Strona 45 z 533
Pokaż wyniki od 441 do 450 z 5326

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Ja też Wam współczuję bardzo tych doświadczeń i problemów zdrowotnych. Wiem, że to żadne pocieszenie i głupi tekst, ale podobno ciąża jest zaraźliwa, więc może wkrótce smutki obrócą się w radość? Oby...

czyżby się udało? chyba będę kwietniową mamą

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Kasbabka co u Ciebie?

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Witam wszystkie nowe dziewczyny!

Ja mam tydzień taki, że wracam do domu tylko spać :|

U mnie 28dc ale @ bak, boli podbrzusze już 3 dzień więc pewnie lada moment. Zastanawia mnie jednak co innego. Od stycznia kiedy zaczęliśmy się starać mam wydłużony cykl i bolesne jajniki przez cały cykl. Ten cykl jednak nie współżyliśmy ani razu- najpierw okres, później globulki a teraz jestem wrakiem człowieka- co dziwne w tym cyklu jajniki mnie bolały tylko na owulacje.. Może niepotrzebnie to łącze ze sobą, ale tak mi się nasunęło.. Czy nasienie może powodować jakieś negatywne reakcje w ciele kobiety? Czuje się jak nastolatka pytając o takie rzeczy ale już nie wiem co myśleć.

Kasia rozumiem sytuacje, też nie lubię patrzeć na ciężarne bo wtedy mi tak jakoś przykro. Ale jestem pewna, że już będziecie do tego czasu po diagnozie i będziecie starać się w pełni wiedząc co i jak. Raz, dwa i też będziesz mieć piękny ciążowy brzuszek

My po rozmowach ustaliliśmy, że poczekamy do wakacji ze staraniem... Ale szybko zmieniliśmy zdanie. Trudno- prace najwyżej znajdę inną. Nie chcę czekać już dłużej, a nie wiadomo ile jeszcze czasu będziemy na etapie starań.

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

No to w sumie dobrze Szafirku :* za niedługo razem wrócimy do starań

Hipp, ściskam Cię mocno :* może coś wyjdzie z badań męża.
    Nowy cykl, nowa szansa :*

Szafirku, myślę , że raczej to zbieg okoliczności. Ale nie ma głupich pytań, więc jak nastolatka się nie czuj :P

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Hipp smutno mi Jak pozowlicie to tutaj z Wami zostanę, aby kibicowac ! I jak najszybciej z Wami się cieszyć

Kasia_88 cholernie ciężka sytuacja. A nie macie szans aby się wyprowadzić czy coś? Sciskam mocno i życze Ci aby poniedziałek świąteczny był początkiem lepszej drogi. Już bez łez i smutku.

Szafirku, robota nie zając nie ucieknie A tka poważnie, to wydaje mi się, ze nigdy nie ma dobrego/bezpiecznego czasu na ciążę. Albo praca, albo osobiste sprawy, lub coś w rodzinie.... Zawsze coś

Mnie dopadła grypa jakaś, rozłożyło mnie kompletnie. Musiałam wziąć jeden paracetamol bo już bym nie wytrzymała. Teraz boję się..... Mam nadzieję, ze na wtorkowej wizycię się uspokoję chociaż trochę.

Senior Member Awatar Asia1487
    Mieszka w
    Podkarpacie
    O mnie
    Jestem mamą i staram się o drugie maleństwo
    O tak, nigdy nie będzie dobrego czasu na dziecko. Ja mam umowę tylko do końca roku, ale chrzanię to. Nie ta praca to inna, zwłaszcza że pielęgniarek jest coraz mniej a roboty nie ubywa. Mąż się boi jak to będzie, ale mu tłumaczę że jak tamtym razem daliśmy radę to tym razem też damy, bo mamy dla kogo i mamy siebie nawzajem.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Oj no właśnie nie mogę się wyprowadzić. Chcemy wybudować swój dom. Musielibyśmy cos wynająć a wtedy plany budowlane jeszcze bardziej się oddala. A jeszcze to kosztowne leczenie... Śniło mi się dziś ze wróciliśmy do starego mieszkania które juz nie wynajmujemy. I czułam się w tym śnie tak cudownie i taka wolna... kurde teraz trochę żałuję że jednak nie mieszkamy sami... czemu to wszystko jest takie trudne. Czemu jedna sytuacja musi być kosztem drugiego... czemu nie mam złotego środka na wszystko. Kurde jest mi coraz gorzej. Nie mam pracy, nie mamy mieszkania, leczenie kosztuje kupę kasy a jeszcze zamierzamy się budować. Tego wszystkiego nie da się pogodzić...
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Szafirek, czasem zdarza się, że kobieta jest uczulona na nasienie. Możesz zrobić sobie teścik, czy jak współżyjecie z prezerwatywą to też się tak czujesz..

Współczuję Kasia i rozumiem Cię dobrze, bo też mamy rozkminki mieszkaniowe, trochę innego typu, ale też wszystko się rozbija o kasę

czyżby się udało? chyba będę kwietniową mamą

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    No właśnie chodzi o to, że zawsze kochaliśmy się z prezerwatywą lub bez- ale bez wytrysku we mnie... i tych problemów nie było. A od kiedy się staramy czyli wytrysk jest w środku to bolą mnie jajniki.. W tym miesiącu znowu nie miałam kontaktu ze spermą i jajniki nie bolały mnie.. :|

Kasia, jak się wali to się wali wszystko.. Ale powoli poukładacie to sobie. Znajdziesz pracę, zostaniesz zdiagnozowana, odłożycie pieniądze i wybudujecie ciasny ale własny domek.. Tylko musisz dać wam na to czas. Niestety jedni mają całe życie z górki, a inni ciułają pod górkę. Ale też w końcu dochodzą do swojego upragnionego celu.. Dacie radę!

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów