Strona 423 z 549
Pokaż wyniki od 4,221 do 4,230 z 5490

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Mama 2 Aniołków [*], staram się o pierwszą szczęśliwie zakończoną ciążę
    Asiu podwójne gratulacje :* Niech na następnej wizycie pięknie zabiją dwa serduszka :*
    Pawełek[*] 19 tc - 04.03.2017 r
    Aniołek[*] 8 tc - 30.06.2017 r.

"Nienarodzone dzieci nie odchodzą...one tylko zmieniają datę swojego przyjścia na świat"

2. dzieckozakupy.pl
    Asia super jeszcze raz gratulacje )) ale z Ciebie Szczesciara

Dziewczyny w zeszłym tyg. robiłam prenatalne na nfz i wyniki wyszły mi dobre i nie ma wskazań do papay; a dzisiaj poszłam zrobić test papa i prenatalnie prywatnie Na nfz USG mi zrobiła w 10, a dzisiaj miałam prawie 50 min. Przezierność karkowa 2.7 czyli górna granica, kości nosowej nie mogła gin znaleźć ( w zeszłym tyg inna gin mi mówiła że kość nosowa jest) do tego zastawka w sercu minimalnie się nie domyka !!!! takie usg z testem papa raczej da mizerny wynik, więc mam nastawić się na dalszą diagnostykę........... Czy któraś z Was podobnie miała ?

Aniołek 13tc[']

Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Mama 2 Aniołków [*], staram się o pierwszą szczęśliwie zakończoną ciążę
    Mayo - u mnie prenatalne + Pappa wyszły w miarę ok, ale i tak mój synek nie dożył porodu. teraz zostaje Ci do zrobienia NIFTY... Pamiętaj że na tym etapie nie można jeszcze wyrokować
    Pawełek[*] 19 tc - 04.03.2017 r
    Aniołek[*] 8 tc - 30.06.2017 r.

"Nienarodzone dzieci nie odchodzą...one tylko zmieniają datę swojego przyjścia na świat"

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Asiafaj gratuluję najważniejsze, że jedno serduszko już bije, a może i drugie zacznie

Mayo musisz chyba uzbroic sie w cierpliwosc na tyle ile sie da. Albo ja na Twoim miejscu leciałabym jeszcze do innego lekarza zeby jeszcze inny spojrzał na te parametry. Tyle ze ja jestem w gorącej wodzie kąpana i musze wszystko wiedziec tu i teraz :/
    13 tydz to juz raczej powinno wszytko byc widac ładnie,, ale moze sie schowało co nieco, jak u mnie naczynia w tętnicy pępkowej, czego Ci zycze z całego serducha!!

Asiafaj, wiedziałam, że będzie dobrze! Serdeczne gratulacje!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Boróweczka
    Mieszka w
    Warszawa
    asiafaj, a niech to ale niespodzianka gratulacje!

Mayo, A może jeszcze jedno USG? bo takie różnice w wynikach są dziwne. Kość nosowa była i już nie ma? A jaka była przezierność za pierwszym razem?

Cześć dziewczyny jestem tu nowa i troszkę mi zajmie nim Was wszystkie poznam. Zaczynamy starania o naszego kolejnego potomka...troszkę, nie powiem, rozkręciliśmy się, bo mamy już czwórkę dzieciaczków ale bardzo chcielibyśmy piąte maleństwo. Póki co od porodu minęło 8 miesięcy i pierwsza próba nieudana...na razie nie łamię się ale zastanawiam się co mogłabym sprawdzić, tj. jakie hormony, żeby te starania nie trwały zbyt długo

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Asiafaj ja w Pruszczu Gd:-) praktycznie po sąsiedzku :-)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów