Strona 409 z 524
Pokaż wyniki od 4,081 do 4,090 z 5239

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Cytat Zamieszczone przez Hipp Zobacz posta
    Kochana może nie wkrecasz sobie ja jajniki juz czułam w 5dc. Clo bralam 3-7 cd a 8dc juz mialam pecherzyk 20mm
    no to pewnie cos w tym jest tym bardziej, że nie bolą non stop, tylko co jakis czas przez kilka sekund.
    a zawroty głowy i ta migrena to chyba przez clo, przeczytalam jeszcze raz ulotkę i mogą właśnie wystapic takie skutki uboczne... także trochę się uspokoiłam

hathor przytulam ;* ale nadal trzymam kciuki za pozytywne wieści w najgorszym wypadku tak jak mówisz, odbijesz to sobie na urlopie i w nastepnym miesiącu już na 100% przekażesz dobrą informację
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez Boróweczka Zobacz posta
    Hathor, a ja na dwa dni przed zawsze miałam negatyw w ciąży, w dniu @ bladziocha. Jeszcze 2 dni i się przekonasz na 100%.
    ja znowu za każdym razem jak coś się tam działo, to już 2 dni przed terminem miałam bladiocha... ale cóż z tego skoro po tygodniu dostawałam @. jak widać nie ma reguły niektórym dopiero wychodzi tydzień po terminie
    [Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same.] Phil Bosmans

Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Mama 2 Aniołków [*], staram się o pierwszą szczęśliwie zakończoną ciążę
    Hathor kciuki nadal trzymam :*
    Pawełek[*] 19 tc - 04.03.2017 r
    Aniołek[*] 8 tc - 30.06.2017 r.

"Nienarodzone dzieci nie odchodzą...one tylko zmieniają datę swojego przyjścia na świat"

Ja tez czułam jajniki juz jakos koło 7 dc na clo, nieznacznie ale czułam

Hathor czekam na wieści !

Senior Member Awatar dziudzia
    Mieszka w
    Małopolska
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-04-28 zobacz kalendarz
    Data
    28 kwiecień 2011
    Hej!
    No to ja się dołączam do starających o kolejną dzidzię Starania rozpoczęte ;D

Cytat Zamieszczone przez hathor Zobacz posta
    Boróweczko, test negatywny to mogę zaakceptować bo jeszcze jest wcześnie, ale ta temperatura mnie podlamala no cóż, w ciągu 24h wszystko powinno się wyjaśnić. Jeśli dostanę @ to sobie to odbije na urlopie:P
    Teraz zauważyłam post , w poprzedniej ciąży na dzien przed @ miałam negatywny test wiec to nie przesadza

Co do clo, to ja sie na nim czułam wyśmienicie , żadnych efektów ubocznych prócz lekkiego czucia jajników jak przy owulacji tez przez kilka sekund wiec reguły nie ma. A tak mnie dziewczyny nastraszyły, ze spodziewałam sie najgorszego

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Hathor jeszcze nic straconego mi temperatura też nie trzymała się cały czas tak samo. Miałam 38 nawet a później 37,8, a po kilku dniach 37,4 i też myślałam, że to pewnie znak że nic z tego. A jednak. Trzymam nadal kciuki!

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    dziudzia witamy, może opowiesz nam coś o sobie? Dopiero zaczynacie starania?

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    A ja bym chciała wywołać do tablicy:

-paatryszkę. Jak sytuacja u Was? Co z tym wielowodziem? Wyszłaś ze szpitala?

-i Kasię. Miałaś już to 3 szczepienie, czy w nadchodzącym tygodniu będziesz miała? Bo czas tak leci, że się pogubiłam

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez maggie_87 Zobacz posta
    A ja bym chciała wywołać do tablicy:

-paatryszkę. Jak sytuacja u Was? Co z tym wielowodziem? Wyszłaś ze szpitala?

-i Kasię. Miałaś już to 3 szczepienie, czy w nadchodzącym tygodniu będziesz miała? Bo czas tak leci, że się pogubiłam
    Ooo, super pomysł
    I Arwen. Macie jakieś wieści nowe z OA??

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów