Strona 437 z 528
Pokaż wyniki od 4,361 do 4,370 z 5278

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Cytat Zamieszczone przez Arwen1988 Zobacz posta
    Mira, Hipp, miło, ze o mnie pamiętacie. Właśnie wróciliśmy z małego urlopu. W ośrodku grobowa cisza. Nie tylko u nas, przerwa wakacyjna niestety jest normą, bo wszystkie instytucje pracują opieszale np. sądy. Pozostaje czekać do jesieni.

Mira, jak się czujesz?

Hipp, looknęłam w wątek i widzę, że bierzesz Intralipid. Ja chyba z 10 wlewów miałam. Piękne NK mi się po tym zrobiły, ale problem chyba głębszy, bo efektów brak nawet z clexane i sterydami. A Ty na jakiej podstawie bierzesz?
    Arwen Kochana wiem jak sądy u nas pracuja i można jajko znieść albi zamach zrobić a i tak to nic nie pomoże ;/ a staracie sie jeszcze naturalnie?
    Ja jestem dopiero po pierwszym wlewie. W imk mi wyszły kom nk 18% czekam na wynik cba. Ty jeszcze sie jakos leczysz?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Mira do usług

Arwen teraz naładujcie bateryjki, bo od jesieni będzie się pewnie u Was dużo działo

Mikallo oczywiście, że pamiętamy bardzo mi miło że cieszysz się razem zemną A ty już 10tc zaczęłaś wow. Jak się czujesz?

Marta niestety nie pomogę, nie mam pojęcia jak to z szyjką jest.

Kurcze, wstałam dziś z bolącym gardłem i katarem.. Apteka będzie koniecznością dziś.

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Arwen, dziękuję, nie jest źle. Choroba pod kontrolą, wyniki dobre, brzuch siny jak diabli ale to akurat pikuś. Jest coraz ciężej ale to słodki ciężar, jeszcze 10-12 tygodni i mogę rodzić

Szafirku, polecam na ból gardła Tantum Verde, dużo skuteczniejszy niż ciążowy Prenalen a tak samo bezpieczny.

Marta, co do szyjki to z mojej wiedzy jak się otwarła to jest po zabawie i zaraz przyjdzie @.
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 16-07-17 o 10:16

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Cytat Zamieszczone przez Szafirek Zobacz posta
    Mira do usług

Arwen teraz naładujcie bateryjki, bo od jesieni będzie się pewnie u Was dużo działo

Mikallo oczywiście, że pamiętamy bardzo mi miło że cieszysz się razem zemną A ty już 10tc zaczęłaś wow. Jak się czujesz?

Marta niestety nie pomogę, nie mam pojęcia jak to z szyjką jest.

Kurcze, wstałam dziś z bolącym gardłem i katarem.. Apteka będzie koniecznością dziś.
    Cieszę się, że o mnie pamiętasz. Tak juz 10tc leci, czas ucieka jak szalony Co do samopoczucia to u mnie różnie, bardziej na źle niż na dobrze. Ale nie narzekam i cieszę się, że powoli objawy mijają Mdłości były najgorsze ale regularne jedzenie małych, czestych posiłkow pomogło.
    Dużo sił dla Was dziewczyny! Niech maluszki rosną zdrowo

Arven, Hipp życzę powodzenia w oa

Hipp, oj nie, nie staramy sie. 6 porazek znioslam, ale nr 7 juz moge nie udzwignac. Chociaz nigdy nie mow nigdy. A gdzie sie leczysz jesli moge spytac?

Mira, ten czas tak zapiernicza, ze masakra. Patrze na Twoj suwaczek i oczom nie wierze!

Kasia, jak tam? Robilas jakies badania po szczepionkavh juz?

Ann, sporo czasu trwa nim lekarze zaczynaja myslev o immunologi niestety.

Asiafaj, widze, ze blizniaki. Wow!

Mikallo, dzieki

Arwen jak dotychczas to w niższym kalibrze. W Czerwionce u dr Kluszczyka. No tak siódme poronienie to już bardzo dużo. Podziwiam Cie zza to że dałaś rade wyhamować tę machinę ;( to jest poprostu samonapędzające się. Mi jakoś ostatnio po głowie też często chodzi bezdzietność i adopcja ;(
    Arwen a pamiętasz po ilu wlewach powtarzałas immunofenotyp?

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    O, nie wiedziałam, że tantum verde można dzięki.

Mikallo, dziękuję Tobie też życzę, żeby maluszek rósł zdrowo no i żeby II trymestr był zdecydowanie przyjemniejszy

Moja ulubiona część miesiąca- jadę do teściowej na obiad ...

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cześć nie odzywałam się przez jakiś czas i widzę że bardzo dużo dzieje się na forum i mam dużo zaległości do nadrobienia.
    Dziewczyną, którym się udało gratulację i trzymam kciuki.
    Niestety mi się tym razem nie udało w 6 tygodniu poroniłam, mój lekarz twierdzi że lepiej teraz niż później bo mój organizm sam sobie poradził ze wszystkim i nie musiałam iść do szpitala. Wiem że nie mogę się poddawać mój lekarz już szykuje dla mnie nowy plan działania, skoro raz się udało to powiedział że następnym razem zrobimy wszystko aby fasolka została z nami aż do rozwiązania. Dzięki mojemu partnerowi udało mi się przez to jakoś przejść. Zarządził on teraz starania, aż znowu nam się uda.

Mikallo, wow juz 10 tydzien , super ! Cieszę sie, ze dolegliwości powoli Cie opuszczają rośnijcie zdrowo

Wiola, bardzo mi przykro z powodu Twojej straty :*

Ja sie czuje nieco lepiej, wymiotuje z 20 razy dziennie, ale chociaż pomiędzy jako tako żyje, wiec z dwojga złego wybieram "bulimię "

Hipp, jesli to ta sama miejcowosc o ktorej mysle to bliziutko mieszkamy badanie powtarzalam po 2 wlewach. A co do rezygnacji, ciezko sie poddac, ale moje zdrowie psychiczne jest wazniejsze na ten moment.

Wiola, przykro mi bardzo.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów