Strona 411 z 546
Pokaż wyniki od 4,101 do 4,110 z 5453

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Stare p/ciała sobie badałam i mam juz przechodzoną ale nigdy sobie tych świeżych nie robiłam.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i będę jeszcze raz:)
    Ostatnio mi lekarz powiedział, że z to i niestety nie ma zasady, można przechodzić kilka razy.

Szafirku, piesek jest śliczny! Co do adopcji to się nie wypowiem. Nie moje tematy. Nie mam zwierząt i na razie nie chce mieć.

A u mnie dalej cisza. Nic się nie dzieje.

czyżby się udało? chyba będę kwietniową mamą Termin:26.04.2018

Senior Member Awatar Boróweczka
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Niuniabella Zobacz posta
    Boroweczko poprzednio dziecko miało na początku stwierdzoną bradykardie. Potem serduszko się rozkreciło ale i tak nie biło tyle ile trzeba. Jeszcze po 1 ciąży robiłam mykoplazme i wychodziło że musiałam ją w ciąży przechodzić.
    Rozumiem że w 2 ciąży już nie miałaś mykopazmy? Jeżeli wyniki wychodzą dobrze to może te dwie straty nie mają jednej przyczyny. Pierwsza przez mykoplazmę a druga np. nieprawidłowości genetyczne, zły podział komórek itp. czyli to co często jest powodem poronienia. Tak czy inaczej oby to się nigdy nie powtórzyło!

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Niuniabella nikt mnie nie zmusza ani nie namawia ja sama z tym wyszłam, a fundacja przedstawiła sytuację. Pies nie jest w schronisku tylko tymczasowo w hoteliku który opłaca fundacja. No ale albo znajdzie na dniach dom, albo dom tymczasowy albo pewnie pójdzie do schroniska. Nie chcę go adoptować tylko wciąć pod opiekę zanim znajdzie swoją rodzinę.

Ja mam kota, robiłam toxo i ani nie przechodziłam ani obecnie nie mam. Myślę właśnie, że mała szansa zarazić się od kotów, prędzej od mięsa.
    Mój kot też chyba wyczuwa, że coś się dzieje. Zawsze była taką indywidualistką- sama sobie. A teraz przychodzi, mizia się, kładzie koło mnie. Aż w szoku jestem no chyba, że zmądrzała z wiekiem

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Koty chyba czują zmiany hormonalne, bo mój kocur dostawał na początku ciąży nomen omen kociokwiku i nie odstępował brzucha na krok. Teraz już albo się przyzwyczaił, albo burza hormonów nieco się wyciszyła bo przeszedł nad rosnącym brzuchem do porządku dziennego.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Cytat Zamieszczone przez Szafirek Zobacz posta
    Pies ponoć nie jest agresywny tylko nie wychowany tzn nie wie że załatwia się potrzeby na dworze, nie potrafi chodzić ładnie na smyczy. Nie jest wielki raczej za kolano. Ponoć bardzo spragniony uczucia i przytulaśny. Mamy w domu psa i kota już. Ja w swoim życiu miałam kilka psów. Ale nigdy nie schroniskowe czy znajdy. To on..
    Załącznik 101308
    Nie jest taki wielki , jak sie czujecie na siłach to próbujcie nauczyć die da wszystkiego , moja suka tez nie ogarniała kuwety (oj dosłownie ), a kilka msc sie nauczyła i nawet przestała demolować mieszkanie w związku z lekiem separacyjnym

Cytat Zamieszczone przez Hipp Zobacz posta
    Niuniabella to jest normalnie niesamowite ja sie też trochę obawiam bo miesiąc temu przyniosłam rodzeństwu małego kociaka i teraz dygam sie przed tokso ale postanowiłam nie wariowac. Czesto myje ręce a jak go trzymam to od razu wszystko daje do prania. Mam nadzieję że będzie git.
    Hipp bedzie dobrze, nie tak łatwo zarazić sie tokso

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez Szafirek Zobacz posta
    Pies ponoć nie jest agresywny tylko nie wychowany tzn nie wie że załatwia się potrzeby na dworze, nie potrafi chodzić ładnie na smyczy. Nie jest wielki raczej za kolano. Ponoć bardzo spragniony uczucia i przytulaśny. Mamy w domu psa i kota już. Ja w swoim życiu miałam kilka psów. Ale nigdy nie schroniskowe czy znajdy. To on..
    Załącznik 101308
    A wiadomo jak reaguje na koty ? Jak twoj pies i kot zareaguja na niego? Sama mam psy i ledwo daje rade w zagrozonej ciąży. I moje psy to wyczuwaja i widzę że im też ciężko

Cytat Zamieszczone przez asiafaj Zobacz posta
    Hipp bedzie dobrze, nie tak łatwo zarazić sie tokso
    to prawda od kotow sie nie zarazisz prędzej od surowego mięsa

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Ja mam Borysa, który waży 40 kg i jest psią dupą, na początku to się bał otwieranej szuflady, wzięłabym go milion razy ponownie
    Wasz się nie boi, a to dużo, łatwiej się wtedy z psem pracuje. Chodzenie na smyczy to pikuś, załatwianie też ogarnie.
    Jedyne co to sprawdziłabym czy dogaduje się z pozostałymi zwierzakami, bo dla nich nie było by dobrze wprowadzać obcego, a potem jeszcze dziecko do stada. Mogłyby to być za dużo zmian.
    No i konsekwencja od początku, bo mimo że nasz Borys był biedny, od początku wiedział że nie można na łóżko bez pozwolenia, że trzeba łapki wytrzeć po spacerze czy komenda "z drogi"która ratuje nas jak ten olbrzym położy się pod drzwiami a chcesz wyjść
    Także jeśli czujecie się na siłach, macie doświadczenie ze zwierzętami i chęci- czemu nie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów