Strona 456 z 520
Pokaż wyniki od 4,551 do 4,560 z 5196

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez asiafaj Zobacz posta
    Zgadzam się z Mirą, NIFTY jest jednym z najbardziej wiarygodnych badań, bo daje właśnie pewny wynik. To po prostu badania DNA, nie ma tam zmiennych.

Emilka , 2-3 dni przed @ możesz robić betę, trzymam kciuki

Mira, mam pytanie, na jakim poziomie D-Dimery utrzymują Ci lekami podczas ciąży?
    Bardzo przyzwoitym. Zaczynam od 330, później udało się je zbić do samej górnej granicy normy w okolicach 200 a ostatnie dwa miesiące są na poziomie ok 250. Raz ciut niżej, raz ciut wyżej ale do 300 jeszcze nie dobiłam a w trzecim trymestrze mogłabym mieć i 1500 i nie byłoby tragedii.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    wszystkim zafasolkowanym gratuluję, tym jeszcze nie zafasolkowanym życzę powodzenia i tylko się wtrącę odnośnie niewydolności ciałka żółtego. Na co za przeproszeniem do cholery czeka lekarz z wdrożeniem hormonów, które zupełnie niczemu nie szkodzą? przez trzy miesiące może przejdzie? niewydolność ciałka żółtego to nic innego jak zbyt mała produkcja progesteronu przez ciałko żółte, przez co nie może dojść do owulacji lub jeśli nawet do niej dojdzie do zagnieżdżenia zarodka i prawidłowego rozwoju ciąży. Z wdrożeniem luteiny lub duphastonu jest to zupełnie możliwe więc nie ma się co przejmować, tylko nie rozumiem dlaczego tyle czasu czekać? Ja nie miałam tego zdiagnozowanego bo na własną rękę badałam progesteron, ale wiem tyle że miałam i cykle bezowulacyjne i z progesteronem na pograniczu więc bez pomocy chyba mogłabym sobie jeszcze trochę poczekać na udaną ciążę.

czytam Was dziewczyny bo bardzo kibicuję Wam, szczególnie tym które poznałam na wątku staraczek 2017... jeszcze Kasiu do Ciebie się odniosę bo dużo o Tobie myślę. Wiem że ja jestem po tej złej stronie mocy, ale wiedz że jest tam gdzieś ktoś kto mocno wierzy że Wam się uda. Bardzo trudny przed Tobą czas i nie dziwię się w ogóle że odechciewa Ci się wszystkiego. Pamiętam jak staraliśmy się o Oliwiera, moje dwie najlepsze przyjaciółki zaszły w ciążę 2 miesiące przede mną i bolało mnie to bardzo choć próbowałam się cieszyć. A Ty będziesz musiała patrzeć na brzuch, potem dziecko na codzień i staracie się już dłużej, i starać jeszcze będziecie. masz rację, życie jest niesprawiedliwe. Nie zmienisz tego. Walcz tak jak walczysz o Wasze dziecko. Dąż do tego i się nie poddawaj, znajdź sobie jakąś odskocznię by nie zwariować. Szycie, bieganie, robienie na drutach, cokolwiek by na chwilę nie myśleć. Trzymam mocno kciuki!

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Mart gratuluję pięknej bety !

Prymulka a co lekarz powiedział na tą niewydolność? Przekreślił szanse na dzidzie?Bo z tego co zrozumiałam dał nadzieję?

Mayo to są tylko statystyki. Pytanie tylko czy jest sens robić bardzo drogie badania. Jeśli wyjdą źle to co zrobisz....?

Emma jakie masz wyniki? Ja też słyszałam od wielu lekarzy, że dzieci mieć nie będę przez tarczycę, aż w końcu trafiłam do normalnego endo, a teraz jestem w ciąży..

Emilka czego się nie robi dla bobo .. Beta tak około 10-12 dni po może wyjść, ale owulacja mogła się przesunąć..

Mira pamiętam, że kiedyś na starych staraczkach był poruszony temat zakupu leków na receptę w internetowej aptece, pamiętam że o duphaston też chodziło. Kupowałaś tak leki?

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Koniec końców nie, znalazłam aptekę gdzie mam Duphaston w dobrej cenie i nie musiałam tak kombinować.

Dopiero dwa cykle miałam takie więc lekarz powiedział że to może być wina jakiegoś jednorazowo zaburzonego cyklu i żebyśmy narazie poczekali z hormonami, bo kolejny cykl może być już prawidłowy. No i że jestem jeszcze młoda i nie ma co się stresować. Też się trochę zawiodłam bo powiedział, że jak przez trzy miesiące będę mieć te plamienia to żebym przyszła. Tylko że ja nie chce czekać trzech miesięcy, starać się i mieć nadzieję jak nie wiadomo czy jest sens się starać
    Ten lekarz ma bardzo dobre opinie na necie i dużo dobrego o nim słyszałam. Już planowałam że będę u niego prowadzić ciążę jak się uda, no ale teraz już sama nie wiem co myśleć.
    Uważacie że powinien mi od razu przepisać leki?

O mnie
    U mnie 35 zł, a 3 opakowania już kupiłam i 3 muszę kupić. I pewnie brać będę dłużej. No ale czego się nie robi dla malucha ..

Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Bardzo przyzwoitym. Zaczynam od 330, później udało się je zbić do samej górnej granicy normy w okolicach 200 a ostatnie dwa miesiące są na poziomie ok 250. Raz ciut niżej, raz ciut wyżej ale do 300 jeszcze nie dobiłam a w trzecim trymestrze mogłabym mieć i 1500 i nie byłoby tragedii.
    No to pięknie! W moim labo jest norma do 500 wypisana.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Szafirek Zobacz posta
    U mnie 35 zł, a 3 opakowania już kupiłam i 3 muszę kupić. I pewnie brać będę dłużej. No ale czego się nie robi dla malucha ..
    Długo kupowałam za 29,99 a teraz znalazłam za 24,90. Mi schodzi paczka w trzy dni ;]

Asiafaj, u mnie jest właśnie taka dziwnie niska norma do 198. Ale gin mi mówił, że u ciężarnych to wygląda tak - w I tc norma jak dla zdrowych ludzi, w II tc do 700-900 a w trzecim do 1500-1700. I żeby się nie martwić jak D-Dimery rosną, bo to że rosną to fizjologiczne i normalne w każdym trymestrze. Tak samo fibrynogen. I jak D-Dimery u mnie stoją, tak fibrynogen ostatnio skoczył z 4,4 na 5,2 i też lekarz twierdzi, że dalej to jest ok wynik.
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 24-07-17 o 09:54

O mnie
    A jaka apteka? Ja biorę 2 dziennie, więc opakowanie mam na 10 dni

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Sieciówka w markecie o dziwo - DOZ (Dbam o Zdrowie).

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów