Strona 424 z 549
Pokaż wyniki od 4,231 do 4,240 z 5490

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Zapisalam sie jeszcze wczesniej do swismedu wizyta w piatek, wiec to bedzie trzeci lekarz. Wcześniej przezierność byla 1.8 Wiedzialam ze wynik zalezy od sprzętu, lekarza, ulozenia plodu, w poprzedniej ciąży bylam na warsztatach jakiegos super sprzetu usg dla lekarzy jako tester i sama widzialam ze niektorzy lekarze byli jak we mgle z najprostszymi sprawami. Ale teraz stwierdzam ze to całe badanie jest do dupy.

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez Patrycja Łuczkowska Zobacz posta
    Asiafaj ja w Pruszczu Gd:-) praktycznie po sąsiedzku :-)
    Cytat Zamieszczone przez asiafaj Zobacz posta
    Tak
    A ja też z Gdańska

Asiafaj do jakiego lekarza chodzisz? niedawno się tutaj przeprowadzilam i jestem w trakcie poszukiwań jakiegoś dobrego ginekologa . Póki co chodziłam do dr. Korożana na Zaspe

Gratulacje dziewczyny! ja od 17 lat choruję na Hashimoto i się leczę...problemów z zajściem nie miałam ani z utrzymaniem ale niestety mam za sobą dwa poronienia w 2015...jedno we wrześniu a drugie w listopadzie...traumatyczne przeżycie ale na szczęście 3 miesiace później pod moim sercem zaczęło bić serduszko...MOJE KOCHANE SERDUSZKO.

Cytat Zamieszczone przez Mayo Zobacz posta
    Zapisalam sie jeszcze wczesniej do swismedu wizyta w piatek, wiec to bedzie trzeci lekarz. Wcześniej przezierność byla 1.8 Wiedzialam ze wynik zalezy od sprzętu, lekarza, ulozenia plodu, w poprzedniej ciąży bylam na warsztatach jakiegos super sprzetu usg dla lekarzy jako tester i sama widzialam ze niektorzy lekarze byli jak we mgle z najprostszymi sprawami. Ale teraz stwierdzam ze to całe badanie jest do dupy.
    a co jest nie tak?

Senior Member Awatar Boróweczka
    Mieszka w
    Warszawa
    Mayo, które jest do dupy? dzisiejsze czy wcześniejsze? To musi być jednak dobry sprzęt bo dziesiąte milimetrów mają ogromne znaczenie i przezierność musi być dobrze i precyzyjne zaznaczona.
    Ostatnio edytowane przez Boróweczka ; 12-07-17 o 14:57

Senior Member Awatar Boróweczka
    Mieszka w
    Warszawa
    W pogoni za życiem - Witaj w jakim wieku masz dzieciaczki?

Cytat Zamieszczone przez w pogoni za życiem Zobacz posta
    Cześć dziewczyny jestem tu nowa i troszkę mi zajmie nim Was wszystkie poznam. Zaczynamy starania o naszego kolejnego potomka...troszkę, nie powiem, rozkręciliśmy się, bo mamy już czwórkę dzieciaczków ale bardzo chcielibyśmy piąte maleństwo. Póki co od porodu minęło 8 miesięcy i pierwsza próba nieudana...na razie nie łamię się ale zastanawiam się co mogłabym sprawdzić, tj. jakie hormony, żeby te starania nie trwały zbyt długo
    Witaj
    Ja bym niczego nie sprawdzała, masz czworo dzieci i dopiero co urodziłaś za chwilkę zaskoczy ponownie ale moze organizm potrzebuje troche wiecej czasu na regenerację po ciążach

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Mart84 ja chodzę do dr. Kardzis gabinet ma w Gdansku Głównym, pracuje też w szpitalu Wojewódzkim, jestem z Niej bardzo zadowolona tyle,że wizyta to koszt 200zl

Cytat Zamieszczone przez Mart84 Zobacz posta
    A ja też z Gdańska

Asiafaj do jakiego lekarza chodzisz? niedawno się tutaj przeprowadzilam i jestem w trakcie poszukiwań jakiegoś dobrego ginekologa . Póki co chodziłam do dr. Korożana na Zaspe
    Dr Przemysław Adamski - do poradni przyklinicznej UCK

Fajnie, po sąsiedzku

Cytat Zamieszczone przez Boróweczka Zobacz posta
    W pogoni za życiem - Witaj w jakim wieku masz dzieciaczki?
    Córeczka 9 lat, syn 4 lata, córeczka 2,5 roku i kolejna córeczka 8 miesięcy

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów