Strona 417 z 526
Pokaż wyniki od 4,161 do 4,170 z 5251

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Mama 2 Aniołków [*], staram się o pierwszą szczęśliwie zakończoną ciążę
    Lucia na początku serduszko ma prawo bić wolniej. Odpoczywaj i odganiaj złe myśli. Kiedy teraz wizyta?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i trzech Aniołków (*)
    Cytat Zamieszczone przez Boróweczka Zobacz posta
    Hipp, przykro mi Ale wiesz na czym stoisz, to na pewno można leczyć.

Co do starań po poronieniu i łyżeczkowaniu to mi kazali odczekać 3 miesiące. Podobno można wcześniej jeśli macica sama się oczyściła i obeszło się bez łyżeczkowania.
    Ja słucham się swojego ginekologa i ta kazała mi się starać.

Cytat Zamieszczone przez Niuniabella Zobacz posta
    Lucia na początku serduszko ma prawo bić wolniej. Odpoczywaj i odganiaj złe myśli. Kiedy teraz wizyta?
    21.07 w przyszły piątek. Dzisiaj jest 7t2d , czyli na następnej wizycie będzie 8t6d. Mam nadzieję, że wtedy będzie już wszystko w porządku.

Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Mama 2 Aniołków [*], staram się o pierwszą szczęśliwie zakończoną ciążę
    Na pewno serduszko się pięknie rozkręci :*

Cichon mi gin po 1 @ powiedział że już mogłabym zajść ale żebym poczekała do 2 @. Więc nie ma reguł czy był zabieg czy nie.

My teraz odczekamy 3 miesiące i dopiero po 3 @ zaczniemy starania o ile dane nam bedzie mieć dzieci

Lucia, Serduszko się jeszcze rozkręci, ważne że jest, może niedawno ruszyło Wiem że to niemożliwe żeby się w ogóle nie przejmować bo sama jestem po wizycie i zmartwiłam się brakiem zarodka, ale życzę Ci dużo siły i spokoju

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Tak, lekarz na nfz..
    A do faceta idę rodzinnego a nie gin i dlatego się boję, że nie da mi. Ale będę walczyć jak lwica

Boróweczko po Twoim poście przestałam się złościć, że dzisiejszej wizyty nie było. Pewnie też bym nic nie zobaczyła jeszcze i tylko się denerwowała..
    Pewnie pójdziesz za tydzień czy dwa i będzie już piękne serducho !

Kamilaa to teraz się lekarz zaopiekuje Tobą z każdej strony sukces murowany!

Lucia może za wcześnie by biło równomiernie? Nie martw się, może idź za tydzień na kolejną wizytę i już będzie wtedy dobrze?

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    Po lyzeczkowaniu, ktore było 22.02.17 zaczęliśmy się starać po 2 mies. Udalo się za pierwszym razem i z maleństwem wszystko ok :-)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Marta u nas rok starań pól roku na stymulacji owu i jedno nieudane IUI. Miałam częste infekcje no i to był kolejne schorzenie do wykluczenia. Miałam zrobić immunofenotyp i test cba.

Lucia może serduszko dopiero co wystartowało :* daj mi troszkę czasu. Wierze ze bedzie dobrze ;*. Boże jakbym ja chciała kiedyś takie serduszko usłyszeć. .. ;( mąż też tak załamany że aż poprostu podwójnie to boli

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Hippku nie załamujcie się.. Ja wiem, że to musi boleć, podejrzewam że nie jest Wam łatwo. Ale musicie teraz być dobrej myśli, żeby psychika dodatkowo nie zrobiła swojego... Macie siebie więc razem walczcie o Wasze maleństwo. Zobaczysz, że uda się i będziesz tylko wspominać z grymasem na twarzy te chwile. Trzymamy mocno kciuki, a Ty nie poddawaj się, walcz!

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Cytat Zamieszczone przez Boróweczka Zobacz posta
    Naprawdę? Poprawiłaś mi nastrój Ja mam 5t i 4 dni co prawda, ale mogą też różnice w terminie owu. Czy któraś z Was miała kiedyś USG w 5 tygodniu? był tylko pęcherzyk czy już zarodek?
    Miałam w ubiegły czwartek i to był 5tc- był sam pęcherzyk i żadnej paniki, że nie ma jeszcze widocznego zarodka

Hipp macie diagnozę, będzie dobrze :*

Lucia, może się jeszcze rozkręci, głowa do góry

Kamila, super z Santorini -wypoczniecie i opalenizny złapiecie
    Ostatnio edytowane przez asiafaj ; 11-07-17 o 06:55

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów