Strona 412 z 526
Pokaż wyniki od 4,111 do 4,120 z 5259

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Szafirek, psiak cudny niestety nie doradzę w kwestii adopcji/ przygarnięcia na określony czas. Mam psa z hodowli, ale z tego co słyszałam, to pieski ze schroniska potrafią być na prawdę wierne i wdzięczne. Musisz sama określić plusy i minusy i przede wszystkim to, czy czujesz się na siłach. Myślę, że niezależnie od Twojej decyzji on i tak niedługo znajdzie nowy dom, bo mordeczkę ma kochaną

Moja piesełka, jak miałam początki ciąży, to nad ranem zawsze lizała mnie po twarzy i kładła się na brzuchu. a to był zaledwie 4-5 tydzień. I jak po kilku dniach już tego nie robiła, to wiedziałam, że będzie @. Ona ma większą wiarygodność niż test ciążowy

[Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Szafirek cudowny psiaczek

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    @ przyszła dziś rano. Dzięki za kciuki.
    Uciekam na Grunwald. Odezwę się za tydzień. Nie piszcie za dużo bo nie dam rady nadrobić zaległości

czyżby się udało? chyba będę kwietniową mamą

Hathor przytulam trzymaj sie ;* jedziemy dalej z tym światem: *

Hej jeden weekend i tyyyyyle postów :P

HATHOR - przykro mi nowy cykl, nowe możliwości, głowa do góry :*

Szafirek - ja sama mam psa ze schroniska, który nie pozwala nam nigdzie wychodzić bo ma lęki separacyjne i załatwia nam soe wtedy w domu normalnie jest najlepszym psem na świecie ale bardzo przywiązanym do nas. Myślę że tak mogło by też być z tym którego chcesz wziąć, jeśli nie ma dzieci w donu, a z tego co pamiętam to jesteś w 1wyżej ciąży to myślę że takie doświadczenie jedt dobre, tymbardziej że teraz będziesz cały czas w domu i pies bedsie mógł chodzić często na spacery co i Tobie da same korzyści w ciąży

Czy któraś z Was testuje jakoś w najbliższym czasie i ma szansę dołączyć jeszcze do marcowek? ja we wtorek

Sorki za błędy ale pisze z tel w pracy..

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Asia1487
    Mieszka w
    Podkarpacie
    O mnie
    Jestem mamą i staram się o drugie maleństwo
    Hathor, trzymam kciuki za nowy cykl. Jedziemy dalej razem Udanego wypoczynku. :*

A ja odliczam dni do urlopu. Byle do piątku

Dziewczyny, trzymajcie za mnie dzisiaj kciuki. Zaraz po pracy lecę na wizytę serduszkową.

Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Mama 2 Aniołków [*], staram się o pierwszą szczęśliwie zakończoną ciążę
    Cytat Zamieszczone przez hathor Zobacz posta
    @ przyszła dziś rano. Dzięki za kciuki.
    Uciekam na Grunwald. Odezwę się za tydzień. Nie piszcie za dużo bo nie dam rady nadrobić zaległości
    Hathor nowy cykl nowe nadzieje :* Tylko tyle mogę napisac :*

Cytat Zamieszczone przez Boróweczka Zobacz posta
    Rozumiem że w 2 ciąży już nie miałaś mykopazmy? Jeżeli wyniki wychodzą dobrze to może te dwie straty nie mają jednej przyczyny. Pierwsza przez mykoplazmę a druga np. nieprawidłowości genetyczne, zły podział komórek itp. czyli to co często jest powodem poronienia. Tak czy inaczej oby to się nigdy nie powtórzyło!
    Mykoplazmę powtarzałam w maju przed staraniami i Igm nadal spadało. Więc mam już przeciwciała.
    Też mogło być tak że nie ma zbieżności między stratami. Chociaż już ta bradykardia daje do myślenia, bo i tu i tu była stwierdzona. Jedynie co mi zostaje to czekać na wyniki kariotypu i mutacji.
    Pawełek[*] 19 tc - 04.03.2017 r
    Aniołek[*] 8 tc - 30.06.2017 r.

"Nienarodzone dzieci nie odchodzą...one tylko zmieniają datę swojego przyjścia na świat"

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów