Strona 475 z 532
Pokaż wyniki od 4,741 do 4,750 z 5316

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar Mia1
    Mieszka w
    Śląsk
    Witajcie Czytam Was od kilku dni i chciałam do Was dołączyć Co prawda jeszcze się nie staramy z mężem o dziecko chociaż zdarza nam się coraz częściej seks bez zabezpieczenia. Chyba trudno nam podjąć tą decyzję, bo mamy prawie 11 miesięcznego synka Leona i po prostu zdajemy się na los. Z jednej strony bardzo chcemy, a z drugiej zastanawiamy się czy nie za szybko i doszliśmy do wniosku że zdamy się na los

Widzę tu znajome osoby - asiafaj, Arwen, Niuniabella ;*

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Mama 2 Aniołków [*], staram się o pierwszą szczęśliwie zakończoną ciążę
    Hej Mia miał być wrzesień ze staraniami u Ciebie a może uda się szybciej
    Pawełek[*] 19 tc - 04.03.2017 r
    Aniołek[*] 8 tc - 30.06.2017 r.

"Nienarodzone dzieci nie odchodzą...one tylko zmieniają datę swojego przyjścia na świat"

Cytat Zamieszczone przez Mia1 Zobacz posta
    Witajcie Czytam Was od kilku dni i chciałam do Was dołączyć Co prawda jeszcze się nie staramy z mężem o dziecko chociaż zdarza nam się coraz częściej seks bez zabezpieczenia. Chyba trudno nam podjąć tą decyzję, bo mamy prawie 11 miesięcznego synka Leona i po prostu zdajemy się na los. Z jednej strony bardzo chcemy, a z drugiej zastanawiamy się czy nie za szybko i doszliśmy do wniosku że zdamy się na los

Widzę tu znajome osoby - asiafaj, Arwen, Niuniabella ;*
    Hej kochana, trzymam kciuki za los

Cytat Zamieszczone przez asiafaj Zobacz posta
    Hej kochana, trzymam kciuki za los
    I ja też trzymam powodzenia :*

Dziewczyny czy któraś z Was, która miała Luteine dopochwowo dostała od niej infekcji? Bo ja biorę 3 dzien i (wybaczcie za dokładny opis) jak wyciągam palec to mam na nim dużo białego osadu/uplawy w formie twarozku póki co nie piecze i nie swędzi...

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Mart84 Zobacz posta
    I ja też trzymam powodzenia :*

Dziewczyny czy któraś z Was, która miała Luteine dopochwowo dostała od niej infekcji? Bo ja biorę 3 dzien i (wybaczcie za dokładny opis) jak wyciągam palec to mam na nim dużo białego osadu/uplawy w formie twarozku póki co nie piecze i nie swędzi...
    Ja! Brałam ją krótko w tej pierwszej poronionej ciąży i bardzo źle wspominam. Z tą różnicą, że od razu po aplikacji mnie piekło i swędziało. A po tygodniu stosowania miałam grzybicę i skończyło się Nystatyną a Luteinę miałam zmienioną pod język.
    Teraz od początku powiedziałam lekarzowi, że żadnej Luteiny "bo to złoooo" i lecimy z Maksem na Duphastonie.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Ja bralam luteine dopochwowo od 26tc az do teraz. To co opisujesz to sa resztki luteiny, nie infekcja oczywiscie jak zacznie sie swedzenie czy pieczenie to marsz do lekarza. Ale u mnie przez caly okres aplikowania sobie luteiny mialam to samo co opisujesz. Trzeba sie zaprzyjaznic z wkladkami niestety..:/ i bardziej dbac o higiene bo podczas brania luteiny duzo latwiej o infekcje.

Aaaa Kasbaka, trzymam kciuki za Ciebie a wlasciwie to za serduszko pod Twoim sercem :*

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Cytat Zamieszczone przez Kasbaka Zobacz posta
    A u mnie dziś rano niespodzianka II kreseczki, bada ale jest, nie wiem czy bardziej się cieszę czy jestem przerażona, strasznie się boję
    I jeszcze pierwszy dzień w pracy po urlopie uffff
    Super, gratulacje !!!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Ja bralam luteine dopochwowo od 26tc az do teraz. To co opisujesz to sa resztki luteiny, nie infekcja oczywiscie jak zacznie sie swedzenie czy pieczenie to marsz do lekarza. Ale u mnie przez caly okres aplikowania sobie luteiny mialam to samo co opisujesz. Trzeba sie zaprzyjaznic z wkladkami niestety..:/ i bardziej dbac o higiene bo podczas brania luteiny duzo latwiej o infekcje.

Aaaa Kasbaka, trzymam kciuki za Ciebie a wlasciwie to za serduszko pod Twoim sercem :*
    Potwierdzam brałam do 13 tyg, zero infekcji ale sa pozostałości luteiny i trzeba zaopatrzyc sie w wkładki.

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    ja tu wchodzę myślę sobie, że pewnie w te upały nikt nie siedzi a tu takie info Kasbaka i do Ciebie uśmiechnęło się szczęście nie gratuluję ale cieszę się ogromnie

panna świetnie, że tak szybko w domku i że masz pomoc mamy i męża. Delektuj się tymi chwilami

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Ja brałam luteinę w poprzedniej ciąży jak byłam w szpitalu, obyło się bez infekcji, a resztki tabletki pozostawały na wkładce
    Dzięki, Kochane jesteście

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów