Strona 41 z 226
Pokaż wyniki od 401 do 410 z 2257

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Ja chodzę na NFZ i dodatkowo mam pakiet w Luxmed więc jakoś sobie radzę z terminami do specjalistów. Na szczęście mam miłą lekarkę w przychodni. Jak poszłam do niej rok po porodzie i powiedziałam, że chciałabym skierowanie na badania ogólne, żeby zobaczyć jak tam mój organizm po laktacji się czuje to dała mi pełny zakres do zrobienia i nawet skierowanie na bezpłatne tarczycowe i skierowanie do nowego endokrynologa, więc byłam pozytywnie zaskoczona. Teraz byłam u gina w luxmedzie pogadać o planowanej ciąży to dał mi skierowanie na usg i cytologie, ale na ogólne już nie. I się zastanawiam czy nie pójść do przychodni po to skierowanie. Niby na początku ciąży dają od razu ale fajnie by było wiedzieć już teraz czy wszystko ok. Anemii na pewno nie mam bo jestem krwiodawcą i ostatnio oddawałam krew (mam nadzieję, że ostatni raz przed długą przerwą no i było wszystko ok.
    Złapałam lenia na te badania teraz, bo wcześniej intensywnie planowałam wszystko, a potem doszliśmy z mężem do wniosku, że odłożymy starania aż do kwietnia.
    No i nastał kwiecień, właśnie skończyła mi się @ i czekam na owu

2. dzieckozakupy.pl
    hathor, no to kwas foliowy, witamina D3 i femibion jakiś. Do dzieła

Czyli staramy się razem ^^ na kiedy masz termin @?

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Kwas foliowy biorę już od początku roku w resztę muszę się zaopatrzyć.
    @ miałam 1.04, cykle mam długie, zazwyczaj 30dni, więc do owu jeszcze mam troszkę czasu.
    Ale już się nie mogę doczekać martwi mnie tylko, że ostatnio mam nierówne cykle, więc może być ciężko trafić.
    Ostatnio edytowane przez hathor ; 06-04-17 o 13:10

Mi też się rozregulowały, więc w tym msc kupuję testy owulacyjne z rossmana. Dziewczyny polecają

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Ja też nad tym myślałam. Co prawda używam komputera cyklu i on mi pokazuje kiedy mam owulację, ale dla potwierdzenia zastanawiałam się nad kupnem takich testów. Ja mam taki organizm, że trudno mi samej ocenić kiedy mam owulację, bo nic mnie wtedy nie boli, zresztą @ też od porodu przebiega bardzo 'lajtowo' i bezboleśnie.

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Szafirku co tam u Ciebie ?

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Witam nowe staraczki

Hipp jak u Ciebie? Testujesz ?
    Szafirek @ przyszla?

Kurde ja mam dzis 3dc i po okresie ani sladu. To przez inofem teraz juz to wiem i znowu owu bede miec przed 10dc

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Witam nowe dziewczyny

Hipp właśnie jak u Ciebie? Testujesz?

Kamilaa2191 kurcze to masz zaburzone te cykle. A co to jest ten Ilofem?

Codziennie na portalu ovufriend, na którym prowadzę swój kalendarz owulacji podają ciekawe i przydatne rady Dzisiejszą radą było jedzenie cebuli, czosnku, szalotki, szczypiorku i poru, które ponoć wspomagają zajście w ciążę

No będę jutro testowala ale nadziei nie mam przez caly dzień miałam takie plamienie w w sumie krwawienie ze wkladki musialam nosic i brzuch mnie jakos boli także chyba dupa. Mężowi juz powiedzialam zeby sie nie nastawiał. Tak mi smutno i juz jestem zrezygnowana

Dziewczyny zauważyłam u siebie cos dziwnego zawsze miedzy 20-22 cd zaczyna mi sie plamienie i trwa az do @. Chce jutro isc sobie zrobić progesteron bo moze on mi wtedy jakos drastycznie spada. Powinnam jeszcze cos sobie zrobić? W 15cd mialam progesteron 23.

Senior Member Awatar cosima88
    O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Hipp, mimo wszystko trzymam kciuki!
    Kamila, to szybciutko już po. A tak standardowo to ile dni trwa u Ciebie @ ?
    U mnie już po owu, którą wyjątkowo mocno czułam z lewego jajnika i co również potwierdziły testy. Wczoraj i dziś grube czerwone krechy. Teraz te najgorsze dni oczekiwania...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów