Strona 410 z 532
Pokaż wyniki od 4,091 do 4,100 z 5313

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Dziewczyny poradźcie.
    Tydzień temu w sobotę znalazłam ogłoszenie, że do wzięcia jest pies- zabrany z patologicznego środowiska. Od zawsze marzyłam by stworzyć dom tymczasowy dla zwierzaków które miałyby trafić do schroniska w oczekiwaniu na nowy dom. Napisałam do stowarzyszenia i czekałam na odzew. Odezwali się dopiero w ten weekend że są szczęśliwi że ktoś zainteresował się psiakiem, opisali go i czekają na telefon ode mnie. A ja teraz sama nie wiem co powinnam zrobić. Dowiedziałam, się że będzie dzidziuś i nie wiem czy powinnam podjąć się opieki nad takim dużym psem bez zasad. Trzeba poświęcić mu mnóstwo czasu i energii a ja bym tylko spała ;( jestem rozdarta.Z jednej strony bardzo chce mu pomóc, z drugiej teraz na pierwszym miejscu jest zdrowie maleństwa.

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

2. dzieckozakupy.pl
    Szafirku bedziesz miała teraz dużo czasu to na plus. Jednak w ciąży z uwagi na to, ze duży pies moze na ciebie skoczyć , popchnąć Itp zrezygnowałabym z dużych psów do tymczasowego.
    Wspaniałe, ze masz takie dobre serducho i doskonale Cie rozumiem - sama mam dwa psy skrzywdzone niesamowicie ze schroniska. Ale teraz bym duZego psa nieprzewidywalnego ( a taki z uwagi na lęki i krzywdy jakich zaznał bedzie) odpuściła ze względu na ciąże. Natomiast średniaki i małe jak najbardziej takie moje zdanie i jesCze raz - szacun :*

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    To wszystko zależy jakie problemy ma pies, bo jeżeli był bity może mieć problem z agresja a to byłby już problem. Ale jeżeli np tylko jest lękliwy albo cierpi na lek separacyjny to to są sprawy z trenerem do przejścia i przy dziecku nie przeszkodzą (bo zawsze musisz wziąć pod uwagę ze psiak nie znajdzie domu do marca i co wtedy...). Poradź się najlepiej na pw panny-nienormalnej, ona ma Borysa ze schroniska po przejściach i asiafaj tez psiara to pewnie coś mądrzejszego napisze.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Właśnie Arwen co u ciebie? Wczoraj siedziałam w kościele i jakos tak zaczęłam o tobie myśleć.
    Szafirku ja bym zrezygnowala albo dopytała czy jest możliwość zmiany na mniejszego kundelka

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    A i jeszcze jedno - macie z mężem doświadczenie w opiece nad takimi psami? Bo jeżeli nie, to na pierwszy raz (i to bez względu na ciążę) duży pies to nie jest najlepszy pomysł. A w ciąży to mniejszy byłby lepszy, choćby przez to, że będzie łatwiej go opanować na spacerze. Choć u nas w październiku dziewczyna przygarnęła w ciąży błąkającego się kaukaza i też dają rady.
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 09-07-17 o 14:13

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Pies ponoć nie jest agresywny tylko nie wychowany tzn nie wie że załatwia się potrzeby na dworze, nie potrafi chodzić ładnie na smyczy. Nie jest wielki raczej za kolano. Ponoć bardzo spragniony uczucia i przytulaśny. Mamy w domu psa i kota już. Ja w swoim życiu miałam kilka psów. Ale nigdy nie schroniskowe czy znajdy. To on..
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	19554101_683472675180044_8286909051633060675_n.jpg
Wyświetleń:	53
Rozmiar:	83.0 KB
ID:	101308

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Mama 2 Aniołków [*], staram się o pierwszą szczęśliwie zakończoną ciążę
    Szafirku jeśli nie stwierdzono u niego problemu z agresją to duży plus. Odnośnie chodzenia na smyczy da się go tego nauczyć. Schroniskowce to zawsze najukochańsze zwierzęta na świecie, tylko one potrafią pokazać uczucie i miłość. Przede wszystkim porozmawiaj ze schroniskiem i powiedz jaka jest sytuacja. Nie powinni
    Oni Ciebie na siłę namawiać do wzięcia tego psiaka.

Ja na razie nie mam psa, ale jak wybudujemy dom to adoptujemy na pewno psiaka ze schroniska. Teraz mamy kotkę. Adoptowaliśmy dorosłą 7 letnią kotkę prawie 2 lata temu. Typ jedynka, bardzo zazdrosna. I też się baliśmy z mężem co to będzie jak będzie dziecko, ale będąc w pierwszej ciąży Mika od 10 do 18 tygodnia spała koło mnie wtulając się w brzuszek. Jak siedziałam to pilnowała brzucha. Ogólnie jak byłam w domu to pilnowała mojego brzucha. Od 18 tygodnia zaczęła mnie unikać, ale teraz wiemy, że to dlatego że czuła że coś jest nie tak z Naszym dzieckiem
    Pawełek[*] 19 tc - 04.03.2017 r
    Aniołek[*] 8 tc - 30.06.2017 r.

"Nienarodzone dzieci nie odchodzą...one tylko zmieniają datę swojego przyjścia na świat"

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    No to nie jest taki duży. Ale ma sympatyczną mordke.

Niuniabella to jest normalnie niesamowite ja sie też trochę obawiam bo miesiąc temu przyniosłam rodzeństwu małego kociaka i teraz dygam sie przed tokso ale postanowiłam nie wariowac. Czesto myje ręce a jak go trzymam to od razu wszystko daje do prania. Mam nadzieję że będzie git.

Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Mama 2 Aniołków [*], staram się o pierwszą szczęśliwie zakończoną ciążę
    Hippciu proponuję zrobić sobie badanie na toxo nie jest drogie, a jak już miałaś toxo to już raczej nie będziesz mieć Poza tym wyjaśniając zarażaniem się toxo od kotów, to musiałabyś gołymi rękami sprzątać w kuwecie i potem wkładać te ręcę do buzi żeby się zarazić. Prędzej zarażamy się toxo od surowego mięsa niż od kota.
    Pawełek[*] 19 tc - 04.03.2017 r
    Aniołek[*] 8 tc - 30.06.2017 r.

"Nienarodzone dzieci nie odchodzą...one tylko zmieniają datę swojego przyjścia na świat"

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów