Strona 470 z 535
Pokaż wyniki od 4,691 do 4,700 z 5342

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Mama 2 Aniołków [*], staram się o pierwszą szczęśliwie zakończoną ciążę
    Panna gratulacje :*

Macica ok. Pęcherzyk pękł więc owu była. Potwierdzone że na dniach okres ale będzie nieduży. Poczekać teraz do 3 miesiączki i potem zacząć starania. Od cyklu w którym się będziemy starać brać acard. Odnośnie wyniku to mam się nie przejmować. Bo to mógł być bardzo rzadko spotykany wpływ clexan po obumarciu. A skoro źle znosiłam zastrzyki... No i czekamy na kariotyp
    Pawełek[*] 19 tc - 04.03.2017 r
    Aniołek[*] 8 tc - 30.06.2017 r.

"Nienarodzone dzieci nie odchodzą...one tylko zmieniają datę swojego przyjścia na świat"

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Asia1487
    Mieszka w
    Podkarpacie
    O mnie
    Jestem mamą i staram się o drugie maleństwo
    Panna gratulacje :-*Zdrówka dla Was

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez asiafaj Zobacz posta
    Dziękuje :*
    U Ciebie już donoszą , zatem maluch bezpieczny my juz wiemy, że będziemy walczyli o każdy tydzień pod koniec...

Niunia daj znać po wizycie !
    Oj tak... podobno blizniaki to najczesciej kolo 35tc sie rodza.. oby Wam sie udalo dotrwac! Bo 35tc to juz dobry moment.
    bede za was trzymac kciuki :*

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Panna - serdeczne gratulacje! Mnóstwa radości z maleństwa i szybkiego powrotu do pełni sił!

Niuniabella to bardzo dobre wieści, szybko zleci i starania zaczniecie

Niuniabella to super, napewn Ci sie lżej na serduchu zrobiło ekstra

Panna gratulacje buziaki dla Gabrysi :*

Cytat Zamieszczone przez Weronikatym Zobacz posta
    moje starania zaczna się za dokladnie 2 miesiące tuż po wakacjach, życzcie mi powodzenia

Powodzenia!!!

Cytat Zamieszczone przez asiafaj Zobacz posta
    Wraz z pierwszym dniem 9tc nie zapięłam już spodni Tzn zapięłam, ale niewygodnie, więc patent na gumkę poszedł w ruch :P

Dziecko wychowywane ze zwierzakiem to super sprawa. Od małego uczy się empatii i obowiązków, a do tego ma futrzanego przyjaciela My z mężem jesteśmy psiarze wychowani z psami, więc dla nas dom bez psa, to nie dom

Marta, obserwuj się kochana. W poprzedniej ciąży plamiłam na brązowo lekko 2 tygodnie, gin mówił, że to normalne. Co prawda moja koleżanka też miała i ciąża książkowa Jednak u mnie się później okazało, mniej więcej wtedy ciąża obumarła. Więc teraz z każdym plamieniem pojadę na IP.
    Ja też ostatnio w nowych się nie zapięłam :P
    Co do plamien, to jednak fałszywy alarm, to były tylko uplawy

Cytat Zamieszczone przez Emmma Zobacz posta
    W końcu mam czas napisać.
    Moje wyniki TSH 3,290 uIU/ml. Prolaktyna 55.50 ng/ml. Dostałam od ginekolog euthyrox na tarczyce i noreprolac na prolaktynę. Leki biorę od niedzieli i strasznie źle się czułam ale jest lepiej. Mi miesiączka przypada ok 1 , 2 Sierpnia. Raczej nie załapię się na testowanie ponieważ ostatnio byłam na USG i pęcherzyk nie pękł a był 20 dzień cyklu. A po wizycie u lekarza już się nie przytulaliśmy z mężem bo on czekał na seminogram.
    Odpadam w tym miesiącu. Ostatnio rodzina się pyta: Kiedy dziecko?
    Strasznie to dobijające jest. W szczególności gdy stwierdzają iż od ślubu przybrało mi się parę kilogramów i to na pewno musi być ciąża.
    Ale muszę pisać pracę mgr. więc nie mam czasu myśleć i się zamartwiać.
    Pozdrawiam
    Takie pytania są bardzo denerwujące! Coś o tym wiem
    Powodzenia w pisaniu pracy

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez panna-nienormalna Zobacz posta
    Gabrysia zdrowa, 2950g, 53dl
    Mnie na razie boli w cholerę i jeszcze nie czuje kolan, więc napiszę więcej następnym razem

Umieram z miłości do niej!
    aaaaa <3 gratulacje! ;* dużo zdrówka dla Was ;*

[Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Byłam na kontroli u hematologa, wyniki dobre, póki co nie ma konieczności zwiększać dawki heparyny . Za 2 tygodnie znow badanie krwi i wizyta po 3 tygodniach

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Panna gratulację dla Was w końcu masz swojego malucha przy sobie

Ja bede mniej aktywna, bo przyjechała do mnie rodzina, wiec i na komputer czasu nie ma..

Wczoraj mnie mocniej brzuch bolał, i miałam jednorazowe plamienie brązowe.. Na papierze. Już chciałam jechać na IP, ale uznałam że położę się i jeśli plamienie się powtórzy pojadę. Nie powtórzyło się, wkładka też czysta, więc leżę i odpoczywam. Chociaż to trudne kiedy mam dom pełen gości.

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów