Strona 44 z 226
Pokaż wyniki od 431 do 440 z 2257

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Cytat Zamieszczone przez Kasia_88 Zobacz posta
    Jak ja dowiedziałam się o jej ciąży to się okropnie popłakałam. Najgorsze że to jeszcze nie oficjalna wiadomość. Moi rodzice jeszcze nie wiedzą. Pewnie święta będą pełne radości bo pewnie wtedy im powiedzą. W sumie to dobrze by było jak by się udało wtedy jechać na to badanie. Chociaż ominą mnie radości innych osób...

W takim razie życzę aby @ juz przyszła. Chociaż może jak się opóźni to lepiej? To badanie musi być w konkretnym dc? Bo jeżeli nie i @ się opóźni to co za tym idzie owu się opóźni. Bo podejrzewam ze na pewno kilka dni po badaniu będziecie musieli sobie odpuścić przytulania. A co ze staraniami to niewiem. Wiem ze seks przyspiesza okres. Ja ostatnio zawsze po seksie na drugi dzień dostawałam okresu. Także mamy szlaban na przytulanki do soboty. W sobotę zaczniemy intensywnie to może dostanie w niedziele. I wtedy byłoby idealnie.
    dzięki właśnie nic mi nie mówił o konkretnym dniu cyklu, ważne żeby być po @. jestem zapisana na 19.04 więc jak dziś dostanę @ (a coś czuję, że będzie) to będzie to 13dc. Najwyzej odczekam jeden cykl... przy takiej długości starań jeden cykl już mi nie robi różnicy, tym bardziej. że ten z powodu kolposkopii też mam odpuszczony i przynajmniej głowa spokojna, bo nie wyszukuję objawów ciąży i nie testuję. W internecie są różne opinie na temat starań po hsg jedne piszą, że nawet w tym samym dniu mogły, a inne, że cykl miały odczekać. Co lekarz to inna opinia, także posłucham swojego
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez ann89 Zobacz posta
    dzięki właśnie nic mi nie mówił o konkretnym dniu cyklu, ważne żeby być po @. jestem zapisana na 19.04 więc jak dziś dostanę @ (a coś czuję, że będzie) to będzie to 13dc. Najwyzej odczekam jeden cykl... przy takiej długości starań jeden cykl już mi nie robi różnicy, tym bardziej. że ten z powodu kolposkopii też mam odpuszczony i przynajmniej głowa spokojna, bo nie wyszukuję objawów ciąży i nie testuję. W internecie są różne opinie na temat starań po hsg jedne piszą, że nawet w tym samym dniu mogły, a inne, że cykl miały odczekać. Co lekarz to inna opinia, także posłucham swojego

Swojego lekarza zawsze trzeba słuchać. Trzymam kciuki żeby po badaniu wszystko było już dobrze.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Świąt też się obawiam,,, i z jednej i drugiej strony są małe dzieci, ale nic z tym nie zrobię. Staram się zajmować głowę czymś innym.

A Tobie Kasiu życzę żeby te Święta spokojnie dla Ciebie minęły bez przykrych emocji :*
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Cytat Zamieszczone przez Kasia_88 Zobacz posta
    Swojego lekarza zawsze trzeba słuchać. Trzymam kciuki żeby po badaniu wszystko było już dobrze.
    dziękuję. ;*

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Świąt też się obawiam,,, i z jednej i drugiej strony są małe dzieci, ale nic z tym nie zrobię. Staram się zajmować głowę czymś innym.

A Tobie Kasiu życzę żeby te Święta spokojnie dla Ciebie minęły bez przykrych emocji :*
    Ty mi życz żebym drugi dzień świąt spędziła w szpitalu (jeju jak to brzmi) ale tak właśnie chcę. A pierwszy dzień świąt jakoś musze znieść. Oby się nie zaczęli chwalić za wcześnie.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Kasiu, w takim razie pierwszy dzień świąt żeby był spokojny i szybko zleciał, a drugi dzień żebyś spędziła w szpitalu i żeby to był wielki krok w przód do realizacji Waszego marzenia.. Będzie dobrze!

Kasiu, w takim razie pierwszy dzień świąt żeby był spokojny i szybko zleciał, a drugi dzień żebyś spędziła w szpitalu i żeby to był wielki krok w przód do realizacji Waszego marzenia.. Będzie dobrze!
    Dołączam sie do tych życzen z całego serca!
    U mnie test negatywny plamienie a właściwie krwawienie w najlepsze i nic sobie nie robi z luteiny 3x2tbl. Dziś mąż idzie oddac nasienie do badania.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Byłam też progesteron zbadac dziś ale wynik dopiero kolo poniedziałku pewnie będzie

Rossiczko także przykro mi ale nie dołączę do ciebie. Już sobie wyobrażałam święta z mała kruszynką i taka zrezygnowana juz jestem a to dopiero 7msc. Jak widzę paroletnie starania to mi sie włos na głowie jeży. Ja słyszałam ze HSG sie robi po zakonczonej @ w pierwszej połowie cyklu.

Szkoda Hipp ze sie nie udało, ale głowa do góry Kochana.
    Ja tez coś czuje po kościach ze @jednak przyjdzie... ale oczywiscie nadzieje robie sobie jak idiotka... :/
    Kasia trzymam kciuki ze @ w wybranym terminie i oby teraz już było z górki a sytuacji z bratową bardzo bardzo współczuje, bo nawet nie jestem wstanie sobie wyobrazić jak to boli... mam nadzieje ze bratowa zarazi Cię tym brzyszkiem i za kilka miesięcy razem bedziecie pomykać z brzucholami :*

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów