Strona 46 z 329
Pokaż wyniki od 451 do 460 z 3285

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Z tą pracą to faktycznie jest do dupy... Ja miałam pracę, zaszłam w ciąże, poszłam na l4, a potem poronienie, i chociaż mogłabym potem do pracy wrócić, już nie wróciłam, bo mnie męczyła, uznałam że to będzie pretekstem by znaleźć coś nowego. Odpoczelam psychicznie, pracowałam dorywczo tylko na weekendy i już nie zdążyłam nic znaleźć, bo znów zaszłam w ciąże. Tym samym kasy nie mam żadnej. Ale mam maleństwo w brzuchu i super męża, który nie pozwoli by nam brakowało na chleb. Dodatkowo Zmotywowało nas to wszystko, czyli za mało kasy jednym słowem do pomysłu na biznes. Chociaż raczej nie będzie z tego masy kasy to będzie to nasz własny interes. A dzięki temu nie będę mieć wyrzutów sumienia, że tylko mąż zarabia. Bo nigdy nie chciałam być zależna od faceta.
    Ale koniec końców gdybym miała wybór chciałabym mieć to bezpieczeństwo które daje umowa o pracę. Poza tym myślę że w wielu przypadkach praca naprawdę pomaga- nie myśleć zbyt intensywnie i nie rozdrabniać życia na kawałki

2. dzieckozakupy.pl
    panna-nienormalna ja mam pracę i umowę na czas nieokreślony, pracuję w zawodzie a w tych czasach ciężko o to- zwłaszcza, że uwielbiam swoją pracę, mam do szkoły 3km więc dojazd 5minut i boję się że nie będę miała gdzie wracać jeśli teraz pójdę na l4. A wiem, że znalezienie pracy w innym miejscu nie będzie łatwe.
    Ale myślę, że zanim nam się uda minie jeszcze kilka miesięcy, a później nie pójdę na zwolnienie wcześniej niż 20tydzień chyba, że będzie taka potrzeba bo coś pójdzie nie tak..
    E tam właściwie gadanie. Ja swoje a pewnie życie swoje :P nie ma co gdybać!

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Szafirek, może się bedziesz dobrze czuła w ciąży i bedziesz dłużej pracować. Ja w pierwszej ciąży poszłam dopiero w prakcie 8 miesiąca. Przy drugiej, jeśli tylko Bóg da to też chce pracować większą część ciąży, bo lubie swoją pracę

Witam się wieczorową porą
    Jak czytam o waszych walkach o ciążę to z jednej strony przykro mi choć się nie znamy a z drugiej podziwiam siłę i determinację. Bo trzeba je mieć żeby podjąć kolejną próbę mimo kopa od życia albo czasem kilku ciosów. Szacun dziewczyny i powodzenia. Na pewno się uda.
    Moja bratowa na 4 ciąże ma 2 dzieci. A chrzestna mojej córki po 8 latach walki poddała się i podjeli decyzje o adopcji, mają córeczkę w wieku naszej a za 2 mies finalizują adopcję jej siostrzyczki
    Jak czytam, słucham o takich przejściach to moje priorytety wracają na miejsce, ze tak powiem Zawsze wtedy uświadamiam sobie, że jestem szczęściarą bo nam się udało Bo mam moje dwa cudy i nie musiałam o nie walczyć....no przynajmniej nie przed porodem
    Ja od wczoraj z @ i z jednej strony cieszę się, że tak punktualnie jak zawsze ale kurde nie obraziłabym się jakbym dostała ze 3 dni później w tym miesiacu
    Miłego wieczoru kochane

Mikalo u mnie dziś 5-6 dpo, więc cierpliwie czekam, jeszcze teraz ze świadomością wyników badań, nawet zastanawiam się czy zacząć brać clexane bo mam w domu, gdzieś czytałam że niektórzy od owulacji do @, albo juz do końca ciąży biora

Mikalo a jak u Ciebie? Bo my jakoś podobnie mamy testować

Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Kabaska nie podpowiem Ci odnosnie Clexane, poniewaz nie mam wiedzy na ten temat, moze dziewczyny cos zasugeruja Ja tez mam dzis 6dpo wiec czekam grzecznie do 15.04 Paskudnie sie czuje od 2-3 dni, chyba mnie cos bierze, byle nie jelitowka

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    hathor pracuję z małymi dziećmi więc dla własnego bezpieczeństwa nie chcę zbyt długo pracować. Choroby, czy wpadanie na mnie/ we mnie to codzienność. Może jako jeszcze bezdzietna mam inne wyobrażenie, ale zamierzam chuchać i dmuchać na siebie

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Mikallo też mam nadzieje na testowanie 15-16, ja standardowo zaczynam mieć wszelakie objawy ciążowe ale wiem że to głównie przez progesteron, ja po myciu okien i wiosennych porządkach leżę z gorączką i byle jakim samopoczuciem

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez Kasbaka Zobacz posta
    Mikalo u mnie dziś 5-6 dpo, więc cierpliwie czekam, jeszcze teraz ze świadomością wyników badań, nawet zastanawiam się czy zacząć brać clexane bo mam w domu, gdzieś czytałam że niektórzy od owulacji do @, albo juz do końca ciąży biora
    Clexane się bierze dopiero od momentu potwierdzenia ciąży i to jak lekarz każe brać. I to są zastrzyki. I faktycznie bierze sie to do końca ciąży. Luteine albo duphaston bierze sie od owu i zazwyczaj do połowy ciąży chyba. Ale tego nie wiem na pewno.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów