Strona 421 z 536
Pokaż wyniki od 4,201 do 4,210 z 5356

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Mama 2 Aniołków [*], staram się o pierwszą szczęśliwie zakończoną ciążę
    Nati trzymam kciuki :*

Jenny gratulacje :*

Kasiu a skąd jesteś? Bo znam bardzo dobrego ginekologa-endokrynologa, który pomógł wielu dziewczynom donosić szczęśliwie ciążę
    Pawełek[*] 19 tc - 04.03.2017 r
    Aniołek[*] 8 tc - 30.06.2017 r.

"Nienarodzone dzieci nie odchodzą...one tylko zmieniają datę swojego przyjścia na świat"

2. dzieckozakupy.pl
    Dziękuję, Niuniabella :*

Senior Member Awatar Asia1487
    Mieszka w
    Podkarpacie
    O mnie
    Jestem mamą i staram się o drugie maleństwo
    Kamila, trzymam kciuki za nas i wierzę że obie bedziemy kwietniówkami 2018.

Hipp, współczuję. :* Ale jesteś na dobrej drodze do upragnionego celu jakim jest maleństwo.

Powodzenia na wszelkich wizytach i badaniach tym co mają w najbliższym czasie. :*

A ja odliczam dni do urlopu . W sobotę idziemy na wesele do kuzyna. Więc troche sie człowiek zrelaksuje. Chyba że mnie zagnębią pytaniami : kiedy drugie dziecko

Cytat Zamieszczone przez Asia1487 Zobacz posta
    Kamila, trzymam kciuki za nas i wierzę że obie bedziemy kwietniówkami 2018.

Hipp, współczuję. :* Ale jesteś na dobrej drodze do upragnionego celu jakim jest maleństwo.

Powodzenia na wszelkich wizytach i badaniach tym co mają w najbliższym czasie. :*

A ja odliczam dni do urlopu . W sobotę idziemy na wesele do kuzyna. Więc troche sie człowiek zrelaksuje. Chyba że mnie zagnębią pytaniami : kiedy drugie dziecko
    Ja też odliczam dni do urlopu który jest już w poniedziałek
    Też mam nadzieję że dołącz do kwietniówek no chyba że uda się jeszcze w marcu

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Kamila, ja w pierwszej ciązy miałam tsh super, 1,37, w drugiej nie zdążyłam zrobić badań bo już zarodek obumarł, dołączyłam do Was, zrobiłam badanie było 2,08 a niedługo później, z 1,5 miesiąca jak wyszedł pozytywny test już 2,62, szybko do endo bo norma dla ciężarnych i starających się 2,5 i zadziałaliśmy stopniowo najpierw połówka euthyrox 25, później 25, później docelowo już 50 i tak biorę. Utrzymuje się w okolicy 1 chociaż ostatnio też wzrosło do 1,3. Jak dziewczyny uważam, że najgorszy jest ten Twój spadek bez leków i jeśli nie zrobiłaś całego panelu tarczycowego by dowiedzieć się czy masz hashimoto zrób to czym prędzej, tym bardziej że jest szansa w tym cyklu na potomka. Powodzenia!

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Jestem taka zła że szok!! Znów mnie nie przyjęli ponieważ biorę leki przeciwzakrzepowe i mogę dostać krwotoku podczas zabiegu i nikt mi nie powiedział że 5 dni przed mam je odstawić. Porażka z tą naszą służba zdrowia. Teraz znów muszę czekać cały miesiąc na kolejną@ i kolejną wizytę.

Zaaaaaartt ?! Nie dziwie sie, ze jestes zła

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Mama 2 Aniołków [*], staram się o pierwszą szczęśliwie zakończoną ciążę
    Masakra Nati...
    Pawełek[*] 19 tc - 04.03.2017 r
    Aniołek[*] 8 tc - 30.06.2017 r.

"Nienarodzone dzieci nie odchodzą...one tylko zmieniają datę swojego przyjścia na świat"

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Kamilaa z tymi poronieniami różnie jest jeśli chodzi o TSH. Jedna poroni inna nie. Ja zaszłam w ciąże dopiero jak moje TSH wynosiło 1,07. I wcześniej słyszałam od lekarzy, że dopóki nie unormuje to w ogóle nie zajdę a jeśli już to właśnie poronię. Kuzynka mojego męża poroniła i ponoć właśnie z winy tsh. Ale nie pamiętam ile wynosiło, a nie chcę wprowadzać w błąd.

Hipp dzielna z Ciebie kobieta! Też mam kiepskie żyły i zawsze problem jest przy pobraniu więc wiem co czujesz.. Dasz radę!

Nati współczuję niepoważni są. Nie liczą się z Twoim czasem i emocjami..

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Dziewczyny jestem po wizycie
    Załącznik 101323

Jedno serduszko bije, wg niego to 5w6d. Drugiego zarodka jeszcze nie widzi i może być tak, że się wsiąknie , a może się rozkręci. Jestem w szoku ale szczęśliwa. Na teraz, BLIŹNIAKI
    Jestem wyjątkowo spokojna Za dwa tygodnie zobaczymy jak się sprawy mają.

Noi i już wiadomo czemu rzygam kolejny dzień, turbo ciąża

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów