Strona 418 z 526
Pokaż wyniki od 4,171 do 4,180 z 5258

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Cytat Zamieszczone przez asiafaj Zobacz posta
    Miałam w ubiegły czwartek i to był 5tc- był sam pęcherzyk i żadnej paniki, że nie ma jeszcze widocznego zarodka
    A to mój pierwszy raz kiedy jest sam pęcherzyk bez zarodka, w poprzednich 4 ciążach USG miałam po prostu później robione a wtedy już wszystko grało Ale luzik, uzbrajam się w cierpliwość i czekam spokojnie na kolejną wizytę.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Boróweczko jeszcze troszkę!

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

No a u mnie się zaczęło, tak liczyłam , że mnie ominie i tym razemale niestety... mdłości, zawroty głowy, niemoc i do tego już raz dokonałam zwrotu..... Chciałam, to mam :P

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Po wakacjach będzie lepiej
    Ciesz się Asiu, bo to znaczy że u Kropki wszystko dobrze
    A Ty Szafirku jak się czujesz?

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Po wakacjach będzie lepiej
    Ciesz się Asiu, bo to znaczy że u Kropki wszystko dobrze
    A Ty Szafirku jak się czujesz?
    To chyba nie ma reguły, Niuniabella wymiotowała jak kot już kiedy serduszko nie biło....

O mnie
    Dziękuję Mira, dobrze Rano jak się budzę mam ogromne ssanie w żołądku i przy tym mi tak niedobrze. Biorę swoje leki na tarczycę i muszę odczekać 30 min zanim zjem więc trochę się męczę, ale jak tylko zjem śniadanie to już jest ok. Niestety w ciągu dnia często czuję takie ssanie w żołądku, wciąż czuje się głodna :|
    Poza tym tylko zmęczenie i brak energii mi doskwiera i ból piersi.Wszystko przede mną

Pochwalę się, może za wcześnie ale kupiłam sobie segregator od mamy ginekolog:

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0008.jpg
Wyświetleń:	52
Rozmiar:	93.7 KB
ID:	101317

Cytat Zamieszczone przez Szafirek Zobacz posta
    Dziękuję Mira, dobrze Rano jak się budzę mam ogromne ssanie w żołądku i przy tym mi tak niedobrze. Biorę swoje leki na tarczycę i muszę odczekać 30 min zanim zjem więc trochę się męczę, ale jak tylko zjem śniadanie to już jest ok. Niestety w ciągu dnia często czuję takie ssanie w żołądku, wciąż czuje się głodna :|
    Poza tym tylko zmęczenie i brak energii mi doskwiera i ból piersi.Wszystko przede mną

Pochwalę się, może za wcześnie ale kupiłam sobie segregator od mamy ginekolog:

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0008.jpg
Wyświetleń:	52
Rozmiar:	93.7 KB
ID:	101317

też się na niego nasadzam, ale jeszcze nie chcę zapeszać. Jak w środku?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    To tylko pokazuje, że nie ma reguły i nie ma co się porównywać, Asiu
    Wszystko jest ok, leki są, to najważniejsze
    Boróweczko, u mnie w pierwszej ciąży tej nieszczęśliwej 5t3d też nie było zarodka, także spoko był na kolejnej, potem też serduszko było, niestety i tak bez powodzenia. Dlatego w drugiej ciąży poszłam dopiero w 8tc (ja jednak nie miałam stwierdzonej żadnej choroby), wcześniej tylko przez smsa uzgodniłam z lekarzem że mam brać acard. Poszłam i już był cały pakiet- zarodek, serducho i obietnica, że teraz wszystko będzie dobrze. No i jest.
    Hipp, trzymam Za Was mocno kciuki, wierzę, że z diagnozą mimo wszystko będzie łatwiej, działajcie by wciąż iść do przodu.

Ja też jestem po oczekiwaniu na dwie @ po poronieniu, chociaż wcześniej miałam kontrolę i już wszystko było ok, to i tak lekarz polecił poczekać by wszystko się uregulowało. Uważam to też za dobrą decyzję ze względu na emocje, już nie bolało aż tak po stracie, a kolejne starania nie były plastrem na ranę, lecz pozytywną, czysta chęcią powiększenia rodziny

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Masz już termin CC? Pamiętam jak miałaś połowę a ja początek a teraz Wy już na finiszu a u nas III trymestr na horyzoncie. Czas w ciąży nabiera dziwnych właściwości

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

O mnie
    Asiafaj to taki impuls był, kupiłam i już. Myślę pozytywnie inaczej bym oszalała.
    W środku ok, ale chyba spodziewałam się czegoś "więcej". Jest ładny, karty w środku porządnie zrobione z grubego papieru, zakładki jednak zapełniają cały segregator i raczej nic więcej się nie zmieści żeby wpiąć. Jak już to w te kieszonki wyniki wkładać. Ale ogólnie miło będzie z takim do lekarza chodzić, elegancki jest No i dostałam też przypinkę "jestem w ciąży". Może kiedyś nawet zacznę ją przypinać .

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów