Strona 432 z 546
Pokaż wyniki od 4,311 do 4,320 z 5454

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Dzień wcześniej, nie tydzień

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Boróweczka
    Mieszka w
    Warszawa
    panna-nienormalna, suwaczek pyta: Czy walizka do szpitala jest już spakowana? Teraz to w każdej chwili może się zacząć

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Dwa tygodnie. O mamusiu... czyli już zaraz. Bedziemy trzymać kciuki
    My tez dziś po wizycie i moj synus wazy już 1165 gram

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Mama 2 Aniołków [*], staram się o pierwszą szczęśliwie zakończoną ciążę
    Gratuluję dziewczyny szkrabow w brzuszkach :*

panna-nienormalna ale super jeszcze tylko dwa tyg i będziecie razem <3 cudownie!

Mira, to już kawał chłopaka ani się obejrzysz, a już będziesz na etapie, na którym teraz jest panna-nienormalna

ja w czwartek ide na rozmowę kwalifikacyjna... targają mną sprzeczne emocje, z jednej strony chcę zmienić pracę, a z drugiej co jak w końcu się uda ? chyba nie ma co się zastanawiać, tylko co ma być to będzie. W "najgorszej" sytuacji będę z dzieckiem, bez pracy... jak dla mnie to świetna opcja

[Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Asiafaj gratuluje pieknych bobaskow , przecudowny widok :*

Nie odzywam sie bo dola zalapalam jakos... Kluje mnie od czasu do czasu po prawej stronie , jakby prawy jajnik, kolezanka napomkniala , ze pewnie ciaza pozamaciczna :/ no i sie wkrecilam...czytam czytam mysle mysle.... Dla przypomnienia moja beta w. 30 dc wynosila 1987 a w 32dc 3985 ... Czy taka pozamaciczna mozliwa z taka beta ?

Do lekarza na nfz wcisnelam sie na srode...oszaleje do tego czasu. Chyba jajnik jeden w ciazy nie ma prawa kluc jak juz to dwa na zmiane ? Ehh

Tintina nie daj sie zwariować: * może ciałko żółte sie poprostu rozpycha. Przy takiej becie pecherzyk już jest do zlokalizowania więc powinno sie wszystko wyjaśnić

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Wiem , ale gdzie tam sroda... Ta beta to z zeszlego tygodnia. Chcialam dzis isc zrobic... Ale chyba zejde na zawał jak co nie tak wyjdzie. Oszaleć można

Senior Member Awatar Asia1487
    Mieszka w
    Podkarpacie
    O mnie
    Jestem mamą i staram się o drugie maleństwo
    Gratuluję udanych wizyt. :* Panna to już niedaleko, ale super.
    Witam nowe mamusie Fajnie, że jest nas coraz więcej.

Widziałam, że gdzieś się przewinął temat wysokiego NT. U mojego synka w 13 tc wynosiło 11. Testy Pappa na granicy. Skierowanie na amniopunkcje w ramach NFZ ponieważ mam kuzynkę z zespołem Downa. Amnio w 16 tc i miesiąc czekania na wyniki- najgorsze święta Bożego Narodzenia w moim życiu. Jak w końcu zadzwonili, że jest wszystko w porządku, popłakałam się ze szczęścia. A dziś Antoś jest zdrowym i bystrym trzylatkiem i moim największym szczęściem.

Tintina będzie dobrze :*

Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Mama 2 Aniołków [*], staram się o pierwszą szczęśliwie zakończoną ciążę
    Tantina to ciałko żółte Ja tak miała w tej ciąży
    Pawełek[*] 19 tc - 04.03.2017 r
    Aniołek[*] 8 tc - 30.06.2017 r.

"Nienarodzone dzieci nie odchodzą...one tylko zmieniają datę swojego przyjścia na świat"

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów