Strona 405 z 526
Pokaż wyniki od 4,041 do 4,050 z 5251

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Tintina super beta!

2. dzieckozakupy.pl
    Boróweczko w jakim wieku masz córki? Takie czasy , że jak ktos ma trzy to jiz lecą komentarze ....

Bardzo sie ciesze , że mam prawidłową betę

Jal radzicie , zaczekac do 31 lipca czy isc jednal wczesniej do lekarza ? Serduszko i tak chyba dopiero w 7 tc

Właśnie wstawiłam suwaczek z wiekiem dziewczynek Ty masz 3 i 2 latkę z tego co pamiętam. Ile starsza miała lat kiedy zaszłaś w ciążę? Ciężko było na początku?

Jak starsza miala pół roku to zaszlam w ciążę. 14 mc roznicy jest miedzy nimi ( starsza luty , mlodsza kwiecien) i co niektorych dziwi , obie dziewczyny planowane. Organizacja przede wszystkim. Mąż byl w Niemczech na pół roku jak mlodsza miala 4 mc wiec bylam z nimi sama. Dałam radę i każda by dała , bo kto jak nie my gorzej jest teraz jak sie kłócą...o wszystko i o nic.... I czasami to juz nie wiem jak ja sie nazywam. Ale nie żałuję , robie to tez miedzy innymi dla nich , by mialy mala roznice , moze akurat beda się dogadywać o czym nie ukrywam marzę

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    A mnie od wczoraj boli głowa i nawet nie mogę wziąć proch bo może zaszłam...

czyżby się udało? chyba będę kwietniową mamą

Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Mama 2 Aniołków [*], staram się o pierwszą szczęśliwie zakończoną ciążę
    Hathor apap spokojnie możesz wziąć.

Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Mama 2 Aniołków [*], staram się o pierwszą szczęśliwie zakończoną ciążę
    U mnie kolejne wyniki badań doszły. Przecwciala przeciwko łożysku ujemny. Oraz wynik zespołu antyfosfilipydowego także w normie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i trzech Aniołków (*)
    Cytat Zamieszczone przez Niuniabella Zobacz posta
    U mnie kolejne wyniki badań doszły. Przecwciala przeciwko łożysku ujemny. Oraz wynik zespołu antyfosfilipydowego także w normie
    Najgorzej jak wszystkie wyniki są w normie, bo nie ma żadnego punktu zaczepienia na wypadek ewentualnej kolejnej ciąży. Trzymam kciuki, abyś zanalazła przyczynę. Ja też cały czas szukam..

Cytat Zamieszczone przez Tintina Zobacz posta
    Boróweczko my tez nie chcemy mowic jak najdluzej sie da...po pierwsze ze strachu, zeby wszystko bylo dobrze a po drugie.... Ile ludzi w tych czasach rozumie, ze można z radością i miłością planować trzecie dziecko ? W mojej rodzinie nie wielu... Wiec pociesze sie tym sama z mężem , ostatnie czego mi teraz trzeba to sluchac glupich komenatrzy.
    A co dopiero jak my planujemy czwarte dziecko ? Przy trzecim się nasłuchałam, a teraz nawet nikomu nie mówiliśmy że się staramy.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez cichon_k Zobacz posta
    Najgorzej jak wszystkie wyniki są w normie, bo nie ma żadnego punktu zaczepienia na wypadek ewentualnej kolejnej ciąży. Trzymam kciuki, abyś zanalazła przyczynę. Ja też cały czas szukam..
    Dokładnie tak mówi mój wielokrotnie cytowany już docent, że on woli mieć pacjentkę z najgorsza diagnoza bo wtedy wie z jakim wrogiem walczy i jak z nim walczyć, niż ze stratami i dobrymi wynikami, bo wtedy jedyne co to można dać na msze (tak mi powiedział jak potwierdził diagnozę a ja zbladłam i miałam łzy w oczach).

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów