Strona 440 z 526
Pokaż wyniki od 4,391 do 4,400 z 5256

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Cytat Zamieszczone przez Lucia_0808 Zobacz posta
    Wiola, bardzo mi przykro, wiem, co czujesz.
    U mnie stres przed piątkową wizytą. Pomimo dupka nadal mam plamienia.
    Trzymam kciuki ! A moze wizyta na izbie przyjęć ? Moze trzeba pilnie wspomóc maluszka ?

2. dzieckozakupy.pl
    Miałam nadzieję że sobie już poradziłam z bólem związanym ze stratą ale wczoraj kolega chciał pochwalić się zdjęciem usg swojego malucha a do mnie wszystko wróciło jak bumerang, znowu chciało mi się płakać. Jedne co mnie przed tym powstrzymało to że byliśmy u znajomych, którzy o niczym nie wiedzą.
    Wiem że przyjdzie jeszcze czas w którym wszystko będzie dobrze i tego życzę nam wszystkim.
    U mnie na szczęście nikt nie zadaje pytań o to kiedy będziemy mieli dziecko, bo wiedzą że jest to nasza sprawa osobista a nie ich.
    Dziękuję za słowa otuchy

Lucia mam nadzieje że wszystko będzie dobrze.
    Ostatnio edytowane przez wiola625 ; 17-07-17 o 10:30

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Lucia ja bym też pojechała na IP, bedziesz spokojniejsza.
    Szafirku ja od wczoraj mam tak silne bóle głowy, że nie mogę normalnie funkcjonować i ratuje się apapem a dodam,że właśnie zaczęłam 12 tc.
    Jutro mam badanie prenatalne i strasznie się denerwuje.

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Wiola strasznie mi przykro z powody Twojej straty, w lutym przechodzilam przez to samo a dziś zaczynam.12 tydz, zobaczysz do Was też uśmiechnie się jeszcze słoneczko

A mnie denerwują teksty typu : "chyba już więcej dzieci nie planujecie ". Kiedyś powiedziałam jednej wścibskiej babie ze będziemy robić aż nie będzie dziewczynki to mi powiedziała żebym nie przesadzała.

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Wiola, przytulam mocno:* bądź dzielna i daj sobie troszkę czasu, ciężko się pogodzić z taka tragedią, ale wkrótce znów będziesz w ciąży i to szczęśliwej
    będziesz robić jakieś badania w związku z tą stratą?

Emilka, masz rację, to jest druga strona. Albo włażą Ci do łóżka i pytają kiedy dziecko dopóki nie zrobisz dwójki i to najlepiej parki, a jak masz więcej to pytają po co i krzyczą, że patologia. To jest straszne

A ja mam znajomą parę, która postanowiła, że chcą być tylko we dwójkę, bez dzieci. Rodzice zaakceptowali ich wybór, ale dalsi krewni ciągle wypytują i nie mogą zaakceptować tej decyzji. Ludzie uwielbiają dyktować innym jak mają żyć:/

czyżby się udało? chyba będę kwietniową mamą

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Hathor gdzie się wybieracie

O ciśnieniu nie pomyślałam, niestety nie mam przyrządu do jego mierzenia. Może dziś gin mi zmierzy. Zamierzam iść do tej dziwaczki na NFZ, która w zeszły poniedziałek była na urlopie a kazała mi przyjść. Zamierzam wyciągnąć wszystkie skierowania na badania laboratoryjne. A co..

Hippku odpoczywam, uwierz że głównie leżę sobie od kilku dni bo czuję że mnie coś rozkłada..

U mnie na szczęście nikt o dziecko nie pyta, jedynie mama na gwiazdkę życzyła nam malucha. Ale nikt nir pyta, nikt nie gada. I dobrze.

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jedziemy do Zamościa i do Lwowa, a resztę urlopu na wsi

Może w aptece mają ciśnieniomierz, w niektórych bywają. Ja zainwestowałam we własny właśnie ze względu na ciążę, bo warto w ciąży wiedzieć jak ciśnienie skacze. I powiem, że bez ciąży też go używam dużo. To był jeden z lepszych zakupów domowych

Za Waszą radą pojechałam na IP. Czekam w kolejce... Dam znać później!

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Lucia_0808 Zobacz posta
    Za Waszą radą pojechałam na IP. Czekam w kolejce... Dam znać później!
    Powodzenia!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów