Strona 436 z 532
Pokaż wyniki od 4,351 do 4,360 z 5316

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Kasbaka wypoczywaj :* zazdroszczę Madery !

Hipp trzymam kciuki za dobre wyniki !

U mnie ciężkie dni, wczoraj zrobiłam sobie wolne od pracy, bo nie byłam w stanie funkcjonować. Najgorzej jest 17-23 jazda bez trzymanki. Mam juz 2 kg mniej, ale pije jak najwiecej co by sie nie odwodnić. Walczymy

2. dzieckozakupy.pl
    Asiu biedna :* a próbowałas imbiru albo migdałów?

Chyba juz wszystkiego ..... wywar z imbiru mam pod reka cały czas. Herbatniki tez, lek na mdłości tez ale na zmianę albo mnie mdli albo zcina z nóg i ide spac na kilka godzin. Liczę, ze przejdzie wraz z końcem 1 trymestru

Asiafaj współczuję samopoczucia, ale jednocześnie zazdroszczę, chętnie przyjmę wszystkie dolegliwości tylko niech kropek się w końcu zechce zjawić

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Asiafaj biedulo Ty... Musisz się przemęczyć niestety. Ponoć drugi trymestr to istna bajka
    Ja wczoraj obiad też oddałam- mdło mi raczej popołudniu niż rano. Dzisiaj jednak bez większych sensacji . Czytałam właśnie, że przy ciąży mnogiej większe szanse na mdłości i wymioty
    Mam dziś dużo energii, zrobiłam tortille na obiad, pyszne owocowo-jogurtowe desery, na jutro już rosół się gotuje, a z mięska rosołkowego będą pierożki byłam na zakupach i oczywiście byłoby dziwnie gdyby nic się nie działo zawsze mamy problem przy kasach, zawsze 10 osób przed nami a jak już dojdziemy to coś nie tak, a to ktoś czegoś nie zważył i leci, a to coś nie wchodzi na kasę.. Dziś przed nami chyba z 8 osób, naczekaliśmy się jak nie wiem ale duże zakupy robiliśmy więc cierpliwie czekaliśmy. Przychodzi nasza kolej, wszystko już w siatki popakowane, zostały tylko na taśmie 3 kwiatki w doniczce i oczywiście coś nie tak, myślałam, że nie wchodzą i chciałam zrezygnować z nich, tymczasem okazało się, że panu odcięło zasilanie w kasie i wszystko zostało anulowane.. Wszystkie zakupy musieliśmy wypakować z siatek i jeszcze raz dać do nabicia.. Takie przygody to tylko my

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Mira nie chce Wam się w wątek wtrącać ale widziałam, że piszesz o Urinalu. Wpisz sobie w ceneo, w niektórych aptekach nawet do 30zł można dostać 60 tabletek

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Dzięki Szafirku!! W sumie nie wpadłam na to, żeby go kupować online razem z Femibionem W stacjonarnej aptece najtaniej znalazłam za 44 zł, zazwyczaj powyżej 50 ale ostatnia cena (właśnie 76) aż mnie zamurowała.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mira, Hipp, miło, ze o mnie pamiętacie. Właśnie wróciliśmy z małego urlopu. W ośrodku grobowa cisza. Nie tylko u nas, przerwa wakacyjna niestety jest normą, bo wszystkie instytucje pracują opieszale np. sądy. Pozostaje czekać do jesieni.

Mira, jak się czujesz?

Hipp, looknęłam w wątek i widzę, że bierzesz Intralipid. Ja chyba z 10 wlewów miałam. Piękne NK mi się po tym zrobiły, ale problem chyba głębszy, bo efektów brak nawet z clexane i sterydami. A Ty na jakiej podstawie bierzesz?
    XI 2012 - zaczynamy starania, I i VII 2013 - 2 aniołki + 4 ciaze biochemiczne
    V 2016 - pierwsza wizyta w OA
    IX 2016 - testy, spotkania
    X-XI 2016 - szkolimy się... I mamy kwalifikację Czekamy!

"Nie chcę się skarżyć na swój los - Nie proszę więcej, niż dać możesz - I ciągle mam nadzieję, że... - Że chyba wiesz, co robisz, Boże"

Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Czesc dziewczyny,
    Nie wiem czy mnie pamietacie ale pisalam z Wami jakis czas temu. Chciałam tylko pogratulować nowym zafasolkowanym asiafaj i szafirek jak przeczytalam, że Wam sie udalo to az mi się łezka szczescia w oku zakrecila
    Asiafaj ja zauwazylam, że mdłości pojawiają sie czesto z głodu. Jezeli dasz radę to spróbuj zjesc choć skórkę od chleba jak zaczyna Cie mdlić, moze pomoże
    Pozdrawiam Was serdecznie i trzymam za wszystkie kciuki✊✊✊✊✊

Dziewczyny mam pytanie, czy któraś słyszała bądź wie coś na temat szyjki macicy we wcześniej Ciąży??
    Jutro mam dostać okres, dziś szyjka mi się otwarla. Chyba się muszę pogodzić że @ przyjdzie, ponoć przed @ się szyjka otwiera. Czytałam jednak w necie że może być tak że nawet do 8 tc może być otwarta... Coś o tym wiecie? Macie jakieś informacje w tym temacie? Nie chce dostać @ (( i liczę trochę na to że i u mnie tak jest...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów