Strona 47 z 226
Pokaż wyniki od 461 do 470 z 2257

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Cytat Zamieszczone przez Szafirek Zobacz posta
    hathor pracuję z małymi dziećmi więc dla własnego bezpieczeństwa nie chcę zbyt długo pracować. Choroby, czy wpadanie na mnie/ we mnie to codzienność. Może jako jeszcze bezdzietna mam inne wyobrażenie, ale zamierzam chuchać i dmuchać na siebie
    Rozumiem. Ja pracuję przy biurku, więc zasadniczo największy problem to regularnie wstawać od biurka, żeby się poruszać...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar cosima88
    O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Ale się rozpisałyście dzisiaj dziewczyny! Nie wiem na co odpowiadać, a nicki też zaczynają mi się mylić.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Kasbaka, tak jak Kasia pisze, clexanu wczesniej sie nie bierze.
    Powiem Wam, ze ostatnio sie dowiedzialam ze moja siostra zaszla w ciaze (wpadka!) ogolnie to sie cieszy ale chcieli z mezem jeszcze sie wstrzymac 2,3 lata.
    Tak sobie pomyslalam, ze gdybym ja sie wciaz starala o ciaze, wciaz walczyla o ten cud, to chyba bym tej jej ciazy nie zniosla... to bylby dla mnie ogromny cios.
    Wiec rozumiem co czujecie dziewczyny, az za dobrze...
    I tak, mimo, ze jestem w ciazy, to mnie uklulo, ze jej tak latwo poszlo. I caly czas jej powtarzam, ze jest szczesciara, ze ma doceniac ten dar od losu bo 100x lepiej jest wpasc niz starac sie dlugo o ciaze..
    Ostatnio edytowane przez burzujka ; 07-04-17 o 20:42

Senior Member Awatar cosima88
    O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    A co do pracy to mam, ale tymczasową, do momentu sprzedaży mieszkania. Dopiero po przeprowadzce zaczniemy szukać porządnej stabilnej pracy. Czekanie ze staraniami uważam za bezcelowe, bo jaką mam gwarancję, po ilu miesiącach dostanę umowę na czas nieokreślony?

Stać nas będzie na większe mieszkanie, ale kupujemy mniejsze, aby zostawić sobie oszczędności i nie ładować się w żadne kredyty.

Cytat Zamieszczone przez Kasbaka Zobacz posta
    Mikalo u mnie dziś 5-6 dpo, więc cierpliwie czekam, jeszcze teraz ze świadomością wyników badań, nawet zastanawiam się czy zacząć brać clexane bo mam w domu, gdzieś czytałam że niektórzy od owulacji do @, albo juz do końca ciąży biora
    Ginekolog , immunolog i hematolog zgonie powiedzieli "clexane od pozytywnego testu ciążowego" . Jak zobaczę dwie kreski mam wykupić receptę , nie wcześniej

Moja ginekolog też mi dzisiaj napisała, że na clexan jeszcze czas (do II kresek) mam tylko włączyć kwas foliowy 15 i pregna plus, no i nie panikować

Cóż "wujek" Google nie zawsze wyznacznikiem, ale cieszę się że tutaj jesteście i dzielicie się wiedzą swą - niezastąpione

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    U mnie było tak samo - dwóch ginekologów powiedziało, że Clexane dopiero po pozytywnym teście.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Hej dziewczyny

Jej tyle wczoraj napisalyscie ze juz zapomnialam co bylo 5 stron wczesniej tym bardziej, ze jeszcze nickow nie do konca kojarze wiec mam nadzieje ze nie obrazicie sie jak kogos pomine lub tylko wspomne co u mnie.

Kasia_88 wiem co czujesz co prawda u nas sytuacja troche inaczej wyglada, zaczeslimy sie starac jak jeszcze mieszkalismy na wynajmowanym mieszakiu 29m ja co prawda mam dom jednorodzinny gdzie mieszkaja rodzice(teraz mieszkam z nimi) sami nam zaproponowali bysmy nie brali kredytu na Bog wie jak dlugo i tylko z oszczednosci wyremontowali pietru ktore stalo puste po zmarlej babci ale co z tego jak my sie tutaj nie czujemy dobrze nie dogadujemy sie z rodzicami najlepiej jest jak sie nie widzimy i nie gadamy ze soba ale coz co 2 tydz musza mi dziecko z przedszkola odebrac nie lubie proszenia sie, prace oboje z mezem zmienilismy w jednym czasie zaraz po przeprowadzce z tym iz maz ma bardzije stabilna prace lepiej zarabia a ja mam teraz do konca lipca a zeby dostac umowe na stale musiala bym jeszcze rok popracowac a nie chce czekac juz z ciaza co prawda pewnie minie zanim zajde ale mysle ze nie rok

Wczoraj wykupilam lametta- nalatalam sie po 5 aptekach w miescie bo nigdzie nie bylo @ lada dzien i od 3dc wspomagacze ciekawe jak zareaguje

Pojechalam zeby zapisac sie na wymiane opon i myslama ze powie abym za 2h wrocila a tu zonk do pon musze czekac ;/

Od paru dni narzekam na bol w dolnej czesci kregoslupa- a ze moj maz to lekki leniuch zjadl serek w lozku i ze wzgledu na pieska trzeba od razu wyrzucic ale mu sie nie chcialo no i ja mam blizej do wyjscia to poszlam a wracajac mowie mu ze jak zajde w ciaze to sobie wszystko odbiore i przez 9 miesiecy bedzie miec przechlapane

Ja osobiscie bralam clexane od owu, ale to zre wzgledu na bardzo wczesne poronienia. U mnie juz w terminie @ sa krwawienia. Ale z reguly rzeczywiscie bierze sie od II

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów