Strona 454 z 520
Pokaż wyniki od 4,531 do 4,540 z 5196

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar Asia1487
    Mieszka w
    Podkarpacie
    O mnie
    Jestem mamą i staram się o drugie maleństwo
    HejJa od rana dzis piorę i sprzątam. Wczoraj tylko rozpakowalismy sie i spać. Ale te 2 dni w Krakowie byly super jesli nie liczyć burzy ktora nas w zoo złapała.Przemoknieci do majtek.

A niedawno wróciliśmy z zakupów. Na bazarze kupiłam ogórków i będę kisić.

Mart dużo odpoczywaj i uważaj na siebie.
    A wyjeżdżającym na wakacje życzę udanego wypoczynku i dużo relaksu.:-*

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Hathor życzę udanego wypoczynku

Mart mnie też boli brzuch po jakiś większych ruchowych zajęciach, gin kazała oszczędzać się.

Asiafaj wracasz do żywych a ja mam z dnia na dzień coraz gorzej, mdłości poranne są tylko z nazwy i towarzyszą mi od rana do późnego popołudnia, a do tego ból głowy niesamowity.. Wymiotowałam tylko 3 razy ale te ciągłe uczucie, że mi niedobrze i aż słabo jest okropne.

Asia czyli pracowicie ja mam lenia totalnego.. Zrobię tylko obiad, rano na przeglądzie byłam i ogórki małosolne zrobiłam a teraz leżakuje

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Hathor, Patrycja udanego wypoczynku, relaksujcie sie ile sie da.

Asiafaj kiedy Ty uderzasz do lekarza zobazyc co tam z tym drugim serduszkiem słychać? bo zapomniałam a to chyba jakoś na dniach, super ze samopoczucie lepsze, oby tak zostało.

Szafirek jeszcze troche i bedzie lżej

Asia łącze się w porzadkach, tez od rana zasuwam jak mała mrówka po tym całym zdarzeniu czuje sie jakbym drugie zycie dostała i mam tyle energii ze moge sie podzielić
    My raczej nigdzie nie pojedziemy jednak, nawet do moich rodziców w góry, bo tesciowa ma nawrót białaczki i od dzisiaj chemia, wiec M ciagle w szpitalu po pracy przesiaduje i takie oto nasze wakacje.. wiec albo pojede sama z Igorkiem, albo wakacje spedzamy na placu zabaw
    PS Własnie bawiłam sie we fryzjerke i połowe czupryny mojego synka ściełam, bo juz nie mogłam patrzyc jak sie meczy z tymi kudłami na słońcu, troche szkoda, ale jemu szybko rosna to zaraz bedzie to samo, teraz musze sie przyzwyczaic do nowego Igorka

Szafirku, byłam tam tydzien temu, tyle, że mnie tak do 22-23 trzymało. Bólu głowy współczuje, ciezko z nim funkcjonować na pewno. Ja za miast niego mam turbo senność , ale po prostu ide spac wtedy ;p

Kasiu, No to rzeczywiście ciezko wypadło. No ale choroba matki to naturalne, że w szpitalu chłop siedzi.
    Ja mam wizytę w srode. W sumie jest mi obojętnie czy beda jedno czy dwa serduszka. Byleby choć jedno biło, z kolejnego tez sie uciesze. Ale niech bije

Cytat Zamieszczone przez Szafirek Zobacz posta
    Hathor życzę udanego wypoczynku

Mart mnie też boli brzuch po jakiś większych ruchowych zajęciach, gin kazała oszczędzać się.

Asiafaj wracasz do żywych a ja mam z dnia na dzień coraz gorzej, mdłości poranne są tylko z nazwy i towarzyszą mi od rana do późnego popołudnia, a do tego ból głowy niesamowity.. Wymiotowałam tylko 3 razy ale te ciągłe uczucie, że mi niedobrze i aż słabo jest okropne.

Asia czyli pracowicie ja mam lenia totalnego.. Zrobię tylko obiad, rano na przeglądzie byłam i ogórki małosolne zrobiłam a teraz leżakuje
    Szafirku a czy takie bóle w Twoim przypadku były powodem do l4? Nie ukrywam że ja nie chciałabym póki co odchodzić z pracy

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    kaasiaa niestety choroba w rodzinie może popsuć plany, jednak myślę że lepiej by mąż był przy mamie- to muszą być dla niej ciężkie chwile.

Asiafaj ja raczej jestem "nie do życia" taka bez energii i sił, dużo leżę, ale spać nie śpię
    Bez względu na wszystko, życzę by serduszka biły dla Was

Mart mojej gin nie przeszło przez myśl zwolnienie i mi raczej też nie Musisz jedynie bardziej uważać na siebie i nie przemęczać się, to minie

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Dziewczyny beta po 48h wynosi 1150 <3 a było 452,8

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Mama 2 Aniołków [*], staram się o pierwszą szczęśliwie zakończoną ciążę
    Mart pięknie przyrosła
    Pawełek[*] 19 tc - 04.03.2017 r
    Aniołek[*] 8 tc - 30.06.2017 r.

"Nienarodzone dzieci nie odchodzą...one tylko zmieniają datę swojego przyjścia na świat"

Mart gratulacje

A ja bylam wczoraj u gina i dowiedziałam się że mam niewydolność ciałka żółtego. Podobno to nic strasznego ale jak przez kolejne trzy miesiące będą występować plamienia to dostanę hormony. Tylko z tego co rozumiem to jeśli ta przypadłość będzie mi się utrzymywać to z dzidziusia nici? Czy któraś z Was slyszała o czymś takim?

Cytat Zamieszczone przez Prymulka Zobacz posta
    Mart gratulacje

A ja bylam wczoraj u gina i dowiedziałam się że mam niewydolność ciałka żółtego. Podobno to nic strasznego ale jak przez kolejne trzy miesiące będą występować plamienia to dostanę hormony. Tylko z tego co rozumiem to jeśli ta przypadłość będzie mi się utrzymywać to z dzidziusia nici? Czy któraś z Was slyszała o czymś takim?
    Będziesz musiała podtrzymywać ciąże lekami np. luteiną. Przy niewydolności ciałka żółtego czasami nie ma plamień.

Aniołek 13tc[']

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów