Strona 469 z 532
Pokaż wyniki od 4,681 do 4,690 z 5316

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Dziewczyny odniose sie do znalezienia sobie czegos do roboty. Ja tak zrobilam. Nalozylam sobie na glowe mnostwo nowych zawodowych obowiazkow i kurs (ktory teraz ledwo udalo mi sie skonczyc..). I powiem Wam, ze to nie sprawilo, ze przestalam myslec o staraniach. Ale fakt, zajelo to troche moja glowe. Nie powiem tez, ze dzieki temu zaszlam w ciaze bo uwazam, ze takie gadanie to bujdy na resorach, ale na pewno to mi pomoglo... pomoglo mi nie wpasc w depresje... bo bylam bliska temu. Pamietam w zeszle wakacje mialam kulminacje doła dołów i myslalam, ze sie zabije - tak mialam dosyc. Po wakacjach wzielam sie za siebie - nowe obowiazki i mozliwosci rozwoju zawodowego po prostu dodaly mi skrzydel. Dlatego polecam! Warto na prawde cos dla siebie zrobic i nie myslcie, ze moze nie powinnam bo co zrobie jak zajde w ciaze... ja zaszlam w ciaze w grudniu i przez chwile zaniedbywalam swoje nowe obowiazki zawodowe, ale potem sie spielam i dalam rade udzwignac i dopiac wszystko.

Przy okazji jak juz sie odezwalam (czytam Was regularnie ale nie chce Wam tu pisac o swojej ciazy bo to nie jest odpowiednie miejsce..) to serdecznie gratuluje Asiafaj tych dwoch serduszek trzymaj sie dzielnie!

Za Panne kciuki oczywiscie zacisniete!

A u mnie wszystko pozamykane na 10 spustow, nastawiam sie na przenoszenie ciazy i wywolywanie porodu tydzien po terminie czyli 22 sierpnia..
    Dziękuje :*
    U Ciebie już donoszą , zatem maluch bezpieczny my juz wiemy, że będziemy walczyli o każdy tydzień pod koniec...

Niunia daj znać po wizycie !

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Gabrysia zdrowa, 2950g, 53dl
    Mnie na razie boli w cholerę i jeszcze nie czuje kolan, więc napiszę więcej następnym razem

Umieram z miłości do niej!

Panna ,ogromne gratulacje czekamy na wiesci

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez panna-nienormalna Zobacz posta
    Mnie na razie boli w cholerę i jeszcze nie czuje kolan, więc napiszę więcej następnym razem

Jejku ale się cieszę ogromne, największe gratulacje dla dzielnej mamy i córki i taty.
    Dużo zdrówka, dochodz do siebie spokojnie i wycaluj księżniczkę od internetowych ciotek

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Panna, ale cudowne wieści, odpoczywaj i wracajcie do sił na pewno będą potrzebne
    Niuniabella jak po wizycie?

Panna cudownie! Aż mam ciarki :* wracajcie do sił <3

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Panna gratuluję z całego serca cudowne wieści dużo zdrowia dla Ciebie i Gabrysi

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Panna ogromne gratulacje :* duzo zdrowka:*
    Mira, ciaza panny nienormalnej tez od poczatku byla przeze mnie "sledzona" bo dolaczyla na forum bodajze tuz po mnie jakos chyba w listopadzie ? Ja od października 2016 jestem z Wami takze to takze dla mnie pierwsza forumowa szczesliwie zakonczona ciaza

Cytat Zamieszczone przez panna-nienormalna Zobacz posta

Gratulacje !<3

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów