Strona 43 z 455
Pokaż wyniki od 421 do 430 z 4542

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Hej dziewczynki. Rzadko się ostatnio udzielam ale w sumie nie mam co pisać. Nic nowego się u mnie nie dzieje.

Witam nowe staraczki i życzę szybkiego dojścia do celu.

Ja jak pewnie część z Was pamięta czekam na histeroskopie. Powinnam mieć 17 kwietnia (2 dzień świąt ). Teraz czekam aż dostane okresu. Powinnam go dostać między niedziela a środa abyśmy mogli pojechać. Siedzę jak na szpilkach bo boje się ze nie dostane w tym czasie co powinnam i znowu się wszystko opóźni...
    Dowiedziałam się ostatnio ze mój brat i jego ciężarna żona wprowadzają się do nas za miesiąc bądź dwa... jeżeli w tym czasie nie zrobię badań i nie zacznę starań to chyba się powiesze. Nie zniose widoku ciążowego brzucha na codzień...
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

2. dzieckozakupy.pl
    cześć Dziewczyny

Witam nowe "Staraczki"

pierwszy raz czekam na @ , powinna zjawić się dzisiaj i dobrze by było gdyby się nie spóźniła mam do Was pytanie, czy któraś z Was miała badanie HSG (badanie drożności jajowodów) ? Orientujecie się może, czy po tym badaniu można od razu się starać, czy należy odczekać cykl ? Jestem na 19.04 zapisana do szpitala i jeśli wymaz wyjdzie ok, to właśnie będę miała robione HSG, a, że to będzie tuż przed owu, to wiadomo, że wolałabym skorzystać, tylko nie wiem czy można ;p Pewne info będę miała dopiero 19.04.

Trzymam kciuki za wszystkie testujące w najbliższym czasie !!! :*
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Kasiu, to rzeczywiście moze byc trudne. Jestes blisko z bratowa ? Moze Ci sie udzieli blogi nastrój ciążowy i przekujesz to na pozytywne emocje ?

Cytat Zamieszczone przez Kasia_88 Zobacz posta
    Hej dziewczynki. Rzadko się ostatnio udzielam ale w sumie nie mam co pisać. Nic nowego się u mnie nie dzieje.

Witam nowe staraczki i życzę szybkiego dojścia do celu.

Ja jak pewnie część z Was pamięta czekam na histeroskopie. Powinnam mieć 17 kwietnia (2 dzień świąt ). Teraz czekam aż dostane okresu. Powinnam go dostać między niedziela a środa abyśmy mogli pojechać. Siedzę jak na szpilkach bo boje się ze nie dostane w tym czasie co powinnam i znowu się wszystko opóźni...
    Dowiedziałam się ostatnio ze mój brat i jego ciężarna żona wprowadzają się do nas za miesiąc bądź dwa... jeżeli w tym czasie nie zrobię badań i nie zacznę starań to chyba się powiesze. Nie zniose widoku ciążowego brzucha na codzień...
    Kasia, jak ja Cię rozumiem.... 2 tyg temu dowiedziałam się, że szwagierka jest w drugiej ciąży, pomimo tego, że o pierwszą starali się jakieś 1,5 roku, to teraz udało się za pierwszym razem. Cieszę się wiadomo.... ale tak cholernie zazdroszczę

co do @ to życzę Ci, żeby przyszła wtedy kiedy powinna... tak jak i u mnie :*
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez asiafaj Zobacz posta
    Kasiu, to rzeczywiście moze byc trudne. Jestes blisko z bratowa ? Moze Ci sie udzieli blogi nastrój ciążowy i przekujesz to na pozytywne emocje ?
    Z drugą bratowa jestem blisko. Z tą nie bardzo bo ona nawet nie wykazuje takiej inicjatywy. Asiafaj nie da się tego zmienić na pozytywne emocje. Za dużo przeszłam. Za dużo mam żalu w sobie ze innym się udaje a mnie ciągle nie. Chociaż wiadomo życzę każdej ciężarnej dobrze bo nawet najgorsze mu wrogowi nie życzę tego co przechodzi kobieta po którymś poronieniu. Ale ogromny żal, niesprawiedliwość ciągle we mnie siedzi. Nie potrafię się go pozbyć.
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez ann89 Zobacz posta
    Kasia, jak ja Cię rozumiem.... 2 tyg temu dowiedziałam się, że szwagierka jest w drugiej ciąży, pomimo tego, że o pierwszą starali się jakieś 1,5 roku, to teraz udało się za pierwszym razem. Cieszę się wiadomo.... ale tak cholernie zazdroszczę

co do @ to życzę Ci, żeby przyszła wtedy kiedy powinna... tak jak i u mnie :*
    Jak ja dowiedziałam się o jej ciąży to się okropnie popłakałam. Najgorsze że to jeszcze nie oficjalna wiadomość. Moi rodzice jeszcze nie wiedzą. Pewnie święta będą pełne radości bo pewnie wtedy im powiedzą. W sumie to dobrze by było jak by się udało wtedy jechać na to badanie. Chociaż ominą mnie radości innych osób...

W takim razie życzę aby @ juz przyszła. Chociaż może jak się opóźni to lepiej? To badanie musi być w konkretnym dc? Bo jeżeli nie i @ się opóźni to co za tym idzie owu się opóźni. Bo podejrzewam ze na pewno kilka dni po badaniu będziecie musieli sobie odpuścić przytulania. A co ze staraniami to niewiem. Wiem ze seks przyspiesza okres. Ja ostatnio zawsze po seksie na drugi dzień dostawałam okresu. Także mamy szlaban na przytulanki do soboty. W sobotę zaczniemy intensywnie to może dostanie w niedziele. I wtedy byłoby idealnie.

Rozumiem kochana , to sa bardzo trudne tematy
    Sama mam zazdrość, mimo, ze "tylko" raz straciłam...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Rozumiem kochana , to sa bardzo trudne tematy
    Sama mam zazdrość, mimo, ze "tylko" raz straciłam...
    Raz to zdecydowanie za dużo... Takie rzeczy nie powinny mieć miejsca...

W moim przypadku czytam to jako znak od Boga, który kazal mi sie zdiagnozować i znaleźć tą trombofile. Mogło sie skonczyc to znacznie znacznie gorzej , np mogłam stracić malucha w 40 tygodni.
    Szukam pozytywów , bo muszę - inaczej zwariuje

O mnie
    W moim przypadku czytam to jako znak od Boga, który kazal mi sie zdiagnozować i znaleźć tą trombofile. Mogło sie skonczyc to znacznie znacznie gorzej , np mogłam stracić malucha w 40 tygodni.
    Szukam pozytywów , bo muszę - inaczej zwariuje
    Ciesz się ze znasz przyczynę. Teraz juz będzie tylko lepiej. I bardzo dobrze ze do tego tak podchodzisz. Ja mam nadzieje ze na tej wizycie za trzy tyg u mojego specjalisty tez dowiem się co u mnie nie tak...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów