Strona 42 z 333
Pokaż wyniki od 411 do 420 z 3322

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Cytat Zamieszczone przez cosima88 Zobacz posta
    Hipp, mimo wszystko trzymam kciuki!
    Kamila, to szybciutko już po. A tak standardowo to ile dni trwa u Ciebie @ ?
    U mnie już po owu, którą wyjątkowo mocno czułam z lewego jajnika i co również potwierdziły testy. Wczoraj i dziś grube czerwone krechy. Teraz te najgorsze dni oczekiwania...
    Cosima, trzymam kciuki zatem !!

Kamila, u mnie za to w tym miesiącu @ jest pt "z mocą wodospadu". Wczoraj duży tampon co 2 godziny. Wiec nie wiem jak to ma sie do niewielkiego endometrium. Cech krwotoku przy tym nie ma, wiec lacze to z tymi lekami na torbiel. Ogolnie czuje sie swietnie. Mega energia mi wróciła wraz z wiosna , dzis pierwsze rowerowanie po lesie było - 30 km po górkach

Hipp, przed ciąża miałam tak, że dzien przed @ plamilam lekko , i po stosunku tez na dzien przed. Teraz tego nie mam i w sumie żałuje , bo nnie @ zaskakuje dzien, dwa przed terminem I dalej trzymam kciuki !!

2. dzieckozakupy.pl
    Cosima to super! Trzymam kciuki! Dasz radę przeleci jakos ten czas

Senior Member Awatar Asia1487
    Mieszka w
    Podkarpacie
    O mnie
    Jestem mamą i staram się o drugie maleństwo
    Witam wszystkich I ja chciałabym dołączyć do grona starających sie. Jestem mamą małego łobuziaka - majówka 2014. Mieszkam na podkarpaciu.Wczoraj zaczęła się @ i od tego cyklu zaczynamy starania o rodzeństwo dla synka.Niestety wcześniej ze względów zawodowych ( brak stałej pracy) i zdrowotnych (problemy ginekologiczne i laryngologiczne) nie mogliśmy wcześniej zacząć.
    Gratulacje dla tych mam którym się udało i trzymam kciuki za nas wszystkie Pozdrawiam

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Cytat Zamieszczone przez Asia1487 Zobacz posta
    Witam wszystkich I ja chciałabym dołączyć do grona starających sie. Jestem mamą małego łobuziaka - majówka 2014. Mieszkam na podkarpaciu.Wczoraj zaczęła się @ i od tego cyklu zaczynamy starania o rodzeństwo dla synka.Niestety wcześniej ze względów zawodowych ( brak stałej pracy) i zdrowotnych (problemy ginekologiczne i laryngologiczne) nie mogliśmy wcześniej zacząć.
    Gratulacje dla tych mam którym się udało i trzymam kciuki za nas wszystkie Pozdrawiam
    Cytat Zamieszczone przez asiafaj Zobacz posta
    Cosima, trzymam kciuki zatem !!

Kamila, u mnie za to w tym miesiącu @ jest pt "z mocą wodospadu". Wczoraj duży tampon co 2 godziny. Wiec nie wiem jak to ma sie do niewielkiego endometrium. Cech krwotoku przy tym nie ma, wiec lacze to z tymi lekami na torbiel. Ogolnie czuje sie swietnie. Mega energia mi wróciła wraz z wiosna , dzis pierwsze rowerowanie po lesie było - 30 km po górkach

Hipp, przed ciąża miałam tak, że dzien przed @ plamilam lekko , i po stosunku tez na dzien przed. Teraz tego nie mam i w sumie żałuje , bo nnie @ zaskakuje dzien, dwa przed terminem I dalej trzymam kciuki !!
    Witaj Asia1487, mamy synków z tego samego rocznika Tylko mój z listopada.

Asiafaj zazdroszczę tego samopoczucia, bo u mnie odwrotnie, po zmianie czasu było bezproblemowo, ale podczas @ ciśnienie mi spadło do 99/67 i cały tydzień ból głowy, do tego chodzę na pilates 2xtyg i wieczorami jestem nie do życia

Cosima powodzenia! Trzymamy kciuki, żeby tym razem się udało

Witaj Asia1487 , fajnie, że dołączyłaś

hathor, ja miałam taki spadek energii od listopada, ciąża (senność cały czas), a potem po ciąży okres... no i zima. Chyba właśnie wróciłam do siebie Przynajmniej mam nadzieję :P @ mi się dziś skończyła więc wracam do gry

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Ja mam cichą nadzieję, że zaraz będę w ciąży i wtedy to zmęczenie będzie miało lepsze uzasadnienie

Ostatnio tyle nas przybyło, że trochę się pogubiłam, kto teraz na jakim etapie...

Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Asia1487 witaj!
    Tez mi sie juz nicki myla ale mysle ze niedlugo je ogarne

Ja tez jestem ostatnia spiaca i energia gdzies ze mnie uciekla, oby to sie szybko zmienilo...

Ja dzis 6dpo, testuje 15.04 jezeli @ sie nie zjawi :-)
    Cosima fajnie ze owulka juz byla, czas szybko zleci i zaraz bedziesz testowac
    Hipp i jak u Ciebie?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Cosima życzę teraz wytrwałości
    Asiafaj widzę ze u Ciebie tez okres jest krótki. Mi wczoraj się skończył a zaczęłysmy równo dziś 4dc, ja od 10dc testuje owulacyjnymi a Ty jakie plany na cykl ?
    Hathor ja też mam synka z 2014 tyle ze z lutego. Widzę ze większość z nas ma dzieci z 2014 i teraz zabiera się za rodzeństwo :P

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    A właśnie Hipp jak tam u ciebie sprawy stoją ?

Kamila, ja mam standardowo taka długość @, ale ta intensywna była, chyba przez te leki
    No wlasnie zastanawiam sie czy kupowac czy nie ten test, skoro i tak zazwyczaj w cyklu w płodne codziennie seks, bo takie mam libido normalnie. W zeszłym miesiącu przez budowę czasu nawet nie było ani siły. Wiec chyba odpuszczę w tym msc te testy owulacyjne, zeby nie wprowadzać "laboratorium" do sypialni

Hipp No wlasnie ! Co u Ciebie?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów