Strona 474 z 521
Pokaż wyniki od 4,731 do 4,740 z 5207

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

2. dzieckozakupy.pl
    Dzięki dziewczyny za wsparcie, gratulacje po serduszku, bo już dwa razy nie zabiło i teraz mega stres, Mira muszę robić przyrost bety, ale czekam na info od lekarza jakie jeszcze badania

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Kasbaka w takim razie póki co nie gratuluję, tylko trzymam mocno kciuki za serduszko i żeby wszystko było dobrze w końcu musi!

Panna cudowne wieści super że tak szybko wyszłyście ze szpitala ciesz się tą małą kruszynką, bo dzieci rosną zdecydowanie za szybko no i czekamy na zdjęcie Gabrysi

Cytat Zamieszczone przez Kasbaka Zobacz posta
    A u mnie dziś rano niespodzianka II kreseczki, bada ale jest, nie wiem czy bardziej się cieszę czy jestem przerażona, strasznie się boję
    I jeszcze pierwszy dzień w pracy po urlopie uffff
    GRATULUJĘ!

Cytat Zamieszczone przez Kasbaka Zobacz posta
    A u mnie dziś rano niespodzianka II kreseczki, bada ale jest, nie wiem czy bardziej się cieszę czy jestem przerażona, strasznie się boję
    I jeszcze pierwszy dzień w pracy po urlopie uffff
    Ucieło mi całą odpowiedź. Pisałam że na pewno wszystko będzie dobrze i będzie biło! Trzeba być dobrej myśli Kochana. Jestem z Tobą bo ja też czekam na serduszko ❤, 9.08 mam wizytę i beddie biło pięknie, NA PEWNO!

Byłam w piatek u gina bo miałam bóle w podbrzuszu dość silne i uciążliwe. Wg miesiączki powinnam mieć wtedy 6+1 ale lekarz widział tylko pęcherzyk ciążowy i stwierdził że ciąża jest o ok tydzień młodsza ze względu na moje nieregularne cykle. Kazał się nie przejmować i powiedział że na wizycie 9.08 będzie już na pewno i zarodek i serduszko ❤. Dostalam luteine na wszelki wypadek i mam dopochwowo ja brać do tej właśnie kolejnej wizyty. Czuję się generalnie naprawdę super i nawet bóle podbrzusza ustąpiły. Dodatkowo okazało się że mam torbiel na jednym jajniku ale mała i trzeba ją póki co obserwować. Mówił że zazwyczaj one się wchłaniają.

Trzymajcie kciuki

Brawo Kasbaka

wspierałas sie jakimis suplementami? Jak to wygladło u Ciebie, miałas problem z zajsciem w ciaze, czy tamte dwie ciaze bez wiekszego problemu powstały, wybacz ale nie znam albo nie pamietam Twojej historii ;/ napiszesz cos wiecej o starnach uwielbiam o tym czytac jak koncza sie dwoma kreseczkami

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mart84 trzymam kciuki za serduszko
    Kaasiaa ja walczę od ponad 2 lat o pierwsze dziecko, po pierwszym łyżeczkowaniu zrobiły mi się zrosty na macicy tzw zespół ashermana i mega cieniutkie endometrium po 5 histeroskopiach i usuwaniu zrosty zniknęły, druga ciąża biochemiczna i po diagnostyce okazało się że mam mutacje Mhtfr, nigdy nie miałam problemu z hormonami tarczycy, suplementy od dość dawna pregna plus i kwas foliowy metylowany, partner robił badania wyszły ok, ale brał też kwas foliowy, więc Kaasiu za mną wymazy niezliczone, litry krwi zbadane, no i nadzieja i walka która trwa cały czas

A i ostatnie 2 cykle migdały po 10-12 dziennie, kiedyś Patrycja pisała że są świetne na endo, może one zadziałały a może luz na urlopie, sama nie wiem :-))

Cytat Zamieszczone przez Mart84 Zobacz posta
    Byłam w piatek u gina bo miałam bóle w podbrzuszu dość silne i uciążliwe. Wg miesiączki powinnam mieć wtedy 6+1 ale lekarz widział tylko pęcherzyk ciążowy i stwierdził że ciąża jest o ok tydzień młodsza ze względu na moje nieregularne cykle. Kazał się nie przejmować i powiedział że na wizycie 9.08 będzie już na pewno i zarodek i serduszko ❤. Dostalam luteine na wszelki wypadek i mam dopochwowo ja brać do tej właśnie kolejnej wizyty. Czuję się generalnie naprawdę super i nawet bóle podbrzusza ustąpiły. Dodatkowo okazało się że mam torbiel na jednym jajniku ale mała i trzeba ją póki co obserwować. Mówił że zazwyczaj one się wchłaniają.

Trzymajcie kciuki
    Trzymam

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów