Strona 459 z 528
Pokaż wyniki od 4,581 do 4,590 z 5278

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Boróweczko, ja również mam na koncie kilka takich sesji po drugiej stronie obiektywu, dlatego koniecznie też chciałam taka pamiątkę tak, noworodkową też będziemy mieć ale trochę później, muszę dojść do siebie po cc, bo to będzie też taka domowa rodzinna sesja, mi niestety nie podobają się takie zdjęcia gdzie dzieciaki są ułożone słodko w koszyczkach czy coś, tzn mają swój urok, ale niekoniecznie to nasz styl
    Mira, no Borys musi być ;D on jest taki mega fotogeniczny, chociaż mocno bał się fotografów na początku, za to w lesie to już na luzie pozował mój mąż mówi że ja z niego powinnam zrobić gwiazdę Internetu :P

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez Boróweczka Zobacz posta
    A dzisiaj usłyszałam serduszko Biło 142 uderzeń/min (zapamiętałam nawet) Maluszek ma 11 mm. Kolejna wizyta będzie już z USG genetycznym. Oby dupek i clexan dały radę i nic się nie zmieniło.
    Ciesze sie ze wszystko w porzadku ja swoja pierwsza wizyte mam 9.08 i bedzie to wtedy u mnie 7t6d ciąży. Juz nie moge się doczekac a jednoczesnie bardzo sie boje!

Panna - sesja piekna i zycze powodzenia w czwartek. Daj znac

Hipp - bardzo mi przykro badz dzielna dla swojej przyszłej fasolki :*

Szafirku - sprobuj zawsze na noc brac ze soba troche bułki i rano zaraz po przebudzeniu zjeść albo rzuć, podobno pomaga

A co do mnie to ja sie czuje jakbym w ciazy nie byla. Jedyne co mi doskwiera to sennosc i kłucie w podbrzuszu. I kreci mi sie w glowie jak dluzej pracuje przed kompem...

Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Mama 2 Aniołków [*], staram się o pierwszą szczęśliwie zakończoną ciążę
    Panna - sesja śliczna

Mart - nawet tak nie myśl...

Ja na dziś miałam wyznaczony termin porodu Pawełka
    Pawełek[*] 19 tc - 04.03.2017 r
    Aniołek[*] 8 tc - 30.06.2017 r.

"Nienarodzone dzieci nie odchodzą...one tylko zmieniają datę swojego przyjścia na świat"

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Panna piękna sesja trzymam kciuki za czwartek i będziemy czekać na wieści

Boróweczko gratuluję serduszka

Niuniabella, dziś ciężki dzień przed Tobą.. przytulam mocno

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Patrycja jeśli będziesz żyć od @ do @ to oszalejesz... Wiem, że łatwo się mówi ale musisz spróbować podejść do tego z większym dystansem. Na niektóre rzeczy nie masz wpływu, a na te co masz to robisz- leczysz się. Daj Wam czas.

Boróweczk super wieści 11mm szczęścia

Panna świetne zdjęcia, cudny brzuszek a pies- ekstra

Mart nie mogę od rana jeść, bo biorę hormony i muszę odczekać minimum 30 min przed zjedzeniem czegoś. Poza tym moje mdłości najgorsze są popołudniu mam wrażenie...
    I proszę mi tu optymistycznie myśleć, ale już!

Niuniabella, teraz Pawełek czuwa nad Wami.. Nie smuć się..

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Boróweczko, wspaniale i zazdroszczę!

Panna-nienormalna- cudowne zdjęcia , pięknie wyglądasz I pieseł na zdjęciu <3

U mnie mdłości prawie ustąpiły, zamieniły się w senność całkowitą :P Ale lepsze to. Choć wczoraj miałam przygodę w nocy; zjedliśmy kolację sporą koło 18 i po 22 poszłam spać najedzona. O 24 obudziło mnie ssanie głodu, a jak usiadłam to już biegiem do łazienki na wymioty żółcią. Trochę przesada! Zjadłam więc o 24 kanapkę ;/

Cytat Zamieszczone przez Niuniabella Zobacz posta
    Panna - sesja śliczna

Mart - nawet tak nie myśl...

Ja na dziś miałam wyznaczony termin porodu Pawełka
    Kurcze pisalam post ale nie dodało mi go..
    Niunia ja nie mysle pesymistycznie. To raczej było w kontekście ze super przechodze poki co ciążę

Szafirku - wiadomosc powyzej i dla Ciebie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Asiafaj, bąbelki dają Ci popalić

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Witajcie. To moje drugie podejście do forum. Chyba muszę dołączyć, bo mąż nie może ze mną wytrzymać, a mama wysyła do psychologa
    Staram się być na bieżąco z postami, ale wybaczcie, jeśli się do wszystkich nie będę w stanie odnieść.
    W chwili obecnej jestem w 18 / 19 cyklu konkretnych starań. I z każdym kolejnym mam wrażenie, że jest coraz gorzej W pierwszą ciążę zaszłam przypadkiem (biorąc tabletki anty), a z drugą mamy pod górkę.
    Gratuluję tym, którym się udało i trzymam kciuki za pozostałe!

A uzupełniając: cykle monitorowane, stwierdzone bakterie mycoplasma i ureaplasma ( wyleczone), chlamydia, złapana na basenie - o ironio! (wyleczona), bakterii beztlenowych i tlenowych brak, mąż przebadany (wyniki w normie).

Przede mną w przyszłym tygodniu HSG.

I już nie mam pomysłu co dalej...
    Ostatnio edytowane przez pinezka89 ; 25-07-17 o 09:51

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Marta, to jest taki samiutki początek ze ja bym była ostrożna z takim hurraoptymizmem bo wszystko jeszcze może być przez Tobą, czego Ci oczywiście nie życzę, ale stwierdzenie kilka dni po pozytywnej becie ze super przechodzę ciaze moim zdaniem jest delikatnie na wyrost.

Szafirku, Asiu - biedne te Wasze żołądki.

Panna, trzymam kciuki za jutro z całej siły!

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów