobrze
    efekt najważniejszy , a w sumie w 1 dniu, w którym wzięłam clo to gin chciał mi to przepisać, bo wieczorem miałam wizytę i powiedziałam, że zaczęłam brać

Cytat Zamieszczone przez asiafaj Zobacz posta
    Dobrze pamiętałam czyli nie sprawdziliście ile pęcherzyków ?
    nie mam pojęcia ile ich było nie miałam żadnej wizyty kontrolnej. może w środę się czegoś dowiem...

Cytat Zamieszczone przez Szafirek Zobacz posta

Ja byłam u gin moja kropeczka ma się bardzo dobrze, rośnie pięknie, serduszko bije ale znowu nie dali mi posłuchać. Maluch ma 1.25 cm. Plamieniem jeśli jednorazowe i to brązowe mam się nie martwić. Oczywiście wizyta nfz więc nic się nie dowiedziałam. Ale dostałam skierowanie na badania. Dziwne bo połowa z tego co moja prywatna gin mi zapisała. No ale trudno
    dziękuję bardzo cieszę się, że u Ciebie wszystko dobrze! tak trzymajcie!!!

[Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Szafirek Zobacz posta

Szafirku, cudne wieści. Dbaj o kropeczke i rośnijcie zdrowo
    NFZ ma chyba taki właśnie urok, ja sluchalam Maksa jak tylko pojawiło się serduszko i mój lekarz (a to nie patałach z przychodni tylko wykładowca akademicki) nigdy nie twierdził, ze mu to zaszkodzi.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Czy z clexanem czekałyście na prawidłowy przyrost czy brałyście od razu, bo mi lekarka dała listę badań do zrobienia, a teraz mam brać dupka, i czekać na wyniki badań, zastanawiam się czy czekać czy brać bo mam w domu, genetyczna niby mówiła ciąża na clexanie

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez ann89 Zobacz posta
    Rozumien Twój strach.... trzymam mocno kciuki za Ciebie ;*

ja w sobotę dwie kreski (testowa bledsza od kontrolnej)... szok i mega przerażenie, bo nie raz już miałam pozytywne testy. Od razu biegiem na betę, ale wynik miał być dopiero dzisiaj, więc poszłam drugi raz. I otrzymałam najpierw ten z dzisiaj.... aż w końcu dodzwoniłam się i przesłali mi ten z soboty i tak:
    29.07 178 mIU/ml
    31.07 442,30 mIU/ml

mój "rekord" przy beta hcg to 60 z hakiem...

równe dwa lata starań. od lipca 2015...

mega radość, ale równie większy strach żeby było wszystko ok. Już dzwoniłam do gina, mam być w środę.

Co do luteiny to też biorę i też bez wkładek się nie obejdzie.
    Ann wzruszylam sie... teraz juz musi byc dobrze!!! Sciskam kciuki najmocniej jak sie da!

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Szafirku Tobie gratuluje w sumie udanej wizyty
    Kasbaka, ja bym na Twoim miejscu zaczela brac jak masz. Krzywdy dziecku nie wyrzadzisz a mozesz zapobiec tragedii. Takie moje zdanie

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Kasbaka Zobacz posta
    Czy z clexanem czekałyście na prawidłowy przyrost czy brałyście od razu, bo mi lekarka dała listę badań do zrobienia, a teraz mam brać dupka, i czekać na wyniki badań, zastanawiam się czy czekać czy brać bo mam w domu, genetyczna niby mówiła ciąża na clexanie
    U mnie się to zbiegło w czasie, przyrost bety wyszedł w niedziele, w poniedziałek byłam u lekarza i wieczorem wzięłam pierwszy zastrzyk ale w takiej sytuacji jak Twoja, ja bym nie czekała i brała i Clexane i Dupka od razu, nie zaszkodzi.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Nie nie ukrywam że w głowie mega panika i nie chcę przesadzić, żeby nie "zafałszować" wyników, jutro rano badania zrobię i od jutra zapodam, może tak będzie rozsądnie

no mam nadzieję, że tym razem będzie już dobrze. dziękuję ;*

Dziewczyny a na co jest clexane ? tzn jakie wyniki spowodowały, że musicie to brać ?

[Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Ann, Clexane to heparyna w zastrzyku która stosuje się do rozrzedzenia krwi przy wszelkich chorobach objawiajacych się zaburzeniami krzepnięcia - najpopularniejsze to trombofilia, mutacja MTHFR, Van Leiden i zespół antyfosfolipidowy, poza tym stosuje się go zapobiegawczo po IVF i przy poronieniach nawykowych.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów