Strona 448 z 520
Pokaż wyniki od 4,471 do 4,480 z 5199

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

U mnie póki co są tkliwe sutki i miałam małe zaparcia ale już przeszły. Wczoraj też musiałam się położyć na 2 h po południu a tak to czuję się dobrze

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Cytat Zamieszczone przez asiafaj Zobacz posta
    Ten sposób to jest 50/50 Powąchałam świeży imbir i natychmiast zwymiotowałam do zlewu w kuchni bo bym nawet nie dobiegła dwóch kroków Więc zachęcam pierwsze wąchanie w pobliżu toalety :P
    Niestety w ciąży z wszystkim tak jest, że trzeba przetestować. Myślę, że trochę więcej niż 50% działa bo jednak jest to naturalny sposób polecany przez ciężarne, którym pomógł. Moja przyjaciółka cały I trymestr żywiła się zupą marchewkową z imbirem mi wystarczało wąchanie bo miałam malutkie mdłości, nigdy nie wymiotowałam.

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Mart84 Zobacz posta
    U mnie póki co są tkliwe sutki i miałam małe zaparcia ale już przeszły. Wczoraj też musiałam się położyć na 2 h po południu a tak to czuję się dobrze
    Wszystko się dopiero zacznie:P

Dziewczyny jestem teraz w 4t 6d ciąży. Lekarza mam dopiero za 3 tyg (09.08) i zastanawiam się czy nie powinnam szukać kogoś wcześniej. Wtedy to będzie 8tc. Czy do trgo czasu wystarczy sprawdzić przyrost bety?

Czesc Dziewczyny.

Marta gratulacje.

Musze Wam cos napisac, bo poprostu wczoraj UMARŁAM NA ZAWAŁ
    Byłam na druga wizyte u lekarza nfz ( zeby zrobiła usg)
    z wielka łaską ale zrobiła....
    I słuchajcie co mi znalazła - przy lewym jajniku guz na6x3 cm jak to usłyszałam to prawie odleciałam, oczywiscie ja zadawałam multum pytan co dalej czy jest szansa to wyleczyc farmakologicznie, czy to moze byc rak, czy moze to jakis krwiak, bo jak stwierdziła "jest to cos dziwnego czego nie powinno byc w tym miejscu, ale ze nie wie do konca co to jest i da mi natychmiastowe skierowanie do szpitala zeby to usunć laparoskopowo ( ja oczywiscie w płacz, bo nie zostawie Igora, jeszcze jak mi powiedziała ze to operacja w uśpieniu to juz wogole posiwiałam... dała mi to pieprzone skierowanie i kazała zgłosic sie po operacji na kontrole....

wyszłam z tego gabinetu zielona, przyszlam do domu i dzwonie do lekarza prywatnego zeby do niego podjechac i to skonsultowac jeszcze raz, ale oczywiscie akurat urlop.
    wiec polecił mi lekarza z kliniki niepłodności i pojechaliśmy dzis rano na cito.
    dziewczyny to cos to jest torbiel czynnosciowa po niepeknietym pecherzyku po owulacji, która sama sie wchłonie (czyli chyab podstawa ginekologi! jak lekarz moze tego nie wiedziec!) a teraz najwiekszy hit, lekarz z nfz powiedział ze to jest na zewnatrz jajnika, a teraz sie okazało ze to jest w jajniku!!! jak mozna popełniac takie błedy!!! Boze dzien z zycia wyjety, juz sie zegnałam z wszystkimi, niepytajcie jaki to stres był.

Nie omieszkam wystawic tej pani opini na znanym lekarzu i zatanawiam sie nad zgłozeniem tego do placówki jakiego to maja kompetentnego lekarza!

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Mart jeśli wcześniej nie miałaś żadnych przykrych incydentów, z poronieniem itd to myślę, że wystarczy iść w tym 8 tygodniu. I serduszko będzie już pięknie bić. No chyba, że działoby się coś typu plamienia. Dla pewności zrobiłabym betę czy ładnie przyrasta.
    Ja do mojej gin też chciałam iść później ale od przyszłego tygodnia ma 2 tygodnie urlopu więc uznałam, że pójdę teraz. Zrobisz jak uważasz oczywiście

Kaasiaa współczuję przeżyć, nawet nie wyobrażam sobie co musiałaś czuć.. Najważniejsze, że okazało się to nie prawdą. A lekarze.. No cóż. Mam coraz mniejszą wiarę w to, że na NFZ da się zdrowo żyć...

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Szafirek, ja juz podjełam decyzje ze do ginekologa na nfz juz nie pojde, chyba juz nawet po skierowanie na badania mi sie odechciało chodzic, bo jak znów trafie na takiego konowała i zrobi mi usg ciaży i cos wykryje to znowu zejde na zawał.
    A bez prowadzenia ciazy pewnie o skierowanie bedzie ciezko... zobaczymy czy sie uda zaskoczyc,
    W tym cyklu pewnie sie nie udało, skoro ten pecherzyk nie pękł ale lekarz nie wyklucza, za to drugi jajnik mega sprawny wiec mam nadzieje ze na drugim pojedziemy z ciaza

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Marta tez mi sie wydaje ze spokojnie mozesz poczekac, chyba ze cos sie zacznie dziac, przynajmniej oszczedzisz sobie stresu ze serduszkiem, a w 8 tc to juz na bank bedzie było

Cytat Zamieszczone przez kaasiaa Zobacz posta
    Czesc Dziewczyny.

Marta gratulacje.

Musze Wam cos napisac, bo poprostu wczoraj UMARŁAM NA ZAWAŁ
    Byłam na druga wizyte u lekarza nfz ( zeby zrobiła usg)
    z wielka łaską ale zrobiła....
    I słuchajcie co mi znalazła - przy lewym jajniku guz na6x3 cm jak to usłyszałam to prawie odleciałam, oczywiscie ja zadawałam multum pytan co dalej czy jest szansa to wyleczyc farmakologicznie, czy to moze byc rak, czy moze to jakis krwiak, bo jak stwierdziła "jest to cos dziwnego czego nie powinno byc w tym miejscu, ale ze nie wie do konca co to jest i da mi natychmiastowe skierowanie do szpitala zeby to usunć laparoskopowo ( ja oczywiscie w płacz, bo nie zostawie Igora, jeszcze jak mi powiedziała ze to operacja w uśpieniu to juz wogole posiwiałam... dała mi to pieprzone skierowanie i kazała zgłosic sie po operacji na kontrole....

wyszłam z tego gabinetu zielona, przyszlam do domu i dzwonie do lekarza prywatnego zeby do niego podjechac i to skonsultowac jeszcze raz, ale oczywiscie akurat urlop.
    wiec polecił mi lekarza z kliniki niepłodności i pojechaliśmy dzis rano na cito.
    dziewczyny to cos to jest torbiel czynnosciowa po niepeknietym pecherzyku po owulacji, która sama sie wchłonie (czyli chyab podstawa ginekologi! jak lekarz moze tego nie wiedziec!) a teraz najwiekszy hit, lekarz z nfz powiedział ze to jest na zewnatrz jajnika, a teraz sie okazało ze to jest w jajniku!!! jak mozna popełniac takie błedy!!! Boze dzien z zycia wyjety, juz sie zegnałam z wszystkimi, niepytajcie jaki to stres był.

Nie omieszkam wystawic tej pani opini na znanym lekarzu i zatanawiam sie nad zgłozeniem tego do placówki jakiego to maja kompetentnego lekarza!
    Powinnaś to zgłosić jako skargę do Izby Lekarskiej, opinia na znanym lekarzu nic nie da. Skanal !

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Kasia, to jakaś masakra... Zgadzam się z dziewczynami, żeby to zgłosić.

Mart, jeśli ciąża przebiega prawidłowo to nie ma potrzeby iść wcześniej. I tak nie zobaczysz nic poza pęcherzykiem. Za to w 8tc to już na pewno usłyszysz serduszko
    Ja w pierwszej ciąży byłam dopiero w 9 tc na pierwszej wizycie.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów