Strona 465 z 549
Pokaż wyniki od 4,641 do 4,650 z 5488

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

My juz dziewczyny po zakupie piesek cudowny amelka jest zakochana nazwala ja miszka

2. dzieckozakupy.pl
    Super! Osobiście uważam, ze dzieci dostają dużo dobrego jeśli w domu jest piesek. Na pewno będziemy mieć swojego siersciucha szkoda, ze dziecko już takim pewnikiem nie jest.

Asiafaj, teraz "tylko" trzymać się zdrowo, a potem dużo miłości i pracy

Kasiu, jesteś tam?

Hill, trzymasz się tam?

Hej. Mam pytanie odnośnie badania HSG. Czy któraś z Was miała może ten zabieg? Jakie badania musiałyście wykonać przed?

Cytat Zamieszczone przez asiafaj Zobacz posta
    Są dwa serduszka dwa równe zarodki odpowiadajce 8+1 i 8+2
    Ciąża podwyższonego ryzyka w moim przypadku szczególnie ale póki co jest dobrze.
    Kolejna wizyta za 2 tygodnie
    Wow, super

Aniołek 13tc[']

Cytat Zamieszczone przez pinezka89 Zobacz posta
    Hej. Mam pytanie odnośnie badania HSG. Czy któraś z Was miała może ten zabieg? Jakie badania musiałyście wykonać przed?
    hej, ja miałam mieć, ale w końcu przesunęłam na bliżej nieokreślony termin. Odnośnie badań, musiałabyś pytać w miejscu, gdzie będziesz miała wykonywane hsg, Z NFZ w szpitalu miałam mieć tylko wymaz bakteriologiczny z pochwy, ale wymaz wykonany najpóźniej(!) 10 dni przed badaniem.Patrząc na to, że na wynik czeka się do 2 tyg jest to średnio wykonalne... jak pytałam w prywatnej klinice to oprócz wymazu bakteriologicznego, który tam był ważny 3 miesiące (!) o ironio losu... musiałabym też mieć kilka innych badań, typu chlamydia i jakieś z krwi... łącznie badania + hsg prywatnie ok 700-800zł.

Asiafaj gratulacje

co do piesków, my mamy cavalier king charles spaniel mała rozrabiara, zdemolowała mi część mieszkania, ale i tak kocham ponad życie. do tego pieszczoch niesamowity <3

[Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Patrycja przepraszam ze pytam ale skad kupiliście tego psa ? Mam nadzieje ze nie z pseudohodowli? Sprawdziliscie ta hodowle dokladnie? Pracuje jako wolontariusz w animal rescue poland więc bardzo mnie to interesuje..

Ann89 - bardzo dziękuję. O biocenozie i chlamydii wiem, cytologia także. Nie wiem, jak to z innymi badaniami właśnie. Część szpitali wymaga aktualnych badań w kierunku żółtaczki:/
    Podjade do szpitala, tak będzie chyba najbezpieczniej

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Hej Arwen ;* jakoś bardzo bardzo powoli staramy się wrócić do normalnosci ale ciężko jest. Oboje to bardzo przeżywamy. Poprostu czuję jak ocieram się o depresję to jest straszne. Jakoś muszę sobie to wszystko uporządkować w głowie. Mam nowy zestaw leków. Za dwa tygodnie kontrolna wizyta i jeszcze jakiś nowy lek mi dołączy. Zobaczymy ale wszystkie moje nadzieje prysły... Staram się je jakoś odbudować.

Pinezka ja mialam prywatnie sonohsg i miałam posiew z kanału i biocenoze tylko

Senior Member Awatar Asia1487
    Mieszka w
    Podkarpacie
    O mnie
    Jestem mamą i staram się o drugie maleństwo
    Asiafaj gratulacje :-* Wow bliźniaki

A mnie rano @ obudziła........

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów